Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Steyr AUG [JG]


Recommended Posts

Ten AUG wytrzyma na stockowych częściach dość długo.

A jeżeli będziesz chciał go tuningować to i tak bedziesz

musiał zmienić te części z Customs.pl

(bo one tylko na stockowej sprężynie zapewniają Ci spory zapas wytrzymałości)

 

Kupuj precke i czarną systeme i broń z Krakmana

lepiej na tym wyjdziesz... A jak jeszcze kogoś dołączysz do zamówienia

to przesyłka będzie za frkio :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 973
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gwarancja obejmuje Gearboxa, do póki go nie rozkręcisz to gwarancja jest ważna. Co do wypowiedzi May'a (maycina :P) to mam AUGa z kraka, wytrzymał 3 strzelanki i poszła zębatka silnika, ale została bezproblemowo wymieniona w ramach gwarancji, więc polecam :)

Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce robić snajperkę dużego kalibru z sturmgewehra 77 to i tak wymieni w zasadzie cały GB. A wg mnie tuningowanie powyżej 400-450 fps szeroko pojętej broni szturmowej zakrawa na sadyzm.

 

EDIT

 

Prowadnica i łożyska nie psują się tak często jak szkielet GB czy zębatki. Więc teoreczycznie w replice od customsów wystarczy zmienić zębatki,tłok i szkielet by wytrzymało te 450fps bez ryzyka postrzału kogoś tłokiem :-F .

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Tutaj to decydują właściwie walory estetyczne, czy podoba Ci się bardziej z luneta czy bez. Lunetka ma przybliżenie 1.5x, czasami się przydaję, celować z niej też się da, właściwie takie przybliżenie jak na ASG jest jak najbardziej ok. Dla mnie wersja z RISem wygląda nędznie, nawet z jakąś super lunetą, dlatego mam wersję AU-2G.

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem... Ja za 80zł wyrwałem w Gunfire (z promocji) taki kolimatorek

http://gunfire.pl/product-yid-1152190368-K...istoletowy.html

 

I działa on znakomicie, wygląda znakomicie na AUGuście, i cena niezła (była). Do tego amputuje się wystającą z tyłu szynę i mam "prawie jak AUG A1" :-P .

 

Wady - "szkiełka" kontrastowo-ochronne są tak mętne, tak nierówne, że przez nie g* widać.

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

szkiełka kontarasrujące dostarczane z prawie kazdym typem optyki nadaja sie jedynie do tego..zeby sie szkla w domu nie kurzyly :D

Jedyny koalimator jaki mi sie wogule podoba to walther ps44

ps Bardos:co do praktyczności szyny ris to nie do konca sie zgodze..bo wiekszosc koalimatorów na takiej dlugiej szynie wyglada jak "pol dup* z za krzaka-wsadz se na riske koali otwarty :P

ps2:-ta optyka gemo widzialem juz na niejednym augu ale wszystko z wysokimi mocowaniami i wyglada to ok-sam kiedys mialem podobna optyke (fotki jeszcze sa w tym topicu- 8strona 11 post od gory) aktualnie na mojej zabawce siedzie cos wiekszego-blog 3.5 -10 x i to jest to :P

 

o gustach sie nie dyskutuje ale obcinac ris :|

 

Pozdrawiam Rain

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

jak dla mnie sam grip baardzo a3 przypomina-Szreder pokaż jak wg Ciebie wygląda a3 ? (może tu masz mały dylemat-czy wersja szturmowa,snajperska itp)..chodzi o zewnętrzny metalowy przód auga :P

ja widze tylko auga a1,a2 phantoma i a3 w kilku wersjach.oswieć mnie jak wg ciebie a3 wygląda skoro ten go nie przypomina

 

pozdrawiam -Rain

Link to post
Share on other sites

Tu masz AUGa A3:

http://world.guns.ru/assault/aug_a3-1.jpg

A tutaj ten dziwny twór z JG:

http://www.strykeairsoft.com/images/jgaug01.jpg

Różnica jest zasadnicza. W ogóle z tego A3 od JG wyszła jakaś dziwna hybryda - ani to A2 z dołożonymi szynami ani to A3.

