Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o obsłudze i produktach) #1


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaeger- za przeproszeniem- ale pierdzielisz.

 

Nie wiem na czym opierasz swoje wypowiedzi ale jak już czytam kolejny post o tym jak to taki znawca jak Ty ocenia kamuflaże to mnie skręca.

 

Nie ma czegoś takiego jak uniwersalny kamuflaż więc nie pierdziel, że coś lepiej czy też słabiej maskuje bo to zależne jest od praktycznie wszystkiego łącznie z pogodą ;).

 

Więc Twoje wypowiedzi dobijają mnie.

 

Ba, zapraszam do mnie na poligon zobaczymy jak tam będzie się maskować Twoje CB. Tak- uprzedzę Twoją odpowiedź jest to dość charakterystyczny teren i specjalnie go wymieniłem byś pokazał zalety CB ;] porównamy z wz.93.

 

Temat był już tyle razy wałkowany a tu zaś zbędne przepychanki.

 

Mod niech poczyści te OT (w tym moje) bo normalnie forum jest zaśmiecane.

Link to post
Share on other sites

Yuber, niedawno mialem okazje dokladnie porownywac mozliwosci pantery i marpata plus oporzadzenie CB. Na tym opieram swoje stwierdzenie. Pantera to bura plama a CB pieknie sie wtapia chociazby w korę drzew, bardziej widoczna była zieleń marpata niż elemency w CB.

 

Pozatym cale Twoje pierdzielenie o tym jakie mam zdanie wsadź sobie, choćby i w buty to będziesz wyższy skoro używasz go zamiast rzeczowych argumentow.

 

Skoro wszystko bylo juz tyle razy omawiane to sobie usiadź, przeczytaj bo widać masz problem ze zrozumieniem. Wypowiadali sie ludzie madrzejszy od nas obu razem wzietych i stwierdzili juz że pantera jest kiepska.

 

Jak mod będzie chciał to sam poczyści.

 

Volt-220 miały być też pasy ratunkowe i też nie ma.

Edited by Jaeger
Link to post
Share on other sites

Tia, ja też niedawno miałem okazję coś takiego porównać i stwierdzam, że wielka jasna plama CB nie wtapia się tak dobrze jak oporządzenie pokryte kamuflażem w nic, oprócz piasku. I co mi zrobisz? ;) (dodam tylko, że sam używam marpata, a nie pantery).

 

BTW Moderatorze przybywaj!

Edited by youngee
Link to post
Share on other sites

Ale żeby uzyskać kolor CB, zaprzęg naukowców, testerów, miliardy dolarów musiały pójść w badania nad kolorem, więc po prostu MUSI się wtapiać w tą korę drzew i w te polskie lasy i działać o wiele lepiej niż pantera w lesie, która jest jedynie zbitką zielonopodobnych kolorów, które występują w znakomitej mniejszości w naszych lasach. Ogólnie ten zielony, czy tam OD to jakaś ściema i teoria spiskowa jest, przecież od zarania dziejów wiadomo, że w lesie jest bardziej żółto niż zielono, a tutaj jakaś głupia propaganda. Dlatego też zgadzam się z Jaeger'em i wybitnie się nie zgadzam z Tobą, youngee...

Link to post
Share on other sites

Ile oftopu..

Co do tego że coś miało być a nie ma. Takie życie. Miał być plecaki 40l, pasy, ma być SUEZ. Nie ma? No trudno, ale teraz gorący okres dla firm, który realizują zlecenia rządowe (nagle instytucje dowiadują się że mają bejmy, które na gwałt trzeba wydać, by w przyszłym roku nie mieć mniejszych przychodów- bo jak nie są w stanie wydać to po co im tyle?), zdaje się wymiana kontyngentów misyjnych również jest, a poza tym Gwiazdka, Mikołaj itp.

