Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Call of Duty 4


Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja,podobnie jak Air Born coraz mniej gram w cs`a na rzecz CoD`a,nie wiem nawet czego to jest kwestia,może CS mi siępo prostu znudził?W multi mam już 24 lvl :P,i biegam z swd.Jest pare niedociągnięć(np.strzelanie z m4 przez ściany),ale ogólnie gra rządzi,szczególnie graficznie.Jaką mape najbrdziej lubicie w multi?ja ubóstwiam crossfire,gdzie zawsze kampie sie w tym zrujnowanym budynku po stronie marines

 

P.S Można by lepiej rozwiązaćkwestie broni,np tak jak w CS`ie,gdzie terro i ct mają zupełnie inną broń(no może poza awp,smg i pistoletami)

Edited by Gorgus
Link to post
Share on other sites

A co jest dziwnego/nieprawdziwego w strzelaniu z M4 przez ściany?

 

A co do auto w M16 w trybie single player to jakaś dziwna sprawa. Na pewno to M16? Może mylisz z M4 (oczywiście nie robię z Ciebie pierdoły, daleko mi do tego), bo z tego co pamiętam z przydziału M16 ani razu się nie dostaje... Jeśli sie mylę, poprawić.

Link to post
Share on other sites

CS ma już swoje lata i wypadało by wprowadzić coś o lepszej grafice i bardziej realnej rozgrywce (w cs'ie celuje sie w nogi a można strzelić przez heada :) ) W codzie to zredukowano ale z kolei kod też ma kilka wad np nie słuchać jak ktoś do ciebie strzela, co można potraktować jako wadę ale i zaletę tej gry ponieważ trzeba sie uważnie rozglądać.

Link to post
Share on other sites

A co jest dziwnego/nieprawdziwego w strzelaniu z M4 przez ściany?

 

A co do auto w M16 w trybie single player to jakaś dziwna sprawa. Na pewno to M16? Może mylisz z M4 (oczywiście nie robię z Ciebie pierdoły, daleko mi do tego), bo z tego co pamiętam z przydziału M16 ani razu się nie dostaje... Jeśli sie mylę, poprawić.

 

 

 

Nie dostaje się, ale znalazłem, jak byk m16a4, sprawdzałem po kilka razy, resetowałem gre itp. Mam AUTO. A w g3 zamiast singla też auto.

 

W singleplayerze.

Link to post
Share on other sites

Kto ma XBox'a ten już się bawił.

Ale nie porównywałbym tych dwóch gier. COD4 jest szybki, można sobie popykać z doskoku i równie szybko się kończy (nie wypowiadam się o MP, bo na takie rzeczy nie mam czasu). Mass Effect to duża ilość zadań, dużo miejsc do zwiedzenia, postacie do rozwijania, tworzenie własnego zespołu, spore ilości dialogów. No i klimat nieco jakby inny.

Jednak obydwie produkcje uważam za udane (chociaż COD mógłby być dłuższy).

Link to post
Share on other sites

Ostatnio utwierdzam się w przekonaniu ze jedynym słusznym sprzętem do gier są konsole. Tańsze w utrzymaniu (nie musze wydać xxxxxxxx PLNow na nową karte graficzną podnoszącą wydajność o pierdyliard razy ;) ), przyjemniejsze w obsłudze i można sobie pyknąć jakąs fajną misyjke w CoD'a w doskoku między jednymi a drugimi zajeciami. Zreszta CoD4 jak większość nowych gier jest robiona pod konsole. Ot tak raz ciach i gierka na drugie śniadanie.

A na piecu gram już tylko w stareńką Cywilizacje jedynkę. 5-6 godzin na emperorze i statek leci na alfe.

Link to post
Share on other sites

RE up

Wygrał choćby w gamespy "grę roku" i wogle masę tytułów.

Nic dziwnego.

 

Grałem tylko w single i był bardzo przyjemny. MP to raczej dalej Americas Army ... i póki nie będzie czegoś z odpowiednim poziomem realizmu to raczej wogle w FPS MP nie będę grał. Od kilku osób w czasie gry w AA słyszałem, że CoD4 MP ma mizerny poziom graczy i szybko się nudzi.

Link to post
Share on other sites

MP w COD4 jest fajny, pod warunkiem grania z normalnymi graczami. Denerwuje mnie fakt, iz wiekszosc graczy skacze jak pawiany z Quake! Dobre było rozwiązanie w DOD. Poskakałes kilka razy i wojak sie strasznie męczył.

 

Dodatkowo, nienawidzę kamperów, a tych wielu.

Link to post
Share on other sites

Naprawdę dobra gra.

SP na tyle rozbudowany i niedługi, ze nie nudzi.

 

Co do MP to chyba pierwsza gra od czasów starego, dobrego CS-a, która ma to 'coś' w sobie. Jak ktoś narzeka na realizm rozgrywki to niech sprobuje zagrać na serwerach Hardcore - czyli w skrócie: brak 'krzyżyka' na ekranie, brak radaru i praktycznie jedna kulka z czegokolwiek = trup (pomijając postrzały z pistoletów z nogę, rękę itp. wtedy można 'przyjąć' na siebie może ze 2-3 kulki).

 

Inna sprawa ma sie do pewnych innowacji, tj. perkow, które sie zdobywa w miarę grania. Co prawda niektore są całkiem ciekawe, ale i są tez takie, które można by sobie darować (np. męczennik).

 

Tak czy inaczej - warto zagrać. :]

Link to post
Share on other sites

Ogółem gra zajebiaszcza pod względem klimatu, bije na lep wszystko, ale ci przeciwnicy mnie rozbrajają. Skrypty rulezz:D Co jeszcze z singla się rzuca, na pewno kiedy weźmiesz na najtrudniejszy, to przeciwnicy zaczynają jakoś celnie strzelać, a twoi ludzie nadal nie potrafią, a czasem się zdarza, że cię blokują. Tak jak to ma miejsce w ostatniej misji w samolocie, po prostu musisz być szybszy niż twoi ludzie, bo inaczej możesz pomarzyć o dotarciu to VIPa. I dużo flaszbangów rzucać i wyczuć MP5, a sukces murowany. No, ale to już zabawa dla prawdziwych tygrysków:D Co do tej M16A4 to i ja znalazłem i strzela na auto:/ A szukaliście laptopów po planszy? Ja mam prawie wszystkie brakuje jednego i czesałem plansze 2 dni i nic kamień w wodę. A tak poza tym te cheaty z gry jak już się odblokuje to mnie najszczególniej rozpierdolił motyw z filmiku jak z lat 30 i kolesie rozwalający sie na opony i jeszcze misja USMC z telewizją (jej początek) no normalnie brecht pod stołem:D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

@semp92 - Fakt, z ostatnim laptopem jest ciężko. Dostęp do niego uzyskuje się dopiero po fali ataków na plac zabaw w wymarłym ukraińskim miasteczku (Prypiat, tak się ono zwie). Otwierają się drzwi w jednym z bloków i w środku leży laptop. A ostatnią misję na pokładzie samolotu udało mi się przejść na najwyższym poziomie trudności jedynie dzięki cheatowi Slow-motion. 1 minuta czasu to jednak trochę mało zważywszy na to, że trzeba przecież przeładować w międzyczasie :) I fakt - M16A4 (wersja z granatnikien jak i bez) strzela na auto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...