Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amatorskie zabawy :)


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=2NMKfmApIIo

 

Filmik jest full amatorski i nie umywa się do innych, ale może w przyszłości powstaną lepsze :)

Część osób z tych osób dopiero zaczyna grać, a niektórzy już dłużej się tym bawią.

Niektórzy nowi biegali z mp40 za 30 dychy z kiosku, ale można tam też dostrzec coś konkretniejszego :) Na początek to chyba dobry sprzęt.

Może powiecie co tam robimy źle (np. jakieś głupie zachowania, sam nie wiem)? Nie musicie szczędzić bluzg...

Z góry dzięki za uwagi.

Link to post
Share on other sites

Film obejrzałem, rewelacji nie ma. Sądząc po wieku, wyposażeniu itp, jesteście bardzo początkującą grupą. Podstawowe warunki tj ochrona oczu została zachowana, brak niecenzuralnych scen, tylko parę zbytecznych gestów. Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

(...)Może powiecie co tam robimy źle (np. jakieś głupie zachowania, sam nie wiem)? Nie musicie szczędzić bluzg...

Z góry dzięki za uwagi.

Generalnie to za dużo latania i w ogóle (że nie wspomne o zabawie w stylu ubermadafakagangstas i wymaciwaniem pistoletami w lewo i prawo). No i fatalny materiał skręcony bez ładu i składu z tego co zostało nakręcone w czasie zabawy.

Edit: odniosłem wrażenie ze bawiliście się w zwykłego dm'a przeniesionego z jakiejś strzelanki fpp.

Edited by wolf75
Link to post
Share on other sites

Na początek nieszczęsny "motylek" :/ , potem niecenzuralne gesty, do tego całkowity chaos.

No generalnie nienajlepszy filmik i raczej nie należy mu się opis "... best polish ASG".

 

Rozumiem że to początki, rozumiem brak mundurów i braki w taktyce (mógł bym też na repliki ponarzekać, ale akurat do filmu to one nie są potrzebne) ale moim zdaniem jeśli już musicie wstawiać takie filmiki to nie podpisujcie ich "ASG" albo chociaż dodajcie "newbe".

Link to post
Share on other sites

Jak wpisujesz "ASG" to nie musisz pisac po angielsku - nikt na swiecie tego nie zrozumie. ASG to powtarzana od lat pomylka, ktora miesza sport ze skrotem na pudelku (skrot oznacza replike). Zal sciska jak sie czyta czy slucha nowych grup "umawiajacych sie na ASG".

 

Poza tym chyba zdrowiej jest pobiegac po lesie?

 

A co do filmiku, to sam go juz na poczatku opisales - w pelni sie z Toba zgadzam. Zastanawia mnie tylko, czy tam na pewno wszyscy sa pelnoletni?

Link to post
Share on other sites

Czyli "ASG" można mówić tylko o broni jakiej się używa? Jak mozna mówić te "spotkania na których się biega i strzela"?

 

Zastanawia mnie tylko, czy tam na pewno wszyscy sa pelnoletni?

 

Nikt tam nie jest pełnoletni, ale to chyba nie jest zabronione przed osiemnastką ;]

 

ps. jo, humor przez samo... jak już się zaorientowałem to nie mogłeś się tylko doszukać opcji edytuj...

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Repliki - ASG (Airsoftgun)

Hobby - AS (Airsoft)

 

A co do filmu... motylek niepotrzebny, mogliście nakręcić kilka akcji zespołowych a nie "każdy na każdego" tzw. deatmatch...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Popracujcie nad: taktyką, celnością [z tego co widziałem to nie mogliście w siebie trafić z 15 metrów], wyposażeniem, pełnoletniością ;]. ogólnie nad wszystkim. Potem popracujcie jeszcze trochę i mozecie wstawiać filmiki. Ale niech nie nazywaja się tak jak ten.

Link to post
Share on other sites

Popracujcie nad...wszystkim.

0 taktyki i ładu, każdy biega gdzie chce, i naprawdę dodanie na początku filmiku jakiejś durnej pioseneczki nie świadczy że jesteście pr0 uber elo.

No i inna muzka bo moim zdaniem tutaj taka niezbyt pasuje.

Link to post
Share on other sites

Sugeruje zamiast samych słów krytyki jakieś wskazówki i sugestie dla kolegów.

Zakładam, że panowie są mlodzi, i chętni, a wiec po co od razu obrzydzać im ich radosną twórczość.

Łatwo jest krytykować, trudniej pomagać, ale to już kolejny temat.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Podstawowe warunki tj ochrona oczu została zachowana, brak niecenzuralnych scen, tylko parę zbytecznych gestów. Powodzenia.

