Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam pytanie do powszechnie szanowanej i lubianej Pani Renaty odnośnie PT3. Brzmi ono tak: czo ten sprzęcik można normalnie prać w pralce?

 

Ja piorę w pralce automatycznej w temp. 30 st. C, bez wirowania (odpinam wcześniej wszystkie klamry jakie się da odpiąć), wlewam płyn do prania do kolorowych tkanin (nie proszek), sprawdzam czy ktoś nie dodał jakiegoś pachnącego zmiękczacza czy innego pachnidła do płukania (kiedyś teściowa mundur męża wypłukała w zmiękczaczu o zapachu jaśminu :-P ). Przed praniem należy jeszcze sprawdzić czy coś w kieszeniach nie zostało, bo nawet jedna pestka może zniszczyć pralkę (wyciągam je potem z sitka). Nie należy jednak prać zbyt często, bo detergenty niszczą tkaninę.

Nie suszyć na słońcu bo blaknie.

Jak ktoś nie ma czasu lub kochającej kobiety by to wszystko należycie zrobiła to lepiej nie prać.

Wyposażenia nie pierze się bo jest brudne ale dlatego, że śmierdzi :uśmiech:

Edited by Renata Michalik
Link to post
Share on other sites

Witam,

mam pytanie odnośnie plate carrier'a. Z tego co zauważyłem ma on regulację w obwodzie, za pomocą pasków które spinają kamizelkę. Jaki jest minimalny obwód? Da się orientacyjnie przynajmniej to zmierzyć? Generalnie chodzi mi o to, że jestem dość szczupły, a nie chciał bym, by kamizelka na mnie wisiała ;) Chodzi mi oczywiście o obwód wewnętrzny :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A co słychać w sprawie dawno zapowiadanych pasów nowego typu...

 

Uszyliśmy już ich całkiem sporo dla przyjaciół z KNJ, żołnierzy z Lublińca i wszystkich tych, którzy je zamówili po obejrzeniu i "pomacaniu" pasów u ich użytkowników. W stałej ofercie będą po nowym roku bo musimy bardzo dużo pozmieniać w sklepie internetowym, gdyż wszystkie nasze szelki będą dostosowane do wszystkich naszych pasów i niech klient sam decyduje co dla niego jest najlepsze i najwygodniejsze.

Link to post
Share on other sites

Zaraz włączamy do oferty na www.miwomilitary.pl "legendarny" pas górski 2-3-4. Będzie w kilku rozmiarach: dla chudych, średnich i "słusznych gabarytów". Teraz wszystkie pasy PT robimy z 7-mioma punktami podpięcia do szelek, aby klient mógł sam zdecydować czy podpiąć pas do szelek Jacko czy może do uniwersalnych.

Poza tym zrobiliśmy ładownice na 2 magazynki do SWD. Już wkrótce w ofercie.

Link to post
Share on other sites

Człowiek rodzi się głupim, a umiera jeszcze głupszym...

 

Pani Renato, pas Jacko ma zastosowanie w zielonej taktyce i do patroli górskich. Pas górski również jest do taktyki zielonej i do patroli górskich. Jeden ma szelki w zestawie, do drugiego pewnie jak się ładnie uśmiechnąć można dostać identyczne.

A więc, jakie są różnice w stosowaniu tych pasów? Jeden jest typowo górski od drugiego?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...