Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poszukaj co to jest OP i DA.

Nigdzie nie napisałem, że w ogóle sie nie zdaża. Napisałem, że nie jest to zasada i po prostu "czasem bywa".

Jak akcja DA przeradza się w oblężenie to zwykle, jak w Mogadiszu, jest to teren zurbanizowany, gdzie raczej rzadko (ale znowu, żebyś nie nadinterpretował 0 nie w ogóle) się kładzie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pytanie do aktywnych użytkowników Cirasa ,,chińczyka'': Jak kamizelka trzyma się po kilku/nastu strzelankach? Czy ktoś przedzierał się w niej przez jakieś krzaki / bagno , czy ktoś rzucał się w tej kamizelce na ziemię lub opierał o ścianę w budynku?

 

 

Wszystko w jak najlepszym porządku. Zero starć, zniszczeń, odbarwień, a mam tą kamizelkę od października.

Link to post
Share on other sites

Też miałem ten problem. Tak jak pisał poprzednik, poluźnij ją, wyrównaj choć trochę ciężar tylnego panelu z przednim i co najważniejsze - zapnij dobrze cummerbunda (czy jak to się pisze?), czyli ten wewnętrzny elastyczny pas. Potrafi zdziałać cuda, świetnie stabilizuje kamizelkę.

Link to post
Share on other sites

Co Ty trzymasz z tylu, ze tak ciazy ;-)?

 

Poprawnie scisniety wewnetrzny cummerband to podstawa. Druga rzecz to dobrze wyregulowane zewnetrzne cummy (musza Cie troche obciskac, zeby nie byc za luzne).

 

Odnosnie daszku - chodzilo mi o to, by naramienniki mniej wiecej w polowie zaginaly sie pod katem okolo 90 stopni (+/- 20) tak bya po prostu wisialy na Twoich ramionach i uniemozliwialy kamizelce przemieszczanie sie.

Link to post
Share on other sites

Rozwiń swoją niesamowitą i ubogą w polskie litery wypowiedź.

A jeśli bijesz do mnie to przeczytaj sobie to:

Owszem można nosić kamizelkę CIRAS bez wewnętrznego cummerbunda tylko z zewnętrznym (tak jest np. w MCAV czy MTV) ale będzie ona mniej stabilna i jej ciężar będzie się nieco gorzej rozkładał. Przy "airsoftowych" obciążeniach nie jest to oczywiście specjalnie istotne.

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Generalnie ja wewnętrznego cuma ( :) ) używam, ale dość luźno zapiętego. Denerwował mnie ten ucisk na brzuchu, czułem się jakby mnie trochę mdliło :) Ale wsadziłem miękkie wkłady + sztywne płyty (czasem tylną wyjmuję), ładownice wypchane, więc nic nie ma nawet prawa skakać, podnosić się itp. Więc zwyczajnie dociążyć przód trzeba, ot cała tajemnica.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...