Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kopia MITCH za 170 zł


Recommended Posts

MICH nie MITCH ;). Hmm... wygląda całkiem ładnie, ale ten fasunek.. jakoś tak dziwnie wygląda, jeżeli bym kupił tego MICH'a to bym wymienił go na oryginalny.. .

Nie wiem czy bardziej nie opłaca się dołożyć 170zł i wziąć G&G.. .

 

Piotrusiu to jest tylko kopia , więc jak to określiłeś " fasunek" ,czyli system gąbek wypełniający dzwon też jest kopią , więc co Ci nie pasuje ? Oświeć mnie.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze Karczysiu (:P), nie podoba mi się Twój ton. Zresztą widziałem już parę postów twojego autorstwa i zauważyłem, że każdego traktujesz tak jak by "z góry".

 

Wracając do tematu, pisząc "fasunek" miałem na myśli gąbki jak i zawieszenie (pisałem w pośpiechu więc nie przywiązywałem wagi do dokładności). Bardziej chodziło mi o to drugie i jakoś do mnie nie przemawia.., wolałbym oryginalne.

 

Starałem się Ciebie jakoś oświecić, ale nie wiem czy tego oczekiwałeś... :P.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Nie wnikajac w szczegoly dyskusji powroce do tamatu podstawowego.

Milem kiedys cos podobnego i peklo przy pierwszym pozadnym uderzeniu .

To "cos" oprucz wygladu ma w/g mnie pelnic funkcje ochronna glowy.

Sugeruje kupic oryginal np bardzo podobne Schuberty tj helm BW mozna dostac za 120 PLN tj ca 35 €, a jest to kevlar.

Link to post
Share on other sites

Tylko ja cały czas nie mogę zrozumieć o co Wam chodzi, to jest topic o MICH'u a nie o niemieckim hełmie. Kevlar ten nie jest nie jest MICH'em, co z tego, że jest trochę podobny... . Moim zdaniem jak już ktoś się robi na US style to powinien kupić prawdziwego lub kopie MICH'a... .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...