Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe umundurowanie Helikona "special forces"


Recommended Posts

Dziwne ja mam na dupie Helikonowskiego SFa już od jakiegoś 1,5 miecha a może od 2 nawet.

 

tak masz racje, ja tez juz od ponad 2 miechow mam na swoim dupsku Helikona SF kolor Olive, ale tak jak juz wspomnial Majkel, mi sie rozchodzi o ta nowa poprawiona wersje gdzie zostanie uzyty lepszy material ;]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 627
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Thor: Ale jemu chodzi o to nową serię Zobacz moje poprzednie posty

 

tak masz racje, ja tez juz od ponad 2 miechow mam na swoim dupsku Helikona SF kolor Olive, ale tak jak juz wspomnial Majkel, mi sie rozchodzi o ta nowa poprawiona wersje gdzie zostanie uzyty lepszy material ;]

 

A to sorka choć sam nie mam nic do zarzucenia materiałowi z którego jest zrobiony ten komplet który mam.

Link to post
Share on other sites
Jakiej Ś.P., ja tam go ostatnio widziałem :P I ma się całkiem dobrze :P

 

Na chwilę obecną wygląda to tak że na samym budynku stadionu nie handluje się, ale jadąc tramwajem aleją zieleniecką widać w ch** otwartych budek pod stadionem. To tak OT kończąc.

Edited by madjong
Link to post
Share on other sites

A to sorka choć sam nie mam nic do zarzucenia materiałowi z którego jest zrobiony ten komplet który mam.

 

ja rowniez swojemu materialowi nie mam nic do zarzucenia (mam bawelne) procz tego ze juz po 1 praniu, na zagieciach szwow itp zaczyna tracic kolor ;/.

Pozatym koledzie, na trzeciej strzelance gdy mial ten mundur, rozdarly sie spodnie w kroku, dlatego wole poczekac na nowsza serie ;)

Link to post
Share on other sites
procz tego ze juz po 1 praniu, na zagieciach szwow itp zaczyna tracic kolor ;/.

 

Może "źle" pierzesz ?? Ja się nauczyłem po tym jak kilkanaście lat temu rodzicielka mi wyprała w 80 stopniach kurtkę M65 że generalnie wszelkiego rodzaju odzierz "armijną" jak prać to max w 40 stopniach i jak najmniej detergentów. I jaoś ta zasada "daje radę" w przypadku moich mundurów.

Link to post
Share on other sites

Może "źle" pierzesz ?? Ja się nauczyłem po tym jak kilkanaście lat temu rodzicielka mi wyprała w 80 stopniach kurtkę M65 że generalnie wszelkiego rodzaju odzierz "armijną" jak prać to max w 40 stopniach i jak najmniej detergentów. I jaoś ta zasada "daje radę" w przypadku moich mundurów.

 

 

 

Ja swoj mundur upralem recznie, w detergencie nie pamietma jakim, ale byl to chyba do kolorowych tkanin i to mala ilosc aby jedynie pozbyc sie plam i zapachu z munduru.

Link to post
Share on other sites

Tak średnio to wnosi coś do tematu ale.........

 

Gdyby oporzadzenie w marpacie i multicamo bylo "tanie" jak w Miwo to bym se kupil ;P

W marpacie jest tanie bo jest to wymysł na potrzebę airsoftu. Do marpat'a jest CB, CT itp. W multicamO też jest tanie bo to też jakaś kopia przerobiona, w multicam'ie już nie. Takie sprostowanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...