Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe umundurowanie Helikona "special forces"


Recommended Posts

Dokładnie fotka kontraktu:

s6300606tq7.th.jpg

 

Poza tym o tym że to kopia może świadczyć jakość detali wyszycia EGA. Lina którą orzeł bierze do buzi (:P) jest wyszyta bardzo kiepsko na mundurze A, tak samo kształt kontynentów, brak równoległości równoleżników i ich rozmijanie się na przedłużeniu-nie zejdą się jak się je przedłuży w stronę kontynentów, świadczy o tym że to jest kopia. Co nie zmienia faktu że jest dość dobra, ale razi to oko :P.

 

Moja dziewczyna w ogóle nie w temacie po pokazaniu jej fotek kontraktu pogoglowała chwile i stwierdziła jednoznacznie że B jest orginał bo ponoć wzór jest inny nie takie kwadraciki.

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites
  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano tak! To przecież takie logiczne! W wątku o ciuchach Helikona totalnie od czapy wspomnieć, że w spodniach do roboty robią się dziurki podczas prania. Jak ja mogłem na to nie wpaść?

 

A ponadto...

 

Mam dwie pary spodni Helikona. SF i Vietnam Cargo i obie są do dupy. Nie rozumiem zachwytów. To jest straszny syf a fakt, że mniej syfiaty niż inne syfy syfiatości nie zlikwiduje.

 

Kto to napisał? A i gdzie?

 

Dobra tam. Dyskutowanie na ten temat będzie wyjątkowo jałowe. Z mojej strony to koniec.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem twojego toku rozumowania. Donoszę w wątku dotyczącym ciuchów Helikona, że w moim przypadku spodnie SF zużywają się w ponad przeciętnym tempie podczas użytku codziennego. Coś w tym nienormalnego? To, że nie jestem z nich zadowolony jest co więcej uwiecznione również na jednej z pierwszych stron tego topiku. To grzech i błąd, że relacjonuję "karierę" swych spodni?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To opłaca sie kupować te tanie kopie Marpata albo Multicam? Musze kupić jakiś mundur bo wyjezdzam na obóz do lasu za 1.5tyg i raczej uniform Proppera z usa nie dojdzie mi na czas...

Dla mnie to wszystko jest kwestia kasy, Helikon nie jest i nie będzie tak dobry jakbyśmy chcieli, ale zawszę będzie tańszy i to jest jego najważniejsza cecha. To po prostu tanie i dobre mundury, ale jak w przypadku SFU nie można oczekiwać cudów.

Co do koloru, jeśli nie zamierzasz rekonstruować jakiś jednostek USMC to niewielkie odchylenia kolorystyczne (i we wzorze) nie powinny mieć dla ciebie znaczenia. O walorach kamuflujących się nie wypowiadam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...