Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe repliki JG


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A propos G36k ciąg dalszy. Krakman napisał mi, że replika orientacyjnie dostępna będzie w połowie sierpnia. Liczę na to, że gunfire ściągnie szybko tą gienię bo strasznie po głowie mi ona chodzi zwłaszcza, że na stornie gunfire.pl mamy taką adnotację:

W naszej ofercie już od pewnego czasu dostępne są dwa modele replik firmy JG pod marką GFC Guns: AK47 i AK47S. Obydwie wykonane z metalu oraz drewnianych okładzin o wysokiej jakości oraz konkurencyjnej cenie.

Do modeli AK dołącza teraz seria replik M4/M16. Repliki M4 w wersji o polepszonych osiągach oraz jeszcze lepszym wykonaniu gearboxa wraz z metalowym body pojawią się za kilka dni w naszej ofercie. Około 20-25 lipca otrzymamy pierwszą partię replik do sprzedaży. Cena detaliczna wyniesie 699 zł w promocji z 769 zł.

Dokładne zdjęcia i opis techniczny już w środę na naszej stronie internetowej. Replikę w wersji testowej będzie można oglądać od jutra w naszym firmowym salonie we Wrocławiu przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ktoś o tym pisał... bodajże w temacie o G608-2. Jest to optyka firmy.. Red Dragon ? Ja mam taką optykę, tyle że od CA SL8... i polecam, okular mimo że mały to klimatyczny i generalnie przy 400 fps nie potrzeba większego przybliżenia ( a ma 3x).

 

rochę drogo jak za zmianę rączki i to przy zabraniu standardowego risa

 

RIS taki, od JG, kosztuje 99 złotych. Natomiast chwyt z lunetką 250 złotych. Stwierdzam fakty, nie mówię że cena jest dobra , bo za 250 to można dobrą lunetę od Krakmana kupić. Ale ten chwyt IMO ma "to coś" ;)

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

a czy to nie jest full metal JG???

 

http://gunfire.pl/product-yid-1152191347-M...FULL-METAL.html

 

TAK! mam go jest super:D ma mosfet'a i całą masę innych bajerów:D

tam jest opis na tej str ganfajra, ale są też wady... obciachowy napis na lufie NATO 6mm i logo 'commando' ...

 

pzdr

 

p.s. Nie kupiłem go w Polsce;p;p;p

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

na razie nic mam ją z wgc a tam jest sprzedawana jako mistyczne DX... (deluxe) więc nie wiem jak z innymi ja kupuję tylko jakieś pierdoły do tego bo mechanicznie wg. mnie jest idealna (no prócz gumki...) a ilość akcesuarów do eMek jest dość opszerna więc nie będzie problemów ze zrobieniem z tego sopmoda albo jeszcze czegoś :D jestem bardzo zadowolony z tego zakupu :D mam nadzieję że ten karabinek postrzela trochę :D

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

A propo G36kv od Jg (G608-2), mam karabinek już ok 2 tygodnie i narazie bardzo dobrze się sprawdzą, ma trochę więcej FPS niz wersja C i jest sporo celniejszy co mnie mile zaskoczylo :D Na oko karabin ma 370fps. Celnośc jest za to nie samowita jak na guna bez precki. Podam taki przyklad że trafiałem 2-3 kulka przy lekkim wietrze z 35m w koncówki trzcin nad jeziorkiem :wink:

Kulka leci idalnie na przyrzady, praktycznie w punkt, zdziwiłem się bardzo bo taka celnośc widziałem tylko w Tmie :D

Link to post
Share on other sites

To fakt, Ameryki nie odkryłeś - za to są wciaż około połowę tańsze. Inna rzecz, że już widziałem człowieka, który - zobaczywszy jak strzela AU-1G od JG z wymienioną gumką hopa, zadał głośno pytanie "To po kiego [cenzura] ja kupowałem CA?" (jeśłi dobrze pamiętam, że chodziło mu o CA, bo było to w zeszłym roku).

 

Chińczykom może sporo brakować do markowych replik, ale dziś są o niebo lepsze niż rok temu. A dwa lata temu - w ogóle bez porównania. Jasne, ceny też troche wzrosły, ale wciaż są konkurencyjne.

No i od czasu do czasu trafiają się perełki, jak Galaxy G.5, które regulranie wprawia w zdumienie posiadaczy markowego sprzętu.

 

Poza wszystkim - cena, cena i jeszcze raz cena. Mógłbym powiedzieć, że "markowe" repliki wypadają słabo przy Systema PTW. I co z tego? Systema kosztuje circa 5'000zł. Replika 1. klasy - przecietnie 1'000-1'500. Chińczyk przeciętnie 300-500zł. Kwestia teog, gdzie dla Ciebie przebiega granica dopuszczalnego kompromisu na linii cena - jakość.

IMO jakość, jaką coraz częściej oferują Chińczycy za te 300-500zł, jest zupełnie do zaakceptowania. Your mileage may differ. A de gustibus non disputandum est.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...