Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P 90


Recommended Posts

A jak komuś strasznie zależy na celności to nie ma problemu z dokupieniem długiego tłumika i dł. lufy...

 

Zastanawiam się czy nie sprzedać swojej emki i nie kupić właśnie P90. Czy ktoś mógł by mi podać "kosztorys" P90 zrobionej do 420fps? Niekoniecznie w wersji ubogiej, a takiej która spowodowała by długi żywot belgijki.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

P90 można zrobić na 500 fps (czy coś w tych okolicach), full auto, był filmik na YT.

 

Wszystko zależy ile pieniędzy chce się wydać.

 

Hawk, kilka propozycji

 

Możesz bądź to dobierać części pojedynczo bądź skorzystać z gotowych zestawów.

 

FTK Promyka (jest też wersja z M 150)

FTK Systemy

bądź tańsza opcja FTK Guardera

 

- do tego dobra lufa, np Promyk, Systema (koszt w granicach $40- 60)

- gumka 20zł ?

- silnik można zostawić stokowy, jeśli zależy na ROFie, można wymienić na jakiś lepszy

- dobra bateria (12v Intellecta to shit, szybko traci swoje właściwości), najlepiej lipol 11,1

 

I gra.

 

Ja osobiście korzystam z FTK Systemy, lufa Promyk 363 mm, gumka Systema, silnik Turbo, lipol 11,1 Zestaw daje 410 fps i 28 rof Całkowity koszt, nie pamiętam, ale na oko 1600- 1800 zł. Tanio.

 

Wszystko chodziło elegancko (ponad pół roku czy jakoś tak) aż do wczoraj- sprężyna (M 120 Systema) pękła, trochę zjadło mi tłoka, ale reszta flaków w idealnym stanie, myślę, że tłok też jeszcze jakiś czas pożyje.

 

Aha, jest jeszcze zestaw Bore up Modify, ale to może Pirat się wypowie, bo z nim miał do czynienia.

 

Podsumowując, P90 to najlepsza giwera, bez dwóch zdań.

 

Ps. Przerywacz nie jest tandetny, wytrzyma dużo.

 

EDIT znalazłem filmik

Edited by Wolo_
Link to post
Share on other sites

Karbowany to inaczej "pręgowany" - a ten jest perforowany czyli dziurawy... chyba..? ;-)

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Proponuje zmienić bryle bo wzrok od siedzenia na forum siada ;-)

 

Napisałem karbonowy czyli wykonany z karbonu - włókna węglowego ;-)

Tak przynajmniej wygląda korpus tego tlumika.

 

Swoją drogą jak jg wypuści do końca roku faktycznie p90 to dopiero będzie wysyp :strach:

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Skąd takie rewelacje?

np.

 

http://www.wmasg.pl/aktualnosci/echo_1:_e90_preorder/691/

 

http://www.airsoftpost.com/product_info.ph...oducts_id=29686

 

Z tego co wiem, to echo1 sprzedaje w stanach głownie repliki jg.

 

Poza tym niedługo wchodzą p90 od CA, więc szybko chinole zaczną trzepać klony- kwestia tylko kto najpierw jg, boya czy well lub galaxy

 

http://www.kapowwe.com/Merchant2/merchant....mp;Store_Code=R

 

poza tym raczej jg nie zaczyna robić magazynków do replik, których nie produkuje:

http://www.airsoftpost.com/product_info.ph...5152dd58dc01dfd

 

 

Swoją drogą nie zdziwię się, jak atak klonów będzie poparty chorymi fps-ami.... Oby nie wypuścili p90 mającego np 420-450 fps w stocku :-F

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Też czytam aktualności, natomiast nigdzie nie było napisane, że JG wypuszcza replikę, jak na razie mamy do czynienia z Echo i CA.

Poza tym niedługo wchodzą p90 od CA, więc szybko chinole zaczną trzepać klony- kwestia tylko kto najpierw jg, boya czy well lub galaxy

Klony czego? CA? Bo nie widzę związku aby wypuszczenie na rynek CA90 spowodowało wzmożoną aktywność producentów chińskich. Przecież od dobrych paru lat mają do dyspozycji TM, które mogli dotąd skopiować.

 

Tak czy inaczej, wszystkie CA, SRA, ECHA będą jedynie kupą przy TM.

Link to post
Share on other sites

Też czytam aktualności, natomiast nigdzie nie było napisane, że JG wypuszcza replikę, jak na razie mamy do czynienia z Echo i CA.

 

Klony czego? CA? Bo nie widzę związku aby wypuszczenie na rynek CA90 spowodowało wzmożoną aktywność producentów chińskich. Przecież od dobrych paru lat mają do dyspozycji TM, które mogli dotąd skopiować.

 

Tak czy inaczej, wszystkie CA, SRA, ECHA będą jedynie kupą przy TM.

Tak jak zwykle- ale jednak cena 2x niższa oraz więcej fps w stocku powinno wystarczyć aby chinole zalały rynek... Chociaż akurat p90 tm nie jest specjalnie drogie jak na tę firmę...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...