Ja na razie zostaję przy A2 8-) Ale generalnie to podoba mi się ten "dziwak" JG... co prawda obawiam się, że ten wielki metalowy moduł RAS z przodu może zmienić trochę środek ciężkości całego guna. Poza tym zobaczcie - tam w środku siedzi dokładnie ta sama lufa wewnętrzna co w A2 - widać ją przez tłumik płomienia. Gdyby sprzedawali samą konwersję osobno zastanowiłbym się, ale żeby dla kawałka żelastwa z przodu kupować całego guna... no cóż... maniacy muszą poczekać na prawdziwą replikę A3. Ewentualnie można by było kupić całość żeby mieć zapasowe części i wymienne fronty - i tyle.

Edited by siemionman
Link to post
Share on other sites

Ja na razie zostaję przy A2 8-) Ale generalnie to podoba mi się ten "dziwak" JG... co prawda obawiam się, że ten wielki metalowy moduł RAS z przodu może zmienić trochę środek ciężkości całego guna. Poza tym zobaczcie - tam w środku siedzi dokładnie ta sama lufa wewnętrzna co w A2 - widać ją przez tłumik płomienia. Gdyby sprzedawali samą konwersję osobno zastanowiłbym się, ale żeby dla kawałka żelastwa z przodu kupować całego guna... no cóż... maniacy muszą poczekać na prawdziwą replikę A3. Ewentualnie można by było kupić całość żeby mieć zapasowe części i wymienne fronty - i tyle.

 

Na www.uncompany.com już od dawna spredają Action Ras Set for Aug Reciever Type, jednakże to firmówka i kosztuje 230 USD. Sprzedają również bardzo fajne customy z tymi właśnie ras'ami na bazie Tokio Marui, z dowolnym upgradem,

 

http://www.uncompany.com/pagesearch.asp

 

cena jednak odstrasza, ponad 600 USD + shipping.

Link to post
Share on other sites

Mógł byś opisać tą niecelność? Mniej więcej w jakim stopniu nie można w coś trafić? Czy w kartke A4 z odległości 30-40m da sie trafić?

 

PS. Prosił bym o wypowiedzenie sie innych użytkowników tej broni, bo może to tylko jeden egzemplarz taki był...

 

mam strzelalem z 30 met. bez problemu

Link to post
Share on other sites

Witam, AUG'a nabyłem tydzień temu, jak narazie nie było możliwości przetestowania go w terenie ale co moge powiedzieć: naprawdę solidnie zrobiona replika. Całość wykonana z naprawdę dobrej jakości kompozytu, który wizualnie daje bardzo ładne wrażenie. Wszystko poza magazynkiem ladnie dopasowane, nic nie lata nie chrobocze. Brzmi przepieknie. Mankamenty: srubka mocujaca receiver do body po dłuższej serii i związanych z tym drganiach potrafi się wykręcić i odlecieć, stockowe przyżądy celownicze wołają o pomstę do nieba. Strzela bardzo ładnymi szybkimi seriamii. Kupiłem swojego u chłopaków z customs.pl i chłopaki się tak postarali że wyciągneli mi z niego 450 fps'ów :D :strach: Znajomy który ma auga także od customsow z tym że o v0 430 fpsów stwierdził że zasięg skuteczny można z czystym sumieniem okeślić na 70 m ;] Jak dla mnie sprzęt ten, szczególnie po zabiegach chłopaków z customs.pl to najlepszy zakup jakiego można dokonać ;] Pozostaje jedynie wymienic HO i lufe na precke to aż ciarki po plecach przechodzą jak się pomyśli jakie osiągi będzie wtedy miała ta giwera ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...