Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG G36C


Recommended Posts

Standard jest 247, ale 250 wejdzie , bez obaw.

Tylko jak chcesz kupić od krakmanów to od razu napisz im żeby zajrzeli do środka czy nie ma jakichś dziwnych rzeczy w środku.

Ja się nadziałem na lufę w której był ostry frez wysokości około 1 - 1.5mm od skrawania, a gdzie tu mowa o polerce... he he. Buble zaczęli sprzedawać, chyba ostatnio brakuje im czasu , albo rąk do wyrywkowej kontroli towaru jaki sprzedają , bo po moim przypadku śmiem twierdzić że jakiejś stałej kontroli sprzedawanego towaru to już u nich nie ma...

Podobnie jest z kablami niskooporowymi ... :)

I jeszcze kilka przypadków z mojego najbliższego otoczenia by się znalazło.

Chociaż do momentu zakupu lufy , dobrze mi sie układała współpraca z tym sklepem.

Ale warto ich zagonić w komentazu do zamówienia do kontroli towaru przed wysyłką.

To tyle, Przepraszam za OT.

Lufkę polecam Ci jednak systemy.

Taka :

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1209

Alternatywnie masz jeszcze tutaj i taniej :) :

http://www.taiwangun.com/shop,show,887

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może źle nazwałem. Niby w stocku jest. Ale System zrobiła taki myk, że ścianki precki są grubsze i taki standardowy ring nie wchodzi. Więc specjalnie to zrobili aby od razu kupować gumki HU systemy. Informacja sprawdzona bo miałem problem z zamontowanie pierścienia i musiałem gnać do kumpla bo coś takiego. Jeśli ktoś jest cierpliwy może piłować standardowy pierścień.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info. Też znalazłem tą lufę i też wpadłem na pomysł jej zmówienia zamiast 250 :) To znaczy że co - muszę u Krakmana zamówić to z gumką od SYSTEMy? Ta silikonówka od niej jest gorsza od tej przezroczystej Guarder'owskiej? Bo doszedłem do wniosku że sam nie będę w replice grzebał (mam jeszcze póki co M4 od DE i jak dostanę G36 to z radością wybebeszę tamto ot, z czystej ciekawości) i poproszę o złożenie u nich. To jak gumkę SYSTEMy zamówię to bez problemu mi to w kupę złożą?

 

Napisałem do Krakmana że (...) i czy istnieje możliwość żebyście mi to w replikę przed wysłaniem wepchnęli - jestem użytkownikiem wmasg.pl i słyszałem że da się z Wami "dogadać" :)

 

I odpisali że nie ma sprawy i gdzie o to pisać. Na koniec dorzucili: "(...)z nami na serio da się dogadać" :) :)

 

Spox obsługa :mrgreen:

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

Sorki - głupie pytanie - "przejechałem" to znaczy? Bo KRAKMAN raczej nie będzie siedział z pilniczkiem i tego kółka ze stockowej lufy dopasowywał do precki SYSTEMy, no nie? IMO trzeba zamówić z odpowiednim kółkiem :uśmiech: Ciekaw jestem ile krzykną. Jak powyżej 50 zeta ( :) ) to chrzanie, robie sam ;)

Link to post
Share on other sites

Widzisz - czytać umiem - ze zrozumieniem chyba też - a w dodatku masz tam kółko na obrazku. Ja po prostu myślałem o kupieniu gumki Guarder'a, bo ją chwalicie - w większości (nie wiem jeszcze co Gloomer ma na myśli przy okazji "przejechania się"). A jako że kombinuję nad składaniem tego w kupę przed wysyłką to DOMYŚLAM się, że trzeba wybrać części które IDEALNIE do siebie pasują - czyli jakbym zamawiał Guarder'a to by go nie zamontowali - nikt by nie siedział i nie piłował stockowego kółka. A maksymalną kwotę (jaką mogę dać) podałem SKŁADANIA, nie gumki :mrgreen: W poście chodziło TYLKO o to.

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czy wytrzyma 2 lata? Jeżeli będziesz go trzymał w szafie, w pudełeczku dam Ci gwarancje że wytrzyma ładnych parę latek.

 

Tak na serio to nigdy nie wiadomo ile replika wytrzyma - to tylko zabawka i zbyt wiele jest czynników odpowiadających za jej "wytrzymanie".

 

Masz 12 miesięcy gwarancji a potem to już całkowita loteria i nikt chyba nie potrafi odpowiedzieć na Twoje pytanie.

 

Ja dorzucę swoje szybkie pytanko: Właśnie jestem w trakcie kupowanie swojej gietki na zbrojowni, w zasadzie to nawet dwóch. G36c do CQB, ze słabszą sprężyna +lufa i gumka systemy, oraz...

