Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

Też macie na multi takie paskudne ping ?? Niby mam 2 megowe łącze, a pingi w najlepszym wypadku to 65-70 :/

Chyba żartujesz, to ma byc zle!!?? Ja mam neostrade 1.3MB(ADSL) i na wyszukiwarce pokazuje ze mam ping 50-60, jednak w grze waha sie od 70-120...

 

Z takim pingiem jak Ty masz, da się grac!

 

Hehe, mam 34lvl i zaraz G36C :twisted: , a teraz na nowo biegam z AK i kolimatorem :D.

 

Jakich broni używacie? Jakie dodatki/umiejętności?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na polskim serwerze z Neo 512 ping około 40 bez większych wahań, na niemieckich np. już 60-90. Generalnie im dalej tym gorzej, choć i na niektórych nimieckich mam po 150, ale to już nie warto grać. Mam jeden "hardcore'owy" serwer upatrzony i na nim gram cały czas, więcej mi nie potrzeba, w końcu żadnych klanów nie wyznaję ;)

Edited by Robson
Link to post
Share on other sites

Maksymalny poziom ogarnąłem w 24h ;) Ale z tego co pytałem, to klanowicze robili to w 12h.

 

Jeszcze właśnie co do pingu, to w tej grze jak jest 100 to trzeba się zastanowić czy warto grać dalej. w BF2 grało się po 150-170 na amerykańskich serwerach i było git ;)

Link to post
Share on other sites

No właśnie, po cholerę ten radar? Lepiej skonfigurować guna niż widzieć kto gdzie jest.

 

Co? :strach: Większosc graczy nie uzywa tłumika, więc radar się przydaje :wink:

I nie wiem do końca o co Tobie chodzi, ale jeśli o to co myślę to radar na HQ dostaje się za 3 zabitych (dla całej drużyny na 30sek), a na nie HQ (nie wiem jak to nazwac) masz radar przez 24h na dobe 7 dni w tygodniu. :mrgreen:

 

46lvl, zmiana broni na... G3 z tłumikiem!!! Ale ta bron jest genialna...

 

Edit. Aha... wiem o co Tobie chodzi! :D Możesz miec tłumik i radar... Ty widzisz wrogów na radarze (jako czerwone kropki xD), a oni Ciebie nie. O to Ci chodziło? :]

Edited by K0T
Link to post
Share on other sites

Tłumik, kolimator i granatnik... niby fajnie, ale byłoby za łatwo. Ogólnie granatnik powinien być wywalony, bo jak dla mnie używają go Ci co z odległości nie potrafią ściągnąć kolesia ;)

 

UAV, naloty, heli, granatnik, claymore'y i inne fajne zabawki na szczęście są wyłączone na wszelkich klanówkach i za to im chwała.

 

Co do broni... AK47 Gold+kolimator rlz ;)

 

 

K0T ale mając tłumik i tak jest koleś widoczny gdy ktoś włączy UAV. Tłumik też mi się wydawał fajny, ale po wielu godzinach grania większość dochodzi do wniosku, że kolimator bierze górę. Lepsza celność. A tłumik zmniejsza obrażenia i skraca dystans lotu kuli.

G3 jest fajne ale na daleką odległość, w bliskiej nie ma szans. A na daleką odległość to dobra jest snajperka, więc też się słabo sprawdza ;)

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Co do broni... AK47 Gold+kolimator rlz ;)

K0T ale mając tłumik i tak jest koleś widoczny gdy ktoś włączy UAV. Tłumik też mi się wydawał fajny, ale po wielu godzinach grania większość dochodzi do wniosku, że kolimator bierze górę. Lepsza celność. A tłumik zmniejsza obrażenia i skraca dystans lotu kuli.

G3 jest fajne ale na daleką odległość, w bliskiej nie ma szans. A na daleką odległość to dobra jest snajperka, więc też się słabo sprawdza ;)

 

-Hmm.. Na tych "wywiadach" jak się ładuje mapa jest napisane, że nie widac na UAV jak się ma tłumik.

 

-Mniejszy zasięg zmniejsza obrażenia? :strach:

 

-G3 jest wdg mnie ogólnie lepsze od snajperek: celnosc nie wiem czemu jest o wiele lepsza od R700 czy Barrett'a, obrażenia jak sie doda "Obalające Pociski" (czy jak to sie zowie) to wszystko schodzi na 1 strzal, pojemnośc maga, szybkostrzelnośc itp itd...

