Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P 90


Recommended Posts

  • Replies 340
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po ostatniej strzelance w dość ciężkich warunkach moje p90 "lekko" się usyfiło. Spust i selektor ognia działają teraz z oporem. Ma ktoś pomysł jak to przeczyścić? Trzeba rozkładać body czy wystarczy wymontować spust (jak?)?

Edited by Pies
Link to post
Share on other sites

Dobra już wiem. Nie trzeba rozklejać body. Wystarczy zdjąć górne body, wykręcić malutą śrubeczkę, wyjąć prostokątną płytkę, "wyjąć drut spustowy" (do tego trzeba chyba wyjąć GB), ustawić selektor na auto i wyjąć spust.

 

ps. sory za double posting.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!!!

 

Mam pytanie do posiadaczy wersji z kolimatorem - czy może mi go ktoś opisać? Dokładniej chodzi mi o typ punktu celowniczego, wielkość okienka, awaryjność, zasilanie... i to chyba wszystko. Acha, zdjęcie z perspektywy strzelaca - b. mile widziane :mrgreen:

 

Jeszcze jedno - nie proszę o rady typu: "kup sobie wersję z tłumikiem i szyną" - co do mocowanych na lufie tłumików mam BARDZO niemiłe wspomnienia i nie chcę się w nie pakować znowu.

 

Ps. Chodzi oczywiście o TM-kę :-P

 

Pss.

Można jeszcze gdzieś dostać nową P90 za mniej niż 900 zł ?
Specshop. Ale chwilowo nie mają. I nie licząc baterii :???:

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Specshop w ogóle nie zprowadza nic z Japoni na tą chwilę właśnie z powodu kursu jena (info ze sklepu). Tam gdzie mają p90 z nowych dostaw jest po 1200pln. Jedyne miejsce gdzie widziałem Pe po starej cenie jest zbrojownia (950zł).

 

Kolimator ma zwykłą kropkę. Światło to chyba 15mm. Zasilany dwoma bateriami aaa.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam,

Zastanawiam sie nad kupnem repliki P90 TM (tej z kolimatorem). Lecz nie jestem pewien czy spełni moje oczekiwania które są następujące:

-Zależy mi na tym by przykładowo replika JG G36 lub inna broń II klasy nie strzelała o wiele dalej niż I klasowa P90 po małym tuningu jaki mam zamiar wprowadzić po wybraniu takiego którego polecicie poniżej. Czy zasięg tej repliki będzie mnie zadawalał jak na taką małą broń? Po za tym chciałbym ztuningować stokową wersje tego P90 by je wzmocnić do najlepiej około 380fps by też za bardzo nie szkodzić i za bardzo nie przekształcać tej repliki. Na pewno będą sie starał zmienić gumkę HU oraz zmienić lufę na precyzyjną i może jeszcze z zmienię tłoki i zębatki czyli różne rzeczy które można zmienić za jakąś normalną cenę i mam nadzieje że będą miały jakiś większy wpływ na jej działanie. Chciałbym odraz kupić za jednym razem tłumik lecz nie wiem jaki wybrać i jaki by pasował. Moglibyście jakiś polecić we wszystkich kategoriach?

Dziękuje z góry.

Pozdrawiam czekam na szybką odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Nie ma czegoś takiego jak magiczny hop up ;), jest tylko dobrze/źle wykonany i złożony... Da się złożyć p90 acm tak dobrze, żeby miało zasięg jak p90 tm, wystarczy troszkę pomyśleć...

 

Fakt faktem, TM będzie mieć lepszą kulturę pracy, acm ma ją na poziomie g36c JG.

Link to post
Share on other sites

Nie wstawiaj m120 do tm'ki. Szczerze wątpię, że pochodzi takie coś długo. Max. co tam bez obawy możesz wstawić to 110. No, ale to nie jest temat o tuningu. W temacie o tuningu poczytaj jakie sprężyny ludzie wsadzają.

Ja tak czy siak polecam przynajmniej na początku pobiegać ze stockiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...