Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Armyworld.pl


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W temacie gogli doradzić Ci nie mogę, mam dopiero pierwsze ESS - Profile NVG (w zasadzie to dwie pary tych samych :D ), jeszcze w terenie nie testowałem.

Jednak skorzystaj z wyszukiwarki na tym forum i poczytaj opinie o tych które podałeś i np o moich.

O ESSach NVG jest wiele dobrych opinii, poza tym używki są stosunkowo niedrogie, ja zakupiłem na aukcji użytkownika allegro zielonapantera (o nim też można poczytać na forum).

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=5378233

 

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites

W temacie gogli doradzić Ci nie mogę, mam dopiero pierwsze ESS - Profile NVG (w zasadzie to dwie pary tych samych :D ), jeszcze w terenie nie testowałem.

Jednak skorzystaj z wyszukiwarki na tym forum i poczytaj opinie o tych które podałeś i np o moich.

O ESSach NVG jest wiele dobrych opinii, poza tym używki są stosunkowo niedrogie, ja zakupiłem na aukcji użytkownika allegro zielonapantera (o nim też można poczytać na forum).

 

http://allegro.pl/show_user.php?uid=5378233

 

 

Pzdr

 

Pantera już nie będzie miał gogli NVG.

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, poszperałem dosyć głęboko i znalazł się w zakamarkach forum wątek o tych goglach - nie są balistyczne :bialaflaga:

Jeżeli Lesio pisze prawdę, to udało mi się tydzień temu zakupić jedne z ostatnich ESS - Profile NVG tylko że pustynne i będę kombinował aby je w jakiś sposób przemalować na zielone/czarne.

Pytałem się o te z Bundeswehry bo są w miarę tanie i przynajmniej zielone.

Ale widzę że nie ma co za nie się brać.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sklep bardzo dobry, przesyłka błyskawiczna, kiedyś kupiłem gore-tex w zaskakująco niskiej cenie, nówkę, oryginał, innym razem kupiłem bluzę wustentarn, która wg. opisu miała być w stanie bdb, a dostałem magazynową, nie używaną. Polecam, mają niskie ceny i dobrą obsługę...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli Lesio pisze prawdę, to udało mi się tydzień temu zakupić jedne z ostatnich ESS - Profile NVG tylko że pustynne i będę kombinował aby je w jakiś sposób przemalować na zielone/czarne.

 

Ja już zacząłem kombinować ;). Zobacz sobie temat:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/116179-farbowanie-gumkiskarpety-w-goglach-ess-profile-nvg/page__p__1562365__fromsearch__1#entry1562365

 

 

Kupował może ktoś przypadkiem z armyworld jakieś buty (demobilowe)?

Tylko one mi pozostały do pełnego wyposażenia.

Obecnie kicam w butach do kostki z utwardzonym czubkiem, jednak po pierwszej strzelance leśnej trochę piachu nazbierałem, dlatego też będę musiał w niedługim czasie zakupić buty z jakimś wysokim stanem.

 

 

Pantera już nie będzie miał gogli NVG.

Pytanie z czystej ciekawości - znasz powód?

Edited by sasza26
Link to post
Share on other sites

Musze napisać parę zdań na temat mojego zamówienia.

Zamówienie dokonałem we wtorek, w środę status zmienił się na WYSŁANE. Jakie było moje zdziwienie kiedy w czwartek dzwoni do mnie pani i pyta czy można zmienić rękawiczki skórzane nowe na z demobilu. No cóż, jak nie ma nowych to biorę takie jak mi dają (oczywiście taniej). Przesyłka dochodzi w piątek (myślałem ze dojdzie w poniedziałek) i…

-Rękawiczki które wymienili z nowych na używane OK

-Kapelusz ma zacerowaną dziurę ok. 2cm2 (hm… spodziewałem się w stanie db+ co najwyżej że będzie sprany).

-Rękawiczki Taktyczne Bojowe (z materiałem w Flectarn) też zacerowane na jednym palcu ze strony zewnętrznej ok. 1cm2.

Reszta rzeczy spoko.

