Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

500 fps? Gdzie tak pisze? Na moje 120 m/s to koło 400 fps i z całą pewnością to jest to samo co mp001, waga, wygląd, osiągi się zgadzają. Czekam na jakiś POWAŻNY :evil: argument że to różne repliki, bo na razie poza pudełkiem i nazwą nie widzę jakoś tych różnic. I nie ma się co podniecać prędkością wylotową, bo 120 m/s jest na kulkach 0.2. Przy odpowiednich dla tej repliki kulkach 0.25/0.28 v wylotowa będzie oscylować koło 100 m/s, co nie daje poważnej przewagi nad stockowymi AEGami.

Link to post
Share on other sites

A wiesz chłopcie czo ty wogóle pierd... yy ... mówisz ??

 

Co do repliki to jest MP001 i to nieulega wątpliwosci. Wogóle CG robi ludzi w ewidetnego :członek męski: . Ja też potrafie pakować cudze repliki do swoich pudełek i sprzedawać je 30% drożej :/

 

Panom z CG i przepakowywanym replikom mówimy NIE !!

Link to post
Share on other sites

Inny chrono, zaokrąglanie w górę, przesmarowanie repliki, możliwe nawet użycie teflonfixów (nie zdziwił bym się).

 

A żeby dać inny przykład ... :)

 

Taiwangun.com

Shotgun M47 Long - 260FPS

Shodgun M47 Short ("drewniany") - 310FPS

 

Flaki są te same więc z kąd 50 FPS różnicy ?? Z Drewna ?? ;> :D

 

 

 

EDIT

 

 

AHA :D :P

 

1 stopa = 0.3048 metra

 

120m/s = 393.7 FPS ... a nie 440 :)

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

MaxXxi41 tu nie zgadzam sie z tobą ponieważ sig jest dłuższy od mp001!! wiem bo sam mam tego siga a kumpel ma mp001 i sig jest dłuższy! nie wypowiadaj sie skoro tego guna nie widziałeś bo pieprzyć to ja też tak moge;/ mniałes to chociaż raz w ręce?!

Jeszcze raz mówie to nie jest to samo! rózni sie choć by nawet jak dla Ciebie wygląd jest ten sam to powiedz mi, czemu MP001 ma lufe 6,1 a sig ma 6,08? po za tym to prawda sig ma więkrzą siłe wylotową.

Link to post
Share on other sites

Po Pierwsze to nie SIG (bo sig jest szwajcarski) tylko Niemiecki JP Sauer und Sohn.

 

Po drugie. Mierzyłeś to ?? O ile to jest dłuższe ?? I jak wytłumaczysz dane ze stronki ??

Długość całkowita : 1075 mm
Długość : 108 cm

 

Kolejna sprawa. Lufka . Mierzyłeś suwmiarką elektroniczną obie lufy że sie tak stanowczo wypowiadasz na ich temat ??

 

 

Jak dla mnie to to samo co MP001 w kolorowym pudełku i sygnowane Sauerem. Dziękuje, postoje.

 

Tu macie link o MP001 : http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=28146&hl=mp001

A tu Link o Tuningu : http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=29856&hl=mp001

 

Dowidzenia, temat do zamknięcia :)

 

PozdRowionka

MaxXxi47/A.D.I.D.A.S

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites

Mówię wam kolejny raz że to nie SIG tylko Sauer (to co że wspólnie robili pistolety ?? To są dwie różne firmy z dwóch różnych krajów !!!)

 

Ja się już przestaje odzywać. Dla mnie sprawa jest JASNA i Przejrzysta.

 

poczekam na użytkowników i ich opinie :)

 

PozdRowionka

MaxXxi47 / A.D.I.D.A.S

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...