Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] WARRIOR I (L96) [Well]


Recommended Posts

Na przykład to, jak lufa jest wykonana na całej swojej długości. Znaczy średnica jak najbardziej ma znaczenie. Ale nie ta napisana na pudełku z lufą tylko rzeczywista. Poza tym nie u wylotu tylko na całej długości. Jakość powierzchni też. "Korona" lufy też może mieć wpływ.

 

 

Przez promyka rozumiem lufę promyka.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sądzę, że powinieneś sobie poszukać.

 

"Promyk" to marka, model, czy potoczne określenie jakiejś lufy? Szukałem tego słowa kluczowego, ale znajdowałem jedynie wzmianki na forach z których nie wynikało jasno co to za produkt. Dlaczego nie powiesz wprost co masz na myśli lub dasz linka do miejsca w którym można kupić tą lufę?

Link to post
Share on other sites

Wpisz w google lufa promyka. Kliknij drugi wynik. Trudne.

 

Jak masz odpowiadać zagadkami to lepiej w ogóle nie odpowiadaj. Tekst do którego mnie skierowałeś tak naprawdę wiele nie mówi.

 

Zamienie lub sprzedam Lufę Prometheusa 510mm 6.03 przebieg 3-4 k za Prec lufe która wejdzie do M14 .Jeśli nikt nie znajdzię się na wymianę to mogę sprzedać za 70 zł

 

Nie znając slangu, którym się posługujesz mogę równie dobrze powiedzieć, że jest to LayLax (marka) - Prometheus (model) jak i Prometheus (marka). Domyślam się jednak, że mówiąc promyk miałeś raczej na myśli Prometheus jako markę.

 

Twój sposób prowadzenia rozmowy jest żenujący. Jako inteligentna jednostka mogłeś po prostu odpowiedzieć na moje pytanie:

Nie, miałem tu na myśli Prometheus'a jako markę.

 

Tak czy inaczej dzięki za podpowiedź. Przyjrzę się tej lufie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

 

Widzę że jest tutaj 156 stron, przeczytałem 10 od końca i już mi niedobrze. A gdzie pozostałe 146. Więc zwracam się z prośbą o pomoc...

 

Zakupiłem takie coś: http://gunfire.pl/product-pol-1152193781-Replika-karabinu-snajperskiego-MB04A-OLV.html ponieważ cena wydała mi się nazbyt atrakcyjna (no sorry, wyszło 250zł, musiałem :P). Nie mam zamiaru robić z tego mega- snajpy z zasięgiem 60m i bóg wie jaką celnością, bo sensu "snajpera" to ja w asg nie widzę. Ma to być bardziej giwera do pokazów (z wieeelką lunetą, dwójnogiem i długim tłumikiem) i strzelania w puszki na działce :P

 

Mam parę pytań:

 

1. Czy Mb 04 to jest to samo w środku co Mb01/02/05/08 etc ? Czy wszystkie części wewnętrzne będą takie same ?

 

2. Czy takie coś będzie pasować do mojego modelu: http://www.taiwangun.com/czesci-i-akcesoria/tlumiki-dzwieku/adapter-tlumika-do-repliki-snajperskiej-mb01-mb05-p-j.html ?

 

3. Jak wygląda sprawa gumki HU ? Chciałbym wymienić ta jedną jedyną rzecz, by nie pchać za dużo kasy w tunning. A wydaje mi się że jak na moje "potrzeby" wymiana gumki HU + ewentualnie uszczelnienie i smarowanie styknie.

 

4. No właśnie- uszczelnienie- czy są gdzieś jakieś trefne miejsca gdzie uciekają fpsy ? Może da radę to zrobić tanim, domowym sposobem ;p

 

5. Czy zespół spustowy ogólnie daje radę ? Obiło się o uszy, że jest plastikowy... Zwalniacz tłoka i spust też ?! Może jest jakiś sposób by to wzmocnić ? Ewentualnie czy można gdzieś to tanio kupić ?

 

Nie bijcie za lenistwo, z góry dzięki ewentualnemu dobrodziejowi za okazaną łaskę i pomoc.

Link to post
Share on other sites
Sądzę, że jednak powinieneś poczytać. Odpowiedzi na WSZYSTKIE te pytania są w temacie.

 

Taka odpowiedzią naprawdę dużo tu wnosisz.

 

Ale... Dzięki za szybką i fachową poradę. Dla Ciebie pewnie było by to 30 sek (nawet na PW napisać), dla mnie będzie to cały wieczór. Ale mimo wszystko, naprawdę Ci dziękuję ;) Nie ma jak to kolejny wieczór spędzony na wmasg :wink:

 

Moderatorom sugeruję nieco temat przeczyścić.

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites

Ty swoim pytaniem (i my- odpowiedziami) wnosisz do tematu kolejną stronę bicia piany. Jeśli ciężko zrozumieć, ze to podforum nie nazywa się "jestem zielony" (ani "nie chce mi się czytać" ewentualnie "nie mam czasu, napiszcie mi") to istotnie, jest to problem. Być może pomoże Ci lektura regulaminu tego działu (http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/39761-zasady-obowiazujace-na-tym-forum/) bądź ogólnego regulaminu forum (punkt V, podpunkt trzeci).

 

I fakt, napisanie do Ciebie PW zajęło by mi mniej niż napisanie tego posta i zerknięcie do dwóch regulaminów. Tylko, ze ja trolli nie karmię.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Ty swoim pytaniem (i my- odpowiedziami) wnosisz do tematu kolejną stronę bicia piany. Jeśli ciężko zrozumieć, ze to podforum nie nazywa się "jestem zielony" (ani "nie chce mi się czytać" ewentualnie "nie mam czasu, napiszcie mi") to istotnie, jest to problem. Być może pomoże Ci lektura regulaminu tego działu (http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/39761-zasady-obowiazujace-na-tym-forum/) bądź ogólnego regulaminu forum (punkt V, podpunkt trzeci).

 

I fakt, napisanie do Ciebie PW zajęło by mi mniej niż napisanie tego posta i zerknięcie do dwóch regulaminów. Tylko, ze ja trolli nie karmię.

 

 

Widzę, że jak zwykle "służysz pomocą". Napiszę to jeszcze raz. Jak masz mówić (po raz kolejny), że nie pomożesz, to po prostu sobie podaruj. Widzę, że to przerodziło się w twój sport :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale przecież dexter ma racje. Jeżeli każdy by zadawał pytanie, zamiast sprawdzić temat, to zaraz zrobiło by się 1000 stron. A wtedy z poszukiwaniem cennej informacji byłby problem.

 

 

Pozdrawiam

 

Tak, tylko dexter błędnie zakłada, że odpowiedzi na wszystkie pytania zostały udzielone. Z jego strony usłyszałem jedynie gburowate pomruki o szukaniu. Jeżeli chce faktycznie ograniczyć ilość stron z bzdetną treścią to niech ignoruje pytania, na które odpowiedź została udzielona.

 

Szkoda, że moderator usunął część naszej poprzedniej rozmowy, bo zamieściłem tam celowo odpowiedź na pytanie na które w google nie było jasnej odpowiedzi, a i Dexter też nie służył pomocą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Radziłbym uważać i pilnie rozejrzeć się za nowym cylindrem, bowiem dłuższe strzelanie może sprawić, że ( przy nieodpowiedniej technice przeładownia) sam sobie zęba wybijesz. Masz zasadniczo 3 opcje:

-LL

-bart_a

-G&H (kontrowersyjny producent).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...