 

No właśnie tu moje pytanie: Co lepiej kupić do lasu? G36k czy długą g36 ? Różnica w cenie 100 zł czyli praktycznie tyle co precka.

 

Czy długość ma znaczenie? ;)

Link to post
Share on other sites

Dzieki za pomoc!

 

Ostatnie pytanie. Kupic wersje z optyka czy szyna? Szyne zawsze mozna przelozyc z wersji C bo to chyba to samo, a optyka kupowana osobno wychodzi sporo drozej...

 

Moze to sie komus przyda. Wedlug Zbrojowni optyka jezeli chodzi o samo wykonanie, wizualnie, jest troszke slabsza od CA, swiatlo jest slabe i pole widzenia niewielkie ale za to sama jakosc i ustawienie optyki samej w sobie jest wiele lepsza od ca. Technicznie lepiej, wizualnie slabiej.

 

Co polecacie?

Link to post
Share on other sites

Co do optyki w chwycie transportowym, możesz być zawiedziony .

Ale z drugiej strony to sprawa gustu, podoba Ci się wysoki chwyt transportowy , to bierz i tyle. Szyna Ris ma to dobre że zakładasz co Ci się podoba. A same otwarte przyrządy celownicze są nastawne i też spoko dają radę.

Tak jak pisałeś , G36C do budynków, świetna sprawa...

Co do lasu to mogę Ci polecić dla urozmaicenia coś dłuższego + Koli , a nawet mała lunetka nie popsuje wtedy klimatu.

 

Wracając do wątku Gumki, po mimo wielu testów i kilku już zajechanych gumek, Guarder na podkręcaniu wyglądał lepiej niż systema, ale różnica jest na tyle nie duża że śmiało można je położyć na jednej półce, Ale Guarder, jest bardzo delikatny.

Więc polecam Silikonową Systemę , Tym bardziej że kolega planuje Preckę , więc polecam jak przedmówcy Guma Systema + Precka Systema i , "Będzie pan zadowolony, będzie Pan zadowolony..."

 

Co do żywotności Geni , to muszę powiedzieć że zapowiada sie nieźle.

Strzelam praktycznie w każdy weekend i kompletnie jej nie oszczędzam , lądowała już z dachu, deszcz ją zalewał, kilka razy po niej przebiegłem , wpadałem z nią na ścianę, swojego czasu notorycznie na nią upadałem i żyje trzyma się dobrze, nic nie trzeszczy nie rusza się, jest kilka rys , ale może właśnie o to chodzi, klimacik. (Z zewnątrz , było by na tyle)

 

Jeżeli chodzi op bebechy , to tez już sporo wytrzymały , do ostatniej strzelanki wypluły ponad 30 000 Kulek. I pomimo Plastikowej prowadnicy tłoka i plastikowych łożysk , nie ma dużych śladów zużycia. Bateria trzyma się dobrze.

 

Jedyny kłopot jaki z Nią miałem to zacinki Kulek w STOKOWEJ lufie, okazało się szybko że to wina kulek (P&J) , po zmianie kulek na G&G jak ręką odjął...

Po zamontowaniu precki nadal hula na G&G 0.25g i nie ma żadnego problemu.

Pomiary na chrono (regularne) też bez zarzutu , na początku pokazywała 327 fps na maxa , ale po około 5000 kulek pokazywała już w granicach 337-340 fps i w podobnych granicach pokazuje do dnia dzisiejszego.

Generalnie , bardzo przyzwoity , fajnie wykonany Chinol. Jestem zadowolony.

I polecam!

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak sie jeszcze zastanawiam, bo znalazlem wczoraj oferte firmy ktora graweruje abs laserowo (za calkiem male pieniadze) czy nie wypalic sobie oryginalnych oznaczen...

 

Ma ktos moze zdjecie giety z oryginalnymi trademarkami, ew link do strony? Szukalem na googlach ale nic z czego mozna by sciagnac wzor nie znalazlem, wszystko albo malutkie albo gieta jest z jg i oznaczen brak.

 

**Edit** Brak cierpliwosci i niedokladne szukanie. Link podaje dla potomnosci. Jest to katalog produktow H&K.

 

http://photos.imageevent.com/smglee/cltact...E%20Catalog.pdf

 

Pozdrawiam!

Edited by Szulawy
Link to post
Share on other sites

no i gieta wróciła nareszcie z serwisu. Okazało się że rozbierałem sprzęt niepotrzebnie bo problem dotyczył styku prądu przy spuście w środku w GB. Ponoć jakieś blaszki się porozginały i trzeba było podociskać itp. teraz strzela więc odetchnąłem z ulgą :) oby jak najdłużej działało bezstresowo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...