Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podróbki markowych kulek na Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znając specjalistów z Gunfire to po prostu mogli nie wiedzieć czym handlują, albo za całym szambem stoi ktoś wyżej, tego najprawdopodobniej sie nie dowiemy.

 

Najciekawsze jest to że WMASG milczy w sprawie Gunfire, jest tyle skarg i tyle zażaleń na ten sklep a redakcja nadal nic nie robi w tej sprawie, to jest zastanawiające .

 

Regdorn wypowiedz się może ty będziesz wiedział o co chodzi i poinformujesz nas biednych zjadaczy chleba.

Link to post
Share on other sites

Akurat kulek u nich nie kupowałem, ale zadałem pytanie w sprawie latarki (M910A i chodziło o średnićę żarnika tzn czy jest kompatybilny z surefire) i po moim telefonie bo na maile nie odpowiadali dowiedziałem śię, że przecież oni nie będą rozbierali nowej latarki żeby zobaczyć co jest w