Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowe repliki JG


Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dnia 1.03.08 podczas targów "Skok adrenaliny 2008" które odbyły się w zabrzu, gunfire zaprezentował V generacją m4a1 Jg, Replika jest w wersji full metal, ma jakieś 430-440 fpsów. W Polsce będzie za jakieś dwa miesiące, przewidywana cena to koło 700zł ( według mnie będzie tak jak z boyi, które miały kosztować 800-900zł ;-) )

Link to post
Share on other sites

Dnia 1.03.08 podczas targów "Skok adrenaliny 2008" które odbyły się w zabrzu, gunfire zaprezentował V generacją m4a1 Jg, Replika jest w wersji full metal, ma jakieś 430-440 fpsów. W polsce będzie za jakieś dwa miesiące, przewidywana cena to koło 700zł ( według mnie będzie tak jak z boyi, które miały kosztować 800-900zł ;-) )

A gdzie IV generacja? Czy ja o czymś nie wiem, czy może im gdzieś IV gen się zagubiła? ;)

Link to post
Share on other sites

Dnia 1.03.08 podczas targów "Skok adrenaliny 2008" które odbyły się w zabrzu, gunfire zaprezentował V generacją m4a1 Jg, Replika jest w wersji full metal, ma jakieś 430-440 fpsów. W Polsce będzie za jakieś dwa miesiące, przewidywana cena to koło 700zł ( według mnie będzie tak jak z boyi, które miały kosztować 800-900zł ;-) )

 

Ooooo... to zapowiada się mała rewolucja! JG idzie za ciosem i do ichnich MP5 dorzucają eMki Full Metal. Wygląda na to, że poważnie chcą pobic Boyi. Jeśliby jeszcze wypuścili samo metal body desygnowane do JG to by już w ogóle był cud miód. Posiadacze starszych wersji na pewno by się na to połasili. Echhh... A o body FM do HK416 JG to tylko marzyc można :roll:

 

Sorki za OT

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites
Dnia 1.03.08 podczas targów "Skok adrenaliny 2008" które odbyły się w Zabrzu, Gunfire zaprezentował V generacją m4a1 Jg, Replika jest w wersji full metal, ma jakieś 430-440 fpsów.

Owszem jest w tej chwili M4A1 Full Metal z logo Hk. Jednak dostępne będzie w przeciągu 2 miesięcy.

A gdzie IV generacja?

Wyszła jednak niewiele różni się od V.

Do końca tygodnia wrzucę Wam opis i foty tej repliki ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...