I tak powinniśmy się cieszyć, że obydwa Miwo chcą z nami w ten sposób się komunikować (pogadajcie na forum z właścicielem Adidasa, czy choćby z jakimś dyrektorem z KAMA, lub Lubawa), że informują o pomysłach (to ratuje nasze portfele, tak było np. z wprowadzeniem nowych pasoszelek, bo wielu wstrzymało się z zakupem dotychczas dostępnych, a później przeróbkami- sam zastanawiałem się jak przerobić PT3, by kamela podczepić, a tu proszę, niespodzianka w postaci pasa z panelem plecowym), a także pomimo kłótni, nie sądzę by nam odmówili fachowych porad (nie podlizuję się po to, by one były mi udzielone, choć przyznaję, że będę ich niedługo potrzebował). Więc nie narzekajmy tak, co? Bo właściciele obydwu MIWO mogą kiedyś spakować zabawki, i będziemy mogli co najwyżej pocztowo z ich sekretarkami się kontaktować.

A na zarzuty, że przecież taki sposób komunikacji zwiększa im zyski, i w ogóle to socjotechnika w stylu "udaj że kogoś lubisz, połechtaj, to kupi więcej" odpowiem- wisi mi to, ważne że można uzyskać łatwo informacje, nawet, jeżeli coś co ma być jutro będzie za 2 miesiące.

Link to post
Share on other sites

Ależ Minion my sie bardzo cieszymy itd itp i nawet jestesmy w stanie dluugo czekać. Poprostu polska rzeczywistośc jest taka ze jak chcemy mundur w dobrym kroju w tubylczy kamuflaż i do tego spelniajacy pewne normy, porządne oporzadzenie itd to nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Znane firmy z hameryki ktore maja swoje przedstawicielstwa w Czechach i Rosji do nas nie zaglądają. Ciekawe czemu...

Link to post
Share on other sites

Łoł!!! Kilka dni mnie tutaj nie było a taaaka dyskusja się nawiązała....

 

Uprzejmie informuję, iż właśnie zarabiamy pieniążki na zrealizowanie waszych i naszych marzeń.

 

Może mnie też kiedyś palma odbije i z CIOTKI RENI stanę się wielmożnym właścicielem firmy? Na razie jednak to ja bardziej się przejmuję tym w czym na misje jadą nasi chłopcy niż armia, która ich tam wysyła...

Link to post
Share on other sites

Ja za to chciałem się co do jednej sprawy upewnić. Z jaką ilością poziomych rzędów PALS w przednim panelu jest produkowany Państwa Plate Carrier? W pierwszych stronach tego wątku widać, że jest ich 6 zaś później pojawia się wersja z 7 rzędami. Tyle samo jest też na zdjęciach z Waszej strony. Chodzi mi oczywiście o produkt oryginalny, bez zmian na prośbę kupującego. Za odpowiedź z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Tyle trudnych pytań a ja padam na twarz...

 

Może głupawy kawał...?

Przychodzi klient i prosi:" uszycie mi całą kamizelkę w molach". Uszyliśmy, ale potem te mole ją zjadły...

 

Nie mam siły aby iść na stanowisko technologa i doczytać ile tych pasków jest. Jest tyle ile się zmieści. W poniedziałek zapytam naszej Marzenki.

 

Tkanina (rip stop na mundury) ciągle jest ta sama. Nowa dostawa jeszcze sobie na magazynie leży. Zdjęcie zależało od dostawcy:

- aparatu, bo nam stary ktoś rąbnął,

- słońca, bo raz świeci jaśniej a czasami wcale nie świeci,

- modela, bo niektórzy z nich świecą światłem własnym a inni odbitym.

 

 

Dla kolegi Miniona będzie różowa kamizeleczka na łabędzim puchu pod warunkiem, że będzie ją nosił w dni powszednie od 8.00 do 16.00 a w niedzielę do kościoła. Umowę odpowiednią trzeba będzie tylko podpisać. Zaznaczam, że firma nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje i otrzymywane przez Miniona propozycje współpracy....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...