Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z autopsji... kupiłem parę oringów bore-up i zwykłych do dysz DF. Powiem to tak oring od zwykłej dyszy dobrze się komponuje w dyszy bore-up i w tylko takiej konfiguracji w pozostałych nie ma szczelnego połączenia.

Link to post
Share on other sites

W czasie majówki zamontowałem w m4a1 (nowy nabytek) jg części z m249 - tłok DF, BU guardera, prowadnice łożyskowaną guardera. Do tego dokupiłem m140 guardera, chrono wskazywało 490-500 fps, i szybkostrzelność na poziomie 25-27 k/sek, a zębatki nadal JG. Wystrzeliłem około 25 tyś kulek, full auto, box na 5000 kulek, akumulator 12v i cieżki palec. Wszystko chodzi jak trzeba. Te zębaki na prawdę są mocne!

 

Grzechotnik, odblokuj te auto :) To wszystko wytrzyma :)

Link to post
Share on other sites

Nie.

 

Nie odblokuje auto. Obiecałem to HaKusi i dotrzymam słowa. Bym musiał się wyspowiadać a wtedy diabeł mnie zgnębi...

 

Ja wierzę, że wytrzymają, ale nie chce. HaKusia jest kochana i nie mam zamiaru jej katować, bo się zmęczy i w ogóle.

 

A szkielet wytrzyma M150.

 

@zwierzu93 - na jakim tłoku jedziesz? Ja jadę na stocku, ale nie myślę, że pójdzie. Jest twardy.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

PS: Poszło w ogóle komuś coś w tym GB?

Link to post
Share on other sites

Byłem dziś u kolegi Cyr4xa :) na wymiene tłoka i BU. Wstawiliśmy taki zestaw:

- BU: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3357

- Tłok: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2323 tłok wytrzymał 5 strzałów na pusto i 5-6 strzałów z BB potem sie ukruszył i oderwały sie z niego 2 kawałki :/ nie polecam. Na starym tłoku HK 416 w porywach dochodzi do 480~490 FPS (test puszka), wszystko testowane na m140 Guardera, generalnie właśnie pisałem o reklamacje tłoka pzd ŁP

Edited by lukasp
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie jestem osobą dużo strzelającą ale może nie siejącą i z hk robie karabinek wsparcia a gdy trzeba to parasnajpe(mag bebenek i mag krótki precka promyk juz jest :) ) i mam taki plan Borek Guarder(już w domu) i Spring m120 lub m130

czy gb przy +-3k na strzelanke wytrzyma 6+miechów (+-3 strzelanki na miesiąć),batka odpowiednia juz jest tylko kwestia springa pozostaje a i co prócz springa wymienić ? żeby mniej obciążało gb ;)

Pozdrawiam Monit

Link to post
Share on other sites

10 milionów cykli ? Żadna replika tyle nie wytrzyma ;-).

 

Jak chcesz siać po 3 tys. kulek na strzelankę to nie licz, że ten szkielet wytrzyma na M130 długo. Jak masz BU to wstaw SP110 + jakiś "niezniszczalny" tłok typu hard piston Prometheusa albo Deep Fire'a z pełną metalową szczęką. Prowadnica to 30-40 zł łożyskowana metalowa, także też warto, podkładki pod shimming 15-20 zł + odpowiedni smar to też ok 10-15zł.

 

PS. Jakie akuku masz ?

Link to post
Share on other sites

akuku g&p 3300mah 9.6 na m120 ( stock) jest spoko bardzo bardzo spoko wytrzymałosc 7k+ bo juz 2 strzelanki i troche z nią latam p.s m110 i borek nie wchodzi w gre :) za mało fps ... gdybym coś takiego planował to już bym zostawił stocka ...n/c a i 10kk chodziło mi raczej o 100 000 kulek pytałem

Edited by MoniT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...