Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P 90


Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Wczoraj dostałem moje p90(wersja z koli) i jedną z pierwszych moich "czynności" było rozczarowanie...low-cap praktycznie wcale nie podawał kulek. Po smarowaniu i przetestowaniu kilku rodzajów kulek rozebrałem go i zbadałem,efekt- wszystko ok, przesmarowałem więc jeszcze od środka. Niestety żadnych efektów, nadal wychodzi co najwyżej jedna na dwie kulki. Okazało się, że problem tkwił w luźnym magazynku po podpięciu go do gnata. Kiedy go dociskałem(pchałem) w przód podawał idealnie. Więc przód magazynka(czyli tam gdzie kulki wychodzą) obkleiłem lekko izolką, żeby sztywno siedział. No i podaje idealnie!

W kwestii reszty to samy "ochy" i "achy", parafrazując-super! Odległościowo i celnościowo bardzo podobnie do mojej chińskiej emki(~350fps) z sylikonem systemy. Pracuje natomiast jak to marui, czyli słodko i cichutko.

Jeszcze co do maga...wydaje mi się, że niepodawanie może być też spowodowane tą sprężynką która zwalnia kulki z maga. Mianowicie wyglada to tak: z maga wystaje ten zwalniacz do kulek, z gniazda maga natomiast wystaje taki "wystajnik" który właśnie zwalnia kulki do komory po włożeniu maga. Ale sprężynka od "wsytajnika" magazynka

jest na tyle mocna, że po zetknięciu się z wystajnikiem w gnieździe pcha ona maga w kierunku tylnym-dlatego trza było go do przodu popchać.

Zagmatwałem trochę z tymi "wystajnikami" ale może ktoś zrozumie.

Pozdrawia mimo wszystko bardzo szczęśliwy posiadacz p90!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ahoj!

Poprzedniego posta nie mogę edytować, więc pisze nowego...Otóż mam dziwny problem: kupiłem sobie hi-capa i oczywiście znowu mam problemy z magazynkiem, tyle, że tym razem naprawdę nietypowe. Kulki podaje, problem leży w tym, że kiedy strzelam serią to po kilku\kilkunastu wystrzelonych kulach część kulek przestaje być podkręcana przez hu i ma połowę zasięgu. Potrafi ktoś wyjaśnić dlaczego? Może podaje dublety(dzieje się to tylko na auto więc ciężko mi stwierdzić.)?

Link to post
Share on other sites

@Bociano - a dociskasz maga do końca? Żeby zaskoczył? Bo opis Twoich zmagań idealnie pasuje do nie do końca włożonego maga. To się zdarza jak masz brudne P90, ziarnka piasku w zatrzasku itp. W nówce nigdy nie spotkałem.

 

Z ciekawostek - po 16 miesiącach i jakichs 40k kulek poszedł mi dynks/pierdolnik/jebadełko. I mam już tylko full auto.

Link to post
Share on other sites

Jack: maga dociskam do końca, tyle, że on czasem i tak miał luzy i musiałem go stale prztrzymywać dlatego podkleiłem taśmą(to się tyczy low-capa). A co do hi-capa, to możliwe, że była to kwestia kulek(excele), jak włożyłem src to zaczął działać o niebo lepiej.

Link to post
Share on other sites

A ja mam taki problem, wsadziłem sobie zestaw Hurricane ten do 360-370 fps ,preclufę, silikonowy hopsiup ( samą gumkę, bez dystansera) i teraz ten mały szatan, pluje podwójnymi kulkami od czasu do czasu na pojedynczym.

Dość się to zdarza często, gdy nie "dotrzymam" palucha na spuście do końca cyklu. Gdy wytrzymam to rzadziej.

Bateria 10,8v...

 

Pomocy? O_o

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

P90 to świetny karabin, przerywasz szło kupić przez jakieś 2 dni w SpecShopie, dopóki ludzie nie kupili 3 na zapas.

 

 

Nie ma lepszego karabinka od P90. Jeśli sie podoba to brać, a brakiem przerywacza sie nie przejmować. Na baterii 9,6 spokojnie można strzelać pojedynczym, zwyczajnie szybko naciskając guzik, tak samo odstrzelić spreżyne. Ostatecznie, karabin cały czas dobrze strzela, nawet jesli to jest uszkodzone.

Edited by _Misza_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...