Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P 90


Recommended Posts

Było o tym sporo na forum - wersja sportline jest fatalna i lepiej kupić tańszego chińczyka- solidniej wykonany gearbox. Poza nie najlepszym silnikiem(niski rof) i szybko wyrabiającymi się mosiężnymi łożyskami chińskie p90 to naprawdę przyzwoita replika.

Ogólnie replika jest dość słaba, do tego absurdalne ceny magazynków ca- już lepiej dołożyć do tm lub jechać na chińszczyźnie.

 

Od pewnego czasu jest wersja nie sportline nieco droższa- co to warte chyba nikt nie wie, bo Ca już do swoich p90 zniechęciło potencjalnych klientów ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o sportline poczytałem i od razu zrezygnowałem :-)

Szukam, czy ktoś ma proline, bo generalnie rozważam między pro a TM. Chciałbym mieć w końcu replikę, którą wyjmę z pudełka i nie będę musiał przy niej majstrować. Dlatego odrzuciłem chińczyka.

Link to post
Share on other sites

Chińczyka można wyjać z pudła i cieszyć się . Problem w tym, że apetyt szybko rośnie w mairę jedzenai a do duzego rofa są potrzebene zmiany.

 

 

Jeśli masz kasę na tm to nawet się nei zastanawiaj. Może nie imponują mocą w stoku i maja plastikowy front, ale magiczna komora + solidność wykonania...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Padłem przy 9 stronie :wink: za dużo info , ale mam pytanie , właśnie zamówiłem:

 

Nazwa:GFP90

Producent:GFC

Gwarancja:12 miesięcy

Prędkość wylotowa [FPS]:400

Napęd repliki:Napęd elektryczny

Wersja gearboxa:Gearbox v6

Tryb ognia:Ogień pojedyńczy i ciągły

Wykonanie:ABS + metal

Długość repliki [mm]:550

Długość lufy wewnętrznej [mm]:240

Waga [g]:2200

Bateria:9,6 V

Pojemność baterii:1100 mAh

Rodzaj baterii:Ni-Mh

Rodzaj magazynka:Magazynek typu Low-Cap

Pojemność magazynka [szt.]:60

Hop-Up:Tak, regulowany

Blow Back:Brak

Lufa Precyzyjna 6.03 Black Python MADBULL - 247mm - P90

MadBull - Gumka HopUp Shark 60 Degree - Zestaw - Czerwona

Kolimator typu ET 551

Tłumik 190mm - Special Forces - Czarny

Kulki MadBull Ultimate Heavy 0,43g - 2000 szt.

 

1 czy wymiana lufy standardowej na precyzyjną i gumek HopUp to coś trudnego i czy totalny laik sobie z tym poradzi ????

2 czy ta cała wymiana i cięższe kulki to nie za duże obciążenie dla standardowego napędu ?

3 czy widział ktoś w jakimś sklepie boczny granatnik do tej szyny i ?

p90%20RIS%201.jpg

11111111111111111111111g.png

4 dokupić taki sam akumulatorek czy zainwestować w 4000 mAh ?

5 gdzie można dokupić magazynek z większą pojemnością (spotkałem się tylko z całymi zestawami ale "nigdzie" nie widziałem pojedynczego ) to pytanie odpada znalazłem Magazynek Hi-cap do P90 Tokyo Marui 300 kulek ale czy te magazynki są uniwersalne i pasują do każdego p90 od innych producentów ????

 

to tyle jak coś mi przyjdzie do głowy to dopisze

Edited by Airmaster
Link to post
Share on other sites

1. Pierwszy raz może być trudny, ale przy pomocy filmików z sieci na pewno sobie poradzisz. Dodam tylko, że P90 jest chyba najlatwiejszą repliką w kwestii rozkladania.

2. Lufa i komora nie wywierają żadnych ucisków/obciążeń na GB. Kulki jako takie także nie, ale przy zastosowania tak ciężkich zasięg może znacząca spaść. W ogóle po co Ci takie - do tej ilości FPS odpowiednie by byly 0.25-0.28g.

3. Nigdzie czegoś takiego nie widzialem, ale jak dla mnie tak obwieszona P90tka prezentuje się paskudnie. Zresztą wgl granatnik w ASG to droga zabawa.

4. Ja wolalem zainwestować w LiPo - na luzie się zmieści, a ladowarkę i tak będziesz musial kupić, bo te z zestawu psują baterie.

5. Pasować to będzie nie wiadomo jak z luzami.

 

Odpowiedzialem na to z dobrej woli, bo jest to temat o P90 TM, a nie ich chińskich podróbkach. Odpowiedni temat znajduję się w AEG->2. klasa->opisy i info.

Edited by Wilq_pl
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Do oporu może nie ;D aktualnie nie mam P90 i nie zamierzam go kupić ( mam kilka powodów ) lecz nakręcanie HiCapa do oporu ,już nie mówię tylko o P90 tylko o każdej broni jest znaczną przesadą oraz grozi popsuciem się repliki . Ja tak nakręcałem Hicapa do Mp5 no i po kręceniu do "oporu" naciągnąłem sprężynę i HiCap poszedł się ..

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Więc myślę że to byłby mój zestaw:

1.Tokyo Marui P90 wersja z kolimatorem http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/AEG_AEP_Tokyo_Marui_Other_Series_Tokyo_Marui_P90.htm jest tu batka i lowcap?

2.Atrapa tłumika pod którą ukryje lufę http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/ProductDetail?prodID=28990

3.Lufa długości 500mm którą spiłuje(jestem w tym profesjonalistą) http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Precision_Barrels_AEG_AEP_Prometheus_ASH_Barrel_500mm_M14_Only.htm

4.Niewiem czy jest wymagany cylinder i czy jest coś jeszcze wymagane?

Link to post
Share on other sites

przy precce dłuższej dwukrotnie miło by było wymienić cylinder na typ 0.

Tylko że moim zdaniem źle kombinujesz z precką, tzn jeżeli już się bawić w taką długość, i oczywiście oczekiwać super skuepinia, to nie lepiej jakiś prometheus?fakt, wyjdzie drożej, ale raczej nie pożałujesz, zwłaszcza że TMy w stocku są już bardzo celne.

 

a co do pytań o kompatybilność,mam i chińskiego (echo1) i TMowskiego P90siąteczka, i wszystko ładnie jest kompatybilne, jedynie front ris do TMa trzeba odrobinę spiłować, ale to nie kłopot i odrazu widać jak i gdzie. No i front/upper z chińczyka do TMa nie włazi niestety. zato wszelkie magi i bebechy kompatybine.

 

mam zato własne pytanie,a nawet kilka:

1- zamierzam wytłumić GB, czy gąbka używana w chińskich tłumikach (mam taki fajny płat akuratna GB) to dobry pomysł?na coś powinienem uważać?

2- czy jakie kol wiek maskowanie tej repliki (jako że bawię się snajperką to P90 będzie często boczniakiem) ma tu jakiś sens?czy raczej nic nie da?

Link to post
Share on other sites

@skate2255

 

Po kiego Ci taka tyczka do P90? Mam na myśli lufę. Kupując lufę Prometheusa nie ma co się bawić w dłuższe precki, bo niewiele to daje. Dużo lepiej wyjdziesz na kupnie lufy dedykowanej (247mm jeśli mnie pamięć nie myli) i tłumika dźwięku który faktycznie będzie tłumić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...