Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

mnie postrzelały wszystkie... jedyna możliwość uratowania tego triggera to:

 

1)bierzesz długie cienkie śrubki i wiertarką nawiercasz i rozwiercasz fabryczne dziurki i wkładasz tam nową nakrętkę. Tyle, że muszą być dobrze schowane, bo inaczej trigger nie wejdzie.

 

2) ja tego nie próbowałem, ale miałem w planach: kupujesz pasek cienkiej siatki i żywicę epoksydową i z zewnątrz cieniutko obklejasz trigger. Tyle tylko, że musisz położyć bardzo cienką warstwę, bo jak nie, to nie wejdzie w łoże.

 

Jak nic nie pomoże, to mogę Ci sprzedać mojego triggera. popękany w jednym miejscu, ale chodził bardzo dobrze. No albo G&H......

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jakoś sobie poradziłem, metodą na klej wszystko, zobaczymy, już się psychicznie nastawiam na zakup u G&H. Podeśle im cały body z zamkiem, żeby ładnie spasowali :)

Co do nawiercania nie dałoby to rady, ponieważ zewnętrzna obudowa triggera zaczęła już pękać.

Edited by 35groszy
Link to post
Share on other sites

już się psychicznie nastawiam na zakup u G&H. Podeśle im cały body z zamkiem, żeby ładnie spasowali :)

 

JA bym im jednak wysłał całość od razu. ucz się na moich błędach. Chinol do chinol, wszystko jest robione pi razy drzwi. Wyślij wszystko, razem z lufą zewnętrzną i łożem, bo inaczej będziesz to robił na kilka razy. A jakby ktoś chciał brać też zespół cylindra to już w ogóle. Ja tak chciałem przyoszczędzić na wysyłce, a karabin już prawie 2 miesiące jest w naprawie :] dopiero w poniedziałek ma przyjść działający :]

Link to post
Share on other sites

Jak masz napisane well to oznacza to prawdziwego warriora... Czy po 1665 postach ludzie nie potrafią go rozpoznać?

 

Dziękuję ludziom za pisane takich "mądrych" postów. Potem ludzie bardziej obeznani w temacie są zasypywani PW bo temat śmietnik stał się nieczytelny. Szanujcie nasz czas.

Link to post
Share on other sites

Da się co Grisza potwierdzi. W jaki sposób?

 

spręzyna 170 nowa.

Prowadnica laylaxa

cylinder teflon laylaxa

tłok mojej roboty aluminiowy

uszczelka maruzena stockowa

Głowica cylindra niestety stock

Komora PDI

Bumka HU guardera twardości 70*

lufa KM head chyba 550mm albo 509mm

ZT G&H

 

Do tego troszke serca, czasu i taśmy teflonowej i ponad 600 masz. I do tego wysoką kulture pracy (chodzi lekko).

Link to post
Share on other sites

Może się komuś przydać na przyszłość to co teraz napisze:

 

Kupiłem tłumik na SF. Wszystko ładnie gra i tańczy przykręcam tłumik z płynnym oporem. Próbuje ładować i żeby pociągnąć cylinder trzeba było szarpnąć... o normalnym powrocie nie było mowy. Trzeba było włożyć trochę siły, żeby dopchać cylinder do normalnego położenia. Opór był tylko na początku przy ciągnięciu i przy dopychaniu na końcu. rozebrałem karabin zauważyłem że gumka (na szczęście stockowa) była cała pozawijana. Skręciłem wszystko do porządku zapominając o tłumiku. Naciągało się już normalnie. Przypomniałem sobie o tłumiku dokręciłem i problem powrócił. Po obejrzeniu tłumika zauważyłem dziurkę w którą tylko trochę wchodzi lufa. Okazało się że dziurka ta jest za mała żeby przeszła przez nią lufa. :wink: Powiększyłem otwór wiertarką o jakiś milimetr, najwyżej półtora. Lufa weszła bezproblemowo. Z tego co słyszałem nie tylko ja miałem problem z tym otworem tłumika z SF. Po prostu tłumik dociska mocno lufę wew. do tyłu a lufa skręca gumkę. Tak się dzieje w stocku bo przy dłuższej lufie od razu można zauważyć że tłumik nie przechodzi. :-P

