Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ok, o to mi właśnie chodziło, zrezygnuje z noszenia wewnętrznego pasa.

Nosiłem wcześniej racka bez takich bajerów i było dobrze więc tu też chyba będzie ok, choć są to dwie zupełnie inne kamizelki.

 

Ps, Dzięki Catch za ilustrowaną instrukcje jak złożyć prawidłowo cirasa, przydała się :-P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśliś łaskaw rzuć się jakimiś fotami w wysokiej rozdzielczości, porównaj kolory do jakiegoś kontraktu, nie wiem, może recenzję małą jakąś skrobnij, dało by radę? Jak będziesz w stolYcy to będzie czekał browarek!

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

Też go zamówiłem u krakmana... Po wnikliwej analizie zdjęć doszedłem do wniosku, że to ten sam produkt co na specshop'ie po 440zł, oraz prawdopodobnie to samo co to: http://ebaybanned.com/product_info.php?cPa...products_id=968 (lepsze zdjęcia)

Jak tylko przyjdzie, zrobię mu sesję zdjęciową...

Powiem szczerze... widziałem inne kopie i bardzo mi się podobały, ale nie wydam 1000zł na kopię G&P, nawet jeśli jak to ktoś napisał, ten chiński "CIRAS" nie leżał nawet koło oryginału...

Dziwne, że jeśli chodzi o kamizelkę, to wielu ludzi ma do tych tanich pretensje, że odstaje od oryginału, ale jakoś niewielu przeszkadza fakt, że taka np. airsoftowa m4a1 również odstaje od oryginału, zarówno wymiarami, jak i funkcjonalnością i nie mam tu na myśli tego, że strzela plastikiem...

Bardzo się cieszę, że zaczynają się pojawiać kopie w rozsądnych cenach, ponieważ mam już dość tego, że każde byle co, to wydatek kilkuset złotych, od kawałka blaszki poczynając, na samym AEG'u kończąc... a przebitka cenowa w stosunku do cen w HK to lekko 100%...

Link to post
Share on other sites

Każdy będzie nosił to co lubi i to na co go stać. I nie widzę powodu do czucia się gorszym, badź lepszym ze względu na ilość "noszonych na sobie" złotówek. Gdyby nie to, że kupiłem sobie już kamizlekę w CB, to też bym na serio pomyślał o kupnie tej Krakmanowskiej. Byłem, widziałem, jest naprawdę fajna. Zdjęć nie mam bo jakoś mi tak głupio było spytać sprzedawcę o pozwolenie pstryknięcia fotek w sklepie (może dlatego, że jest wyższy ode mnie o dwie głowy;) ) Ale skoro ktoś już ją kupił to i tak pewnie się szybko pojawią.

Edited by youngee
Link to post
Share on other sites

Pytanie do wszystkich użytkowników tych ,,CIRASów'' , czy po kilku miesiącach użytkowania wystąpiły u Was jakieś przetarcia, dziury, jakiekolwiek usterki? Jak się mają szwy, trzymają się i nie prują?

 

Kamizelka używana co tydzień, czy to śnieg, czy słońce, czy deszcz -> ZERO oznak zużycia i zniszczenia! Ze szczerego serca polecam :)

Link to post
Share on other sites

 

 

a co do ładownic to wejdą dwa magi standardowe ale baaaaaaaardzo ciasno

może to kwestia gumki ? :-D

 

Potwierdzam. Wchodzą 2 magi, ale ciężko.

 

 

 

Czy ktoś już posiada tego Cirasa od Krakmana w CB? Chciałbym się dowiedzieć jak z odcieniem w porównaniu do kopii G&P.

 

Grzechu czy po lewej stronie, przy zapinaniu kamizelki jest czarno biała gumowa metka MFH?

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...