Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyposażenie USMC


Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak Cie nie stać, a Cię stać na resztę to trochę dziwnie no ale niech będzie.

Poszukaj na Ebay'u bellevillie z EGA, na pewno znajdziesz coś w rozsądnej cenie jak np. Ja.

 

Bellevillie

Bates

 

A z ciekawości co byś jeszcze dodał Procent ? Prócz pierwszej linii.

Link to post
Share on other sites

No a używane Belki da się znaleźć na Allegro spokojnie na 200 zł. Z e'bay'a za tyle możesz ściągnąć nawet nowe Batesy.

 

No tak jak pisałem, co się wiąże z pierwszą linią jakąś kaburę udową, dump poucha/baga. Poza tym właśnie maskę p-gaz, na hełm montaż NV, gogle, jakieś noże itp, ale to już bardziej moje zdanie. Po prostu FR do MOUTa czy CQB nosiło dość dużo pierdół. No i zamiast munduru chyba lepiej nomexa. Rękawiczki tez jakieś sensowne itp itd.

Link to post
Share on other sites

Jack , z tego co wiem w USMC jest dosc duza roznorodnosc jesli chodzi o wyposazenie..

 

Ja nie wiem co to ludzie mają z tą dość dużą różnorodnością w wyborze wyposażenia. Używają to co zostanie im wydane z magazynu.

Link to post
Share on other sites

1) Co powiecie o łączeniu woodlanda z marpatem? Mam na myśli mundur: marpat, a np kamizelka: woodland. Na zdjęciach często można zobaczyć, że marines łączą właśnie te kamuflarze i zastanawiam sie czy to nie jest wynik po prostu tego, co aktualnie mieli w magazynie :|

2) Z drugiej strony nie chciałbym się zaopatrywać w oporządzenie w CB, tylko jeżeli to możliwe najlepiej olive, a konkretniej kamizelkę czy brać właśnie olive Vesta ( http://allegro.pl/item357479951_kamizelka_...odland_ucp.html ) czy woodland kontrakt?

3) Panowie, czy on ma na sobie 3 kamizelki? Ja tutaj widzę pod spodem jakąś balistyczną chyba, wyżej jakby FLC, a samym wierzchu LBV :D

http://media.militaryphotos.net/photos/ratamacue01/abp

Edited by Jack ONeil
Link to post
Share on other sites

Ad. 1 - gdy byli w okresie przejściowym między oporzadzeniem w WC a CB to była dość powszechna praktyka

 

Ad. 2 - wzorujesz się to noś co chcesz. Rekonstruujesz to albo WC albo CB.

 

Ad. 3 - tak, ma trzy kamizelki: IBA, Grenade Carrying Vest i ITLBV.

Link to post
Share on other sites

To kolejne pytanie. Jak wszyscy wiedzą etatowym kolorem oporządzenia Marine jest Coyote Brown. Jak sprawa wygląda z Coyote Tan? Czy mają możliwość używania go w każdej sytuacji na równi z CB, czy są jednostki w których nie można używać Tan?

Link to post
Share on other sites

Witam.

Szukam, szukam i nigdzie nie zauważyłem. Jakiego konkretnie koloru koszulek używają marines. Olive, czy to nie jest zbyt rozległe pojęcie?

Jak ma się kolor t-shirt OD-109 do koloru koszulek marines?

Czy 1/4 sleeve jest dopuszczalny w takim przypadku?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Bądź konkretny - kto, kiedy. Bo można odpowiedzieć krótko - takich jakie sobie kupili. Czyli jeżeli ktoś nosił linie oporządzenia a byli to raczej FR/Recon/FAST to głównie HSGI.

 

Jedyne oficjalne szelki do firstline'u to te z zestawu FSBE II.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...