Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kopia MITCH za 170 zł


Recommended Posts

A ja chcialem tylko pokazac ze za podobna kase mozna dostac cos lepszego i kontraktowego.

Za to zupełnie niepasującego do ODTWARZANIA postaci współczesnego żołnierza US Army. Trochę tak, jakbyś Wehrmacht odtwarzał w szwajcarskim mundurze, bo trochę podobny.

Link to post
Share on other sites

no oki :uśmiech: ..Dajcie już spokój z tym BW-temat to MICH i najlepiej niech tak w tym temacie pozostanie-ktoś kto ma oryginał jest w stanie tak"na oko" porównać wygląd zewnętrzny a nie właściwości bojowe? Przypuszczam że skoro dritze staniały z ponad 100 do 39 nawet:) więc MICHy też powinny zejśc do ok 70zł? -albo pozostaje zrobić zbiorówkę na e-bay i czekać na paczkę...

Link to post
Share on other sites

A skąd wiesz? Porównywałeś?

 

Bo patrz - śmieszna sprawa ale bez specjalnego problemu założyłem orginalny pokrowiec dwustronny od MICH/ACH w rozmiarze M/L na francuski hełm F2 w rozmiarze "G" czyli odpowiedniku amerykańskiego L, skorupa tego hełmu jest w identyczna co standardu PASGT, a nawet nieco masywniejsza biorąc pod uwagę grube gumowe zabezpieczenie krawędzi.

 

pokrowiec1ko0.th.jpg

 

Jeśli chodzi o "Fritza" to rozwiązaniem niegłupim jest wstawienie do niego 4 punktowego mocowania pasków, usunięcie standardowej wyściółki i zastąpienie jej krążkami velcro i piankowymi padami rodem z MICH, wtedy mocowanie pokrowca od MICHa będzie nawet lepsze bo będą się miały czego trzymać od srodka paski mocujące. Będzie to wyglądać mniej więcej tak:

 

blsspasgtsa5.th.jpg

 

 

A podsumowując: nie wiesz - nie pisz

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko.

Czy ktoś z was ma może tą kopię MICHa?

SpecShop MICH

 

Jak on się spawuje, czy ktoś z was miał możliwość porównania go z oryginałem?

 

Przyznam się że oryginalny troszeczkę kosztuje. A ta kopia powinna wystarczyć.

 

I czy M.I.C.H. czasem nie jest nazywany "PASGTLite Helmet"? Tak dla pewności chciałbym wiedzieć (bo bardzo podobny).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...