Z przestrogą dla wszystkich :-F

pozdro Adam

Link to post
Share on other sites

Również posiadam tłumik z SF. U mnie prec lufa (590mm) wchodzi bezproblemowo, lecz gwint z tłumika jest krzywy. Jeśli zakręcam tłumik do końca to widać jak tłumik jest wykrzywiony do góry :/ Bardzo kijowo to wygląda ale co zrobić teraz. Przynajmniej tłumi dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Dla uściślenia (moja wstępna lista tuningu):

-Lufa precka ok 270-280zł (KMhead 650mm)

-trigger G&H 300zł

-tłok 125zł

-głowica tłoka 45zł

-prowadnica ok 30zł (licząc na tokarza)/ 90zł

-sprężyna 75zł

-komora PDI 200zł

-Gumka HU ok 30zł

-cylinder ok 400zł

-głowica cylindra ok 80zł

-luneta ok 270zł (Blog 3.5-10x40)

 

* +koszty przesyłek ok 50zł

 

Więc troche tego wychodzi ;-)

Link to post
Share on other sites

1565 bez lunety, bo mówimy o tuningu warriora a nie o jego wyposażeniu :) Równie dobrze mogłeś doliczyć magi bi-pod etc :)

 

650 mm nie będzie wystawać? ( + tłumik ? )

 

 

Jak w 1 poście napisano warrior to stopniowy tuning, jak masz hajs na coś innego to lepiej bierz tamto :)

Link to post
Share on other sites

Średnia z 10 strzałów to 683 fps.

Sprężyna sp170 guardera, z cylindrem laylaxa przeładowuje się bez zbędnej napinki.

Do tego podane wyniki są wynikami z niewyzerowanym hop-upem, więc po jego wyzerowaniu powinny się jeszcze trochę zwiększyć

Edited by grisza76
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, niedawno dostałem L96A1/Warrior i czy u was na końcu lufy też się odkręca coś takiego?? się zastanawiam czy tam jest gwint pod tłumik czy co bo nie chce mi się to całkiem odkręcić ale troche się da i nie wiem czy się z tym siłować czy zostawić

Link to post
Share on other sites

hmmm mi się wydaje, że powinien podejść bez pilnika bez żadnego problemu ale może się mylę...

a tak po za tym to tu masz z RISami tani:

http://www.cog-asg.com/index.php?main_page...;products_id=66

tylko raczej odbiór osobisty... dlatego że:

"23.04.2009 Witamy chwilowo została zablokowana możliwość składania zamówień z początkiem maja 2009 sklep wróci do normy.

Pozdrawia ekipa C.O.G. ".

A to mój zaczep pod eLke robiony sposobem domowym wygląda tak:

dscf0819.jpg

i pasuje idealnie więc nie wydaje mi się żeby z tamtym były problemy.

Edited by Jurga
Link to post
Share on other sites

A ja mam z kolei pytanie

 

- ułamała mi się śruba od zaczepu bolta. (ta z dziurą)

 

Wstawiłem zwykłą bez dziury, ale musiałem wyjąć bolec trzymający prowadnicę springa.

 

Czy coś może się stać? Po 30-60 strzałach nie mam żadnych kłopotów.

 

ps. jakby ktoś mógł zmierzyć, która sprężyna jest dłuższa... od warriora stockowego czy ta z zestawu krakmana.

Link to post
Share on other sites

Mam takie małe pytanko dotyczace cylindra.

Kupiłem sobie zestaw wzmacniajacy z Krakmana Wszystko pieknie wlozylem wszysto gra ale jak naciagam to mi sie nie naciaga :/

Po prostu ciagne do siebie a on nie staje tylko wraca spowrotem :/

Co moze być przyczyna takiego zajscia ??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...