Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jednostki antyterrorystyczne polskiej policji (SPAP/WR/BOA/CBŚ/GRS/SAT)


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chciałbym stylizować się na oddział BOA (nie chodzi mi tu o dokładną rekonstrukcje). Doradźcie mi czy to wszystko będzie w miarę ze sobą współgrało. Mundur UCP, do tego jakiś plate carrier i ładownice według uznania (oliwka czy czarny? czy to raczej kwestia już indywidualna?), kask Pro-tec ace, google ESS NVG i do tego g36c/mp5.Jaka broń boczna glock 17/19? Co może pozostać, co lepiej zmienić, ewentualnie jeszcze do tego zestawu dodać.

 

Ktoś się jeszcze może wypowiedzieć na ten temat? Oddziały BOA używały może mp5k/pdw?

Link to post
Share on other sites

Witam. Posiada, ktoś, może ostatnie reportaże o BOA , które były wyemitowane w TVN, chodzi mi tutaj o reportaże z Rekruta Konfrontacji i programu Reporterzy TVN24? Szukałem w internecie, ale niestety nie ma nic, z jednego z tych programów jest tylko, krótki wycinek na youtube poświęcony szkoleniu CBRN.

Edited by Czarny444
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest Mati13k

Racyja koledzy - dla beki dobre, ale teksty typu: "Kim ty jesteś młoda kurwo, ile ty masz teraz lat? Ja jebałem twoją matkę zanim przyszedłeś na świat." trochę zniżają się do poziomu dissowanych dresów. :wink: Ktoś z pewnością zrobił to dla jaj, może z Policji, może nie, no ale takie coś w tym kraju może baaaardzo zaszkodzić Policji, wiemy jak jest. No ale jeżeli patrzeć na to z poziomu dresa, to tekst jest fajny i mocno gaszący. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dobra latarka nie jest zła. Przynajmniej jak komuś zaświeci w gałki, to ma pewność, że druga strona zostanie wyłączona z jakiejkolwiek reakcji :icon_wink:

 

Druga myśl - w takiej konfiguracji zapewnia pewnie wsparcie zespołowi, a to może oznaczać ostrzał z większej odległości. W takim przypadku dobre światło też jest potrzebne :icon_smile:

 

Trzecia myśl - to jest pokaz/sesja foto - wszystko musi być BIG. Magazynki BIG, latarki BIG itd ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...