Nie będę reklamował bo aż tak mnie to nie razi po oczach ale jeśli ktoś będzie kupował proponuje dokładnie dopytać się o stan rzeczy .Chyba że w stanie db+ mogą być przetarcia i dziury w takim razie proszę powyższy opis brać jedynie jako opis przebiegu transakcji.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Po raz kolejny kupowałem w tym sklepie. Niestety tym razem się zawiodłem. Oprócz innych rzeczy, zamówiłem także wkładki do butów. Paczka przyszła po długim czasie bo podobno zapomnieli o mojej przesyłce. Ale to jeszcze jest do wybaczenia. Otwieram paczkę,a po wkładkach ani śladu, reszta towaru się zgadzała. Napisałem maila, mięły dwa dni zero odpowiedzi. Zadzwoniłem, pani zapewniła mnie że natychmiast odpisze na maila, minęła kolejne dwa dni i nic. Jeszce raz zadzwoniłem i znowu nic. Dałem spokój, bo to było tylko 4zł, ale jednak coś. Więc to jest duży MINUS (-) dla tego sklepu. Gdyby tylko obsługa była bardziej kompetentna.

Edited by Patrick98
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Z ręką na sercu mogę polecić ten sklep, dogadanie się przez drogę mailową jakieś dwa dni, natomiast przesyłka błyskawiczna(w następny dzień po przelewie przesyłka była u mnie).

Kupowałem nowego flecka i mogę powiedzieć że jestem zadowolony, kurtka miała bardzo ładne odcienie, natomiast spodnie są już nowego typu wprowadzone do BW(mają inne odcienie troszeczke lżejsze nie takie ciężkie jak stary rodzaj flecka).

 

Pozdrawiam i polecam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kupuje u nich już ładnych parę lat.

Mogę powiedzieć,że były pomyłki ale na moją korzyść.Zamówiłem małą podręczną torbę marynarską za 5 zeta,a dostałem duży worek

marynarski o wiele droższy.Następnym razem zamówiłem mały plecak bw bawełniany starszy model, a dostałem najnowszy model z

corodury-i jak tu się gniewać he he!

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

To i ja opiszę jak to ze sklepem handlowałem.

W poniedziałek wysyłam maila z pytaniami. Pare godzin później otrzymałem odpowiedź. We wtorek zamówiłem i zapłaciłem. W środę rano otrzymałem maila, że przesyłka została wysłana a wczoraj (czwartek) zadzwonił miły kurier (firma DPD) i dostarczył przesyłkę. Towar, który otrzymałem jest w stanie przynajmniej dobrym.

Ogólnie jest pozytywnie i polecam ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moja przygoda z sklepem przebiegła po troszkę wyboistej drodze. Niestety produkt który otrzymałem posiadał wadę ukrytą.

Całe szczęście obsługa sklepu stanęła na wysokości zadania, poruszywszy niebo i ziemię przeprowadzono ekspresową wymianę produktu na nowy.

Reasumując "błędów nie popełnia ten co nic nie robi", a sklep powinno się oceniać na podstawie właśnie tego typu sytuacji. Gratuluję! oby tak dalej.

Link to post
Share on other sites
(...)

Kupował może ktoś przypadkiem z armyworld jakieś buty (demobilowe)?(...)

Kupiłem takie, biegałem w nich w tym roku już na sześciu imprezach, nosiłem zimą na co dzień. Są OK, choć w stosunku do GROM-Protektor (1200 g) są dość ciężkie (1800 g) i zelówka bardziej śliska na lodzie i ubitym śniegu.

Nie nabawiłem się "grzybka" - buty dobrze odkażone, ani odcisków - może dla tego, że "noga ze wsi"... :icon_biggrin:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Dwukrote zakupy u nich. Szybka przesyłka, towar ok. Wyszukują rzeczy w lepszym stanie (mi się trafił stan niemalże magazynowy) o ile kupujący poprosi o to przy zamawianiu - ewidentny plus. Jedyne na co trzeba brać poprawkę to rozmiarówka - trochę się różni od rzeczywistej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Kupiłem Haixy 2005 i kamizelkę przeciwodłamkową i udało mi się uzgodnić rozmiary ze sklepem. Towar przyszedł zgodny z zamówieniem a czas realizacji przesyłki był bardzo szybki.

 

Polecam z bardzo dobrą jakość obsługi telefonicznej oraz szybką realizację przesyłki.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...