Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

hmm, ja bym zrobił to trochę tak:

 

porobił kilka czynności przy kałachu i przyjrzał się gdzie ląduje palec i w tych miejscach bym wytarł np:

 

przeładowtwanie

regulacja muszki

odblokowywanie zatrzasku rury gazowej

strzelanie z chwytem na magazynku

itp.

 

Wg. mnie w miejscach gdzie faktycznie wycier się ak poprostu jest nienaruszona farba :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle że AIMS z załozenia miał być ostrym niechlujem (dlatego wszędzie miał być poobdzierany), a 74 na typowy Afgan (rocznik 79 :D).

 

Edit: No i głównie z aimsa pójdzie większość farby żeby tylko została w zagłębieniach itp (taki był cel).

Edited by helgrind
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś może pomysł jak w elegancki sposób pozbawić AK auto?

Myślałem zeby zaszpachlować wytłoczenia wytłoczenia od auto, i coś pokombinować z płytką selektora.

Wie może ktoś jak poradzili sobie z tym konstruktorzy np. takiego romaka?

To były specjalnie tłoczone komory czy przerabiane? Bo całą komora wydaje sie jakby węższa.

Link to post
Share on other sites

W ostrych przerabianych na semi wtórnie blokowano możliwość oddania strzału serią poprzez modyfikację układu spustowego. Blaszka ma dwie pozycje - górna, która zabezpiecza broń i krańcowo dolna, przy której karabin strzela ogniem pojedynczym.

 

thirdholerecall.gif

 

Robiąc Romaka (też robię) po prostu odłączasz płytkę selektora - fizycznie wyjmujesz zębatki, albo samą płytkę wcześniej ustawiając tryb na semi. Zostawiasz natomiast ten element, który blokuje spust.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...