 

-Hmm z AK tylko chwile chodziłem... Mam na nim cyfrówke :twisted: xD, wole G3 na prawie wszystkie mapki jest dobry... no chyba ze jest strasznie mała to biore P90 albo G36c. Tak właściwie to nie moge się zdecydowac z czego strzelac, co jakis czas biore coś innego, dla tego nie mam na niczym Red Tigera, tylko same Blue xD

 

-A co do AKacza to jakich dodatków/umiejętności uzywasz? Jak się robi złotą broń? :D (wiem jak się robi DE :P)

Link to post
Share on other sites

Na uav widać zawsze, chyba, że ma się uav jammer w perkach. Kiedy uav jest nieaktywny, to na mapie widać wszystkich, którzy strzelają i nie mają tłumika. Mając tłumik i uav jammer jesteśmy niewidoczni na mapie w jakiejkolwiek sytuacji.

A co do tłumika to g36c z nim jest boskie moim zdaniem ;]

Link to post
Share on other sites

Chrzanu dobrze wyjaśnił.

Ludzie, tłumik ssie! :D Zmniejsza obrażenia, jedyny plus, że nie widać Cie na mapie jak strzelasz. Ale i tak kolimator bierze górę, bo ułatwia ogromnie celowanie i mając tłumik w swojej giwerce a spotkać kolesia z AK z kolimatorem na dalekim dystansie ma się bardzo małe szanse na przeżycie.

 

K0T te snajperki co wymieniłeś są akurat beznadziejne ;) Najlepszą snajperką jest ta pierwsza, M40A3. Strzelec G3 nie ma szans w spotkaniu na dystansie z dobrym snajperem. Jeszcze mając tłumik to już w ogóle :D W ogóle jakieś dziwne dla mnie porównanie G3 do snajperek.

 

Co Wy widzicie w tym G36c ? :D Już shotgun jest bardziej szybkostrzelny :D

Grając już w wielu sparach i obserwując wielu graczy z różnych teamów zauważyłem wyodrębnioną elitę wśród broni, a mianowicie : AK47+koli, M4+koli, MP5+koli, AK74+koli, M40A3. Uwierzcie mi i zdejmijcie tłumiki na korzyść kolimatorów ;)

 

 

Co do AK47 Golda to nic prostszego tylko musisz walnąć po 150 headów każdą bronią z karabinów szturmowych ;)

 

BTW - grając z granatnikiem albo P90 często można zostać na serwerze wyzwanym od nooba, co jest bardzo powszechnym zjawiskiem. Dlaczego? Ano, bo tak samo jak granatnik jak i P90 są zablokowane w lidze ClanBase i jak się gra wszelkie spary, to nie można żadnej z tej broni wybrać. Ogólnie wszystkie te pedalskie perki powinny zostać usunięte :D Takie moje skromne zdanie :P

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

4 rdzeniowy? heh, spokojnie 3,0 PIV

 

2 rdzeniowy miało być - literówka (wyprzedziłem Intela :-) )

o co chodzi z tymi pingami? mam po 160 ale gra chodzi płynnie.

 

a giwery to najchetniej RPK z chwytem (nie podrzuca)+ dragunov bez dodoatków + granat dymny.

umiejetnosci - Przesada + Ostatni bastion

 

I fajnie jest.....

Link to post
Share on other sites

Z m40a3 też przez pewien czas korzystałem i jakoś nie przypadła mi do gustu, chociaż nie powiem złego słowa, bo mimo wszystko ładnie strzela, ale po pierwsze wolę szturmować, a po drugie jeśli nawet na dystans to moją miłością stał się barrett ;]

Link to post
Share on other sites

Ja też nie gram M40A3, bo snajperem nie jestem :P Ale jeśli chodzi o snajpki to na pewno najlepsza. Wystarczy poczytać różne fora, pooglądać klanówki najlepszych klanów COD4 i podpatrzeć snajperów.

 

Chociaż i tak już lepszy Barrett niż tragiczne R700.

Link to post
Share on other sites

Nie do końca zrozumiałeś o co mi chodziło. Szło o to, że Prypeć, czyli "miasto duchów", powinien mieć jak najbardziej przygnębiający klimat. I w CoD4 ten klimat kopie po dupie o wiele bardziej niż w STALKERze.

 

Co do wymagań: grałem na GF8600GT + 2GB ramu + Core Quadro 3 GHz (brata maszyna) i bujało ślicznie. Grałem też na moim laptopku, Xpress1100 + 1GB ramku + Celeron M 1,75 GHz i też działało. Fakt, że nie było tak ładne (wszystko na "low" ;-) ), ale działało i dało sie grać.

 

Spoko, ja śmigam na 512 ramach i jakoś nie narzekam : )

 

Stalker ma właśnie zajebiaszczy klimat, typowo Słowiański : )

 

A CoD4 widziałem u kumpla, myślałem na początku że to film taki ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...