Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe repliki JG


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz może, która to wersja GB JG? Jest li to cuś instalowane w wersjach III replik JG, czy to samo co już jest w SIG-ach?

 

GB v3, póki co nie znalazłem info czy to jest instalowane seryjnie w SIGach.

 

Jing Gong Ver.3 Complete gearbox for SG552/550

Link to post
Share on other sites

To teraz pytanko, bo sig juz wyszedl i pokazal sie w sklepach zagranicznych, czy dotarl ktos do tych sklepow? ( a moze ktos by sie bral za sprowadzanie? ) mozliwe ze bym sie na to pisal , jednak na pcozatku wypadaloby (a nawet jest koniecznosc) sprawdzenia oplat itd, tak jak na nowosciach ze strony glownej sama replika kosztuje 47 funtow lub 85USD. (cena przeliczajac z USD, jest zaskakujaco mala, jednak nie siedze w tych kosztach transportu, wiec mozliwe ze sam transport nadrobi cene do funciakow) Pozdrawiam czekam na dalsze odpowiedzi w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

To teraz pytanko, bo sig juz wyszedl i pokazal sie w sklepach zagranicznych, czy dotarl ktos do tych sklepow? ( a moze ktos by sie bral za sprowadzanie? ) mozliwe ze bym sie na to pisal , jednak na pcozatku wypadaloby (a nawet jest koniecznosc) sprawdzenia oplat itd, tak jak na nowosciach ze strony glownej sama replika kosztuje 47 funtow lub 85USD. (cena przeliczajac z USD, jest zaskakujaco mala, jednak nie siedze w tych kosztach transportu, wiec mozliwe ze sam transport nadrobi cene do funciakow) Pozdrawiam czekam na dalsze odpowiedzi w tym temacie.

 

 

EDIT:

 

a oto link juz na gunnerairsoft

 

http://www.gunnerairsoft.com/catalog/produ...roducts_id=1028

 

ale nie wiem jak z zamowieniem, czy mozna zamawiac do Polski, zapobiegawczo wyslalem maila, z pytaniem o wysylke, i koszt jej. Zobaczymy, poczkeamy jak odpisza.

 

 

PS: (z poszanowaniem dla moderatorow, nie moglem edytowac mojego poprzedniego posta, wiec prosze o ewentuane polaczenie postow)

Link to post
Share on other sites

JG wzięło się za SIGi róznego rodzaju, pewnie niedługo ujrzy światło dzienne wersja 551.

Jedno pytanie pozostaje... Czy JG bedzie miało w planach zrobienie metal body do Emek i SIgów jak to udało im sie z serią AK?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niewykluczone, że JG zrobi swojego Galila. Co prawda boję się, że wpieprzą tandetne body od AK74 i chwyt jak idź stąd i nie wracaj, ale ta ich ostatnia abominacja, którą pokazywałem w newsach, wygląda jak jakikolwiek początek.

Link to post
Share on other sites

Niewykluczone, że JG zrobi swojego Galila. Co prawda boję się, że wpieprzą tandetne body od AK74 i chwyt jak idź stąd i nie wracaj, ale ta ich ostatnia abominacja, którą pokazywałem w newsach, wygląda jak jakikolwiek początek.

 

O fajnie ^^. Westie, JG zapowiedziało AUGa A3. Nie wiesz czy będą sprzedawać również konwersję?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...