Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka preclufa lepsza?


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Witam kolegów, parę ładnych lat się bawię, ale w sprawach technicznych jestem cienki...

Proszę o rade w sprawie lufy: mam lufę precke Systemy w G&P SPR i strzelam nią już około 4 lat, z czego pare sezonów b. intensywnie.Nie potrafię powiedzieć ile tys kulek poszło.Na pewno nie strzela już tak jak na początku choć nie widać na niej żadnych makro uszkodzeń, karabin wielokrotnie tuningowany,obecnie około 490 - 500 fps, ogień pojedynczy, luneta etc.

Pojawiła się w sprzedaży obecnie lufa promyka 6.03 469 mm, w nowym sklepie. czy warto się skusić i wymienić??

Dziękuje za podpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Witam kolegów, parę ładnych lat się bawię, ale w sprawach technicznych jestem cienki...

Proszę o rade w sprawie lufy: mam lufę precke Systemy w G&P SPR i strzelam nią już około 4 lat, z czego pare sezonów b. intensywnie.Nie potrafię powiedzieć ile tys kulek poszło.Na pewno nie strzela już tak jak na początku choć nie widać na niej żadnych makro uszkodzeń, karabin wielokrotnie tuningowany,obecnie około 490 - 500 fps, ogień pojedynczy, luneta etc.

Pojawiła się w sprzedaży obecnie lufa promyka 6.03 469 mm, w nowym sklepie. czy warto się skusić i wymienić??

Dziękuje za podpowiedzi.

Kupuj promyka, sam sie przesiadlem z Guardera na Promyka i po zmianie było... WOW, achhh, mhmmm itd :P
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

http://azteko.pl/pdi...4a1-p-5854.html

Co myślicie o tej lufie?

jest warto kupować?

 

http://azteko.pl/fal...48s-p-2203.html

poza tym, czy owa lufa Falcona daje radę?

 

I ostatnie pytanie: skąd powszechna opinia, że Madbull robi kiepskie precrury?

Mój brat ma Madbulla w JG G36c i smiga bardzo ładnie, skupienie jest fajnie, nawet zasięg się zwiększył.

Kiedyś w emce też miałem Madbulla i było nawet spoko. Myślę, że jak na tą cenę jakość jest ok ;)

Edited by kajtoo5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...