Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie USMC


Recommended Posts

Witam.

Chciał bym na ebay kupić marpat'a tylko nie wiem jak z przesyłką.

Na allegro patrze komentarze itp. poza tym wiem że w razie czego zgłoszę do administratorów allegro a ebay mniej sie w nim orietuje.

Zamawialiście już coś tam?

Ile przesyłka kosztuje?

W jakim czasie przesyłka dochodzi?

dzieki

Link to post
Share on other sites
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja zamawiałem z ebaya troche rzeczy, ale przesyłka szła do USA, do rodziny, a dopiero od nich do mnie.

 

Ile przesyłka do PL - zapytaj się sprzedawcy. O ile wysyła do PL to na pewno poda CI cenę.

W jakim czasie? Zależy jaką chcesz przesyłkę. Możesz dostać i w 2 dni, albo ekonomicznie pocztą morską w jakieś 3-4 tygodnie. Tutaj również kłania się rozmowa ze sprzedającym i ustalenie na jakie zgadza się formy wysyłki.

 

I płatność - mam nadzieję że wiesz, że praktycznie jedynym sposobem płatności na ebayu jest paypal i posiadasz konto?

Jeżeli chodzi o zabezpieczenie tranzakcji - paypal automatycznie ubezpiecza do 2,000$. Jeżeli coś jest nie tak - zakładasz sprawę, dostajecie od paypala 2 tygodnie na wyjaśnienie sprawy ze sprzedawcą. Jeżeli nic się nei wyjaśńi - papal oddaje kasę i użera się z drugą stroną sam.

Link to post
Share on other sites

na ebay jest tak samo system komentarzy - można poczytać...

przesyłka paczką lotniczą priorytetową idzie około 10 dni, global express ok 5 dni - cena zależy od ciężaru - wszystko można sobie wyliczyć na stronie USPS - sprzedawcy zwykle podają identyczną kwotę - przykładowo - jedna spora paka jak np śpiwór - priorytet to ok 25-30$, express - koło 40-49$,

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...