 

Jeden ważny warunek nie został spełniony. Palce na spuście... Aż razi w oczy. Chłopaki, najpierw trochę umiejętności i wiadomości, potem kręcenie filmów. :)

 

No i przede wszystkim. Nie strzelamy zza winkla. Skąd wiesz, że metr przy Tobie nie stoi jakiś człowiek i nie trafisz mu z bliskiej odległości prosto w twarz?

 

Pozdrawiam :-F

Edited by wojtass071
Link to post
Share on other sites
Jeden ważny warunek nie został spełniony. Palce na spuście... Aż razi w oczy.

 

Niestety i starzy "wyjadacze" jak i tak zwani "profesjonaliści" o tym nie wiedzą.

 

Stary wyjadacz - osobnik, który od jakiegoś czasu bawi się w AS.

Profesjonalista - osobnik, który odpowiada np za ochronę pracownika banku przy ładowaniu bankomatu (sam na własne oczy widziałem pajaca z ostrą bronią z palcem na spuście)

 

O dobrych nawykach takich jak miejsce palca na broni trzeba trąbić w koło jak o goglach /okularach.

Link to post
Share on other sites
Niestety i starzy "wyjadacze" jak i tak zwani "profesjonaliści" o tym nie wiedzą.

 

Co fakt to fakt :( Dlatego trzeba od początku gonic za takie przewinienia bo jak już wejdzie w krew to ciężko oduczyc...w wojsku mamy na to swoje sposoby: jak jesteśmy na taktyce i widzimy że któryś z podwładnych trzyma palec na języku spustowym to pada komenda np. "szeregowy X, odległośc 150m, kierunek ściana lasu, czołganiem zbadac teren, NAPRZÓD!" :D Po 2-3 takich wtopach żołnierz wie, gdzie należy trzymac palec :) Niestety w środowisku AS nikt takich metod nie będzie stosował, to oczywiste i trzeba sobie nawzajem zwracac uwagę do czasu, aż prawidłowe trzymanie palca stanie się nawykiem.

 

No i przede wszystkim. Nie strzelamy zza winkla. Skąd wiesz, że metr przy Tobie nie stoi jakiś człowiek i nie trafisz mu z bliskiej odległości prosto w twarz?

 

I tu się muszę w 100% zgodzic. Jest to dośc niebezpieczne zwłaszcza przy mocno upgreade'owanych replikach. Osobiście zaliczyłem serię z M16 (400 fps) z jakichś 4 metrów w twarz i nikomu nie życzę :( Lepiej jest zaryzykowac i sprawdzic co jest za winklem i ewentualnie dostac kulkę niż zrobic krzywdę koledze. A gdy wiemy że ktoś jest za tym winklem to może lepiej obejśc inną drogą albo coś wymyślic, w końcu mózgi wszyscy chyba mamy, nie!? ;P

 

Ale zauważyłem też mały plus. A mianowicie pod koniec filmu osoba zachodząca od tyłu po podejściu na bliską odległośc zrezygnowała ze strzału. Nie wiem czy było to na potrzeby filmu czy faktycznie umawiacie się że jak ktoś podejdzie z tyłu bardzo blisko przeciwnika to tylko sygnalizuje przeciwnikowi że dostał. Moim zdaniem powinno się tak robic (ja zawsze tak robie :) ).

 

Także życze wam powodzenia i mam nadzieje, że się kiedyś spotkamy na jakichś manewrach :D

Link to post
Share on other sites

Ogladając takie filmy aż łeska się w oku zakręci, stare dobre czasy;]Mysle ze przy ich replikach[50fps??]nie grozi jakieś wieksze zranienie, ale nawyki trzeba mieć i słuchajcie doświadczonych kolegów wyżej. A co do palców, to jest podstawa...!!pzdr i życze powodzenia;]

Link to post
Share on other sites

Myślę że ich repliki mają więcej niż 50 FPS. Nawet zabawka za 20 zł może krzywdę zrobić, wiem coś o tym. Dostałem kiedyś w wargę cholernie piekło i od razu wyskoczyła mi górka. Więc ważniejsze jest aby uważać z jakiej odległości się strzela i w jakie miejsce.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak zwykle ociekacie idealizmem...

Chłopaki pokazali co mają, ok, jeśli są na tym forum na pewno nie zbłądzą jak ich to fascynuje to super... jestem pewien że z czasem 80% ich odpadnie i zostaną ci co mają oleju w głowie...

Rzucanie mięsem nie podnosi rangi przesłania chłopaki, w filmie, mnie degustuje,

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...