Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Np. obówie firm takich jak Meindl, Asolo, Salomon czy Danner.

Z tego co znalazłem, tylko Danner ma buty o specyfikacji militarnej. Jedne wpadły mi w oko: Danner Marine Temperate Military Boots. 200$ to dużo, ale mam nadzieję, że na wiele lat. (przeznaczenie: całoroczne) Ewentualnie, może Belleville...

Link to post
Share on other sites

Z tego co znalazłem, tylko Danner ma buty o specyfikacji militarnej. Jedne wpadły mi w oko: Danner Marine Temperate Military Boots. 200$ to dużo, ale mam nadzieję, że na wiele lat. (przeznaczenie: całoroczne) Ewentualnie, może Belleville...

 

Tak, ale w poście mówiłeś o konkurencyjnych markach dla butów z EGA, więc podałem przykłady alternatywnego obówia ;-)

Link to post
Share on other sites

 

Z drugiej jednak strony, na podstawie TEGO zdjęcia można stwierdzić, że korpus lata w IOTV.

 

To ciekawe co piszesz, bo ja tu widzę IBA II z kieszeniami na boczne kafle, natomiast żadnego IOTV.

 

Nie wiem co to jest QPC, zapewne jest to nazwa własna jakiejś chińskiej podróby amerykańskiego szybkowyczepnego Plate Carriera. Nie spotkałem się.

Link to post
Share on other sites

To ciekawe co piszesz, bo ja tu widzę IBA II z kieszeniami na boczne kafle, natomiast żadnego IOTV.

 

 

 

Ooo to mi chodziło :P. Miałem na myśli generalnie kamizelkę w UCP, a nazwy po prostu zapomniałem i niefortunnie pomyliłem z IOTV. Jak już pisałem - człowiek cały czas się uczy ;).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...