Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bore-Up CA, Guarder, Systema


Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałem dzisiaj BU Guardera do M16. I mam takie pytanie - czy wam też brakowało uszczelki w dyszy? W miejscu gdzie powinna być jest pusty rowek... BU nie był raczej otwierany. Czy możliwe że po prostu trafiła my się wybrakowana sztuka? Raklamacja czy też wymiana nie wchodzi w gre, ponieważ BU był ściągany z WGC przez Holmes'a i po 6 miesiącach czekania nie mam zamiaru więcej kombinować. Więc czy w sklepie z hydrauliką i podobnymi duperelami dostane tak małą uszczelke? Bo nie uśmiecha mi się płacic za taki badziew 9 zeta + wysyłka na asgshopie :)

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

Idź do hurtowni uszczelek i poproś o uszczelki 5mm x 0,75mm , 5mm x 0,5mm. 5mm x 1mm są za duże. albo po prostu idź z dyszą i głowicą cylindra i dobierz odpowiednią. Tylko najpierw nałóż troszkę smaru na prowadnice dyszy aby nie stawiała oporu uszczelce.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odkopuję temat ponieważ mam pytanie. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego bore up CA działa prawidłowo ze stockowymi sprężynami kiedy systema czy guarder potrzebują do tego przynajmniej m120 (według asgshopu). Było o tym mówione na pierwszej stronie jednak jednoznaczna odpowiedź nie padła. Chciałbym wsadzić do swojej repliki sp110 guardera i jakiś BU jednak nie wiem czy faktycznie muszę kupić akurat ten od CA czy może jest to wymysł asgshopu i taki sam efekt osiągnę montując BU np. systemy. Prosiłbym o łopatologiczne wyjaśnienie.

Link to post
Share on other sites

Posiadałem kiedyś bore up DF HC i spisywał sie naprawdę dobrze, dźwięk strzału miodzio po prostu. Teraz posiadam Guardera i mogę powiedziec ze po przebiegu około 17tys głowica tłoka straciła strzelnośc. Mam teraz okolo 380 fps na m130 i lufie 509mm. Wymieniłem głowice na Systeme i okazało się że dysza jest nie szczelna. Nie ukrywam że sie nieźle wkurzyłem bo 17tyś to nie jest aż tak wielki przebieg.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie dobrzy ludzie!

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?c...Cylinder%20Sets

Jak widać są cylindry NB i są Bore Up. Teraz czy te NB to są te całe ciche zestawy, i czy widzieliście kiedyś Bore Up cichy?

 

I kolejne pytanie na asgshopie piszą że ten zestaw:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=135

Podejdzie tylko do Rajfla i M16A2, a ja zamawiam niedługo sobie A4 i jak sądzicie czy coś może nie zgrać się?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odbiegając trochę od dyskusji mam do was dwa pytania.

1.Czy łączenie zestawów ma sens? Np. głowica tłoka CA, dysza i głowica cylindra Guarder, cylinder DF. Wszystko będzie działać prawidłowo jak przy normalnym bore-upie? Pytam bo są różnice w opisach, różne zestawy działają dobrze przy różnych sprężynach. (Np. Guarder działa dobrze przy m120 i powyżej, DF m110 i powyżej, a CA nie wiem:D).

2.Wiem że nie ma mowy o tym w tytule, ale czy ktoś testował borki Hurricana? Cena jest bardzo kusząca(taniej od chinoli) a firma nie jest taka zła skoro asgshop tiuninguje tym repliki:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...