Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning zewnętrzny AK-74


Recommended Posts

Totalny OT.

Pomijając fakt że szyny w przednim chwycie AK wyglądają jak dodatkowa emka na rynku ( zbędna ) to czekam tylko aż ludzie zaczną masowo używać adapterów do AK od eMki jak w przypadku giet. Może lepiej kupić sobie emkę i wstawić lufę i selektor od AK wtedy będzie pięknie, albo nie, klamka z filmu alien vs. predator skrzyżowana z AK eMką i G36 koniecznie K.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Pytanie mam. Ostatnio, jak zakładałem montaż boczny, to mi się bolec blokujący nakrętkę regulacji docisku urwał. No i teraz montaż w sumie nie spełnia swojego zadania i nie trzyma optyki. Miał może ktoś taki przypadek i wie jak temu zaradzić? Mi do głowy, jako rozwiązanie przychodzi przewiercenie tego i wciśnięcie tam jakiegoś gwoździa, czy co.

Edited by emceusz
Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem repliki AK74S CM.040 firmy CYMA która jest zrobiona w standardzie BOYI / VFC. Mam w Alicji wstawione drewienka, przeszła tuning wewnętrzny. Od jakiegoś czasu męczy mnie jednak chwyt przedni typu rumuńskiego AIMS. W polskich sklepach znalazłem jedynie: http://www.taiwangun.com/shop,show,1204 a w zagranicznych http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...products_id=799 , niestety cena tego drugiego wraz z cłem i przesyłką powala i przez to odpada. Moje pytanie brzmi: Czy chwyt od Krakmana będzie pasował? Czy ktoś tego już próbował? Jeśli trzeba wykonać jakieś piłowania pilnikiem to gdzie i jak? Będe wdzięczny za pomoc.

Edited by chlor
Link to post
Share on other sites

Ja wiem, że jest to chwyt od ak47 bo gdyby było od 74 w systemie BOYI to przecież nie pytałbym czy to spasuje prawda? Podoba mi się ten chwyt bo jest praktyczny. I chcę go mieć bez względu czy jest od AK 47 czy od 74. Sopel jak sam piszesz "sprzedawałem" - czas przeszły, sprzedałeś a co więcej nie wiem kiedy to było. Nie zarzucaj mi, że źle szukam! Posta z pytaniem napisałem licząc na pomoc a nie na obśmianie!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...