Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłumiki Silesia Productions


Recommended Posts

Ja również mam pytania o tłumik do pistoletu:

1. Czy testowane one były kiedyś z replikami na GreenGas? Jeżeli tak, to czy tłumią gazy równie dobrze? Może jest jakieś minimum długości tłumika, żeby w replikach gazowych były skuteczne?

 

Podbije pytanie kolegi, ponieważ nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi,

 

Chcę kupić tłumik do Glocka 26. Na oku mam MIKRO 35x80, bo i sam gloczek jest malutki. Tylko no właśnie, testował już ktoś te tłumiki z gaziakami?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podbije pytanie kolegi, ponieważ nikt jeszcze nie udzielił odpowiedzi,

 

Chcę kupić tłumik do Glocka 26. Na oku mam MIKRO 35x80, bo i sam gloczek jest malutki. Tylko no właśnie, testował już ktoś te tłumiki z gaziakami?

Toż przecież napisałem, że testowałem 30x150 z USP Kujota i "wydech" tłumi, ale replika jest tak skonstruowana, że sam pracujący zamek robi niezły raban. Jak nakręcisz tłumik na Klocka, efekt powinien być nieco lepszy.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pociągnę jeszcze sprawę tłumika dla pistoletu.

 

W moim Glocku 26 gwint wygląda tak:

 

1a0233a57f7be02dm.jpg

 

A co kamam. Otóż nie każdy tłumik do tego pistoletu pasuje. Np taki od G&G nie ( http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1853 ), ponieważ blokuje zamek. Dlatego do tego Glocka powstały tłumiki "Scorpion Silencer" ( http://www.uncompany.com/pageproductdetails.asp?prodid=1471 ), które mają zewnętrzny gwint.

 

I tu dochodzę do setna. Czy dla tłumika MIKRO 35x80, da się wykonać taki gwint oraz o ile taki bajer orientacyjnie podnosi cenę?

Link to post
Share on other sites

Jak długo tak średnio czeka się na realizację zamówienia od złożenia przesyłki? kurczę jeszcze dla szpanu przydało by się grawerowane MADE IN POLAND :) a tak poważnie to czy zastanawialiście się na jakimś blendowaniem? napisy na tłumikach lub logo fabryczne? czekam na ponowne otwarcie zamówień.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem tłumik 4 stycznia (niedziela) i otrzymałem go 19 stycznia (poniedziałek). :)

 

A co do mojej opinii o tłumiku? REWELKA :). Z odległości 20 metrów dźwięk wystrzału z MP5 z Galaxy był cichszy o połowę :). Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten tłumik i muszę przyznać, że naprawdę fachowo są zrobione :).

 

Mam nadzieję, że firma wciąż będzie rozwijać się w tak dobrym kierunku w jakim robi to teraz :).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Chochol, czy była by możliwość, abyście wykonali wypełnienie z komorami tłumiącymi do tłumika do SR25? Oczywiście wyślę tłumik, tak aby na pewno pasowało. Jeżeli tak, to jaka była by cena takiej modyfikacji? W zwykłej wersji SR25 nie ma żadnego gwintu, a tłumik jest montowany na mechanizmie QD, lufa wchodzi częściowo do tłumika.

Link to post
Share on other sites

chcialem jeszcze raz zaprosic do wziecia udzialu w konkursie foto, za darmo tlumiki sa do wziecia, powiem tak, ze maly odzew jest :) a nie wierze ze nie macie fajnych fotek ;)

 

Mamy sprzedane ponad 1500 tlumikow, wiec napewno ktos ma fotki :)

Chochoł a w kamuflarzu się liczą?? :)

Link to post
Share on other sites

chcialem jeszcze raz zaprosic do wziecia udzialu w konkursie foto, za darmo tlumiki sa do wziecia, powiem tak, ze maly odzew jest :) a nie wierze ze nie macie fajnych fotek ;)

 

Mamy sprzedane ponad 1500 tlumikow, wiec napewno ktos ma fotki :)

 

Ja chciałbym dać swoje fotki AUG w wersji silent assasin, sniper, tylko kurcze czekam jeszcze na sam tłumik :cry: i wszystko będzie kompletne..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Właśnie dotarł do mnie tłumiczek micro. Wygląda solidnie, bez problemu pasował do emki jg. Do tego poprosiłem w uwagach do zamówienia jesli to możliwe o skrócenie go z 80mm na 60-65mm.

Egzemplarz jaki otrzymałem ma 67mm i idealnie komponuje się ze stubby killerem.

Tłumik zamawiałem we wtorek 2 tygodnie temu, został wysłany w ten poniedziałek. Termin oczekiwanie jest więc standardowy i oscyluje w okolicy 14 dni.

 

Co do tłumienia to na razie testy na suhco w mieszkaniu, ale widać zauważalne wyciszenie mojego małego dzikusa- 140mm lufa dale o sobie znać i replika jest bardzo głośna.... dzięki tłumikowi stała się nieco bardziej cywilizowana

 

 

pozdrawiam i dziękuję za dobry produkt ekipie Silesia Factory

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...