Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

Zamówiłem replikę (narazie) ze springiem promyka M120, cylindrem"0", gumką systemy i wzmocnioną prowadnicą łożyskowaną. Chodzi mi o to czy części stockowe wytrzymają tego promyka?A Jeżeli nie to co trzeba wymienić jeszcze na wzmocnione?Tylko bez przesady w cenach, robię teraz tuning na start, taki tymczasowy, dopiero później będę wymieniał cały GB na części Systemy, więc proszę o wyrozumiałość ;-)

Edited by adam_grzybek
Link to post
Share on other sites
  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drogi irytujący Grzechotniku-bateria dawała radę na g3 na stockowym silniku,dawała radę na G&P m120 a teraz daje radę na tym P&J od krakmanaów (http://www.taiwangun.com/gearboxy_oraz_ich_czesci_silniki/silnik_dlugi_o_zwiekszonym_momencie_obrotowym_p_j-182.html) w innej replice też o dziwo działa-wszystko na m130 Guardera- i na tej baterii.Twoja wiecznie niezaspokojona/pierdząca ciekawość została zaspokojona ?

 

PS: Domyślam się że ten obrazek pod twoim avatarem to twoje replika na pimp my gun ?-Jeśli tak się do tego odnosisz to musisz mieć

a:zajebistą lunetę

b: garba od patrzenia w nią komfortowo :P

c:pokrywasz kolbę podczas celowania

d:masz kolbę pod pachą

Podaj mi specyfikację owej optyki wraz z firmą która produkuje,bo coś tak cudownego dzięki czemu można mieć tak daleko odsunięte oko musi być ponadczasowe :):)

 

Pozdrawiam resztę -Rain

 

ps:co do "pimp my gun"-panicz Grzechotnik wspomniał w temacie p 90 no więc pytam :P

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

Nie miła niespodzianka na starcie.

Otwieram pudełko, biorę karabin do ręki, wsadzam baterię, strzelam - a tu nic. Myślę sobie "pewnie rozładowana". Biorę ładowarkę do ręki a tu zonk! Bolce są za krótkie żeby weszły do gniazdka :wink: Jako że był wieczór i nie chciało mi się kombinować to podpiąłem do ładowania inny akumulator, żeby sprawdzić czy w ogóle replika działa. No więc sprawdzam na drugi dzień a tu znów nic. Wyjąłem z obwodu bezpiecznik przy baterii i dopiero coś zaskoczyło, ale i tak nie oddał pełnego strzału. Podejrzewam ze to wina akumulatora bo jest już trochę zużytkowany. I tu nasuwa mi się pytanie: Czy można gdzieś kupić taki bezpiecznik? I jakie mogą być konsekwencje tego, że nie będę go używał? :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Kurde Grzechotnik nie skomentował mojego posta-przestał lubić offtop ? (jego specjalizacja na tym forum)

Co do posta pana Grzybka to -Krakmani wyrażają swoją opinię o bateriach i ładowarkach (nie wiem gdzie kupowałeś ...piszę o TYM sklepie)

Co do replik i ich działania bez bezpieczników-mogą działac długo ...mogą kopcić styki i baterie w moment :-)

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem, mianowicie wymieniłem lufę, gumkę, cylinder, głowicę tłoka, łożyska na CA, sprężynę na M120 (promyk), prowadnicę. Skręcam wszystko, patrze a tu naciągnął tylko sprężynę do połowy i koniec imprezy. Łożyska wchodziły z dużym oporem i są włożone tak że jak się przejedzie palcem po szkielecie GB to czuć jak troszkę wystają. Nie wiem czy w tym tkwi problem czy w czymś innym. Ponad to jak próbowałem dalej strzelać to silnik tylko trochę przesuwał tłok (nie na tyle mocno by wrócił z powrotem) i przy tym strasznie się zagrzewał razem z przewodami i baterią. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

Edited by adam_grzybek
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Jaki cylinder wybrać CA za 20zł czy Systema za 55zł? oczywiście chodzi o typ 0. Czy jest między nimi jakaś różnica oprócz ceny i producenta? I jeszcze którą głowice cylindra wybrać?

Miałem kupić:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=223

ale nie ma jej aktualnie, a zależy mi na czasie. Sprzedawca doradza mi tą:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=382

Czy warto?

Link to post
Share on other sites

Mam taki problem, mianowicie wymieniłem lufę, gumkę, cylinder, głowicę tłoka, łożyska na CA, sprężynę na M120 (promyk), prowadnicę. Skręcam wszystko, patrze a tu naciągnął tylko sprężynę do połowy i koniec imprezy. Łożyska wchodziły z dużym oporem i są włożone tak że jak się przejedzie palcem po szkielecie GB to czuć jak troszkę wystają. Nie wiem czy w tym tkwi problem czy w czymś innym. Ponad to jak próbowałem dalej strzelać to silnik tylko trochę przesuwał tłok (nie na tyle mocno by wrócił z powrotem) i przy tym strasznie się zagrzewał razem z przewodami i baterią. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu?

 

Przyczyną może być:

- złe spasowanie zębatek (za ciężko pracują)

Rada??

Rozebrać, wypodkładkować i sprawdzić jak się poruszają same zębatki.

 

Inne przyczyny:

- kończąca się bateria nie daje rady naciągnąć

- słaby silnik

- za mocna sprężyna

- lub po prostu wszystko naraz ;-)

Rada??

Spróbuj na mocniejszej baterii czy da radę.

 

Co do głowic cylindra to oczywiście, że Systeme. Co to za kraj żeby produkt chiński był droższy od japońskiego :P.

Systemy nie mają na stanie nie wiadomo od jak dawna, więc cena może być lekko nieaktualna, natomiast Elementa maja np świeżą dostawę po aktualnym kursie dolara i dlatego może Chińczyk droższy od Japończyka?? :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Sorki, źle obciąłem. To może inna teoria?? ;-) Różnica w terminach dostaw. Systemy nakupili dawno i dużo po niskim kursie $, a elementa już po wyższym kursie dolara??

 

No i druga sprawa, że Systema jest alu, może dlatego tak tanio??

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

Systemy nie mają na stanie nie wiadomo od jak dawna, więc cena może być lekko nieaktualna, natomiast Elementa maja np świeżą dostawę po aktualnym kursie dolara i dlatego może Chińczyk droższy od Japończyka?? :mrgreen:

 

To mimo wszystko czekać na Systeme czy brać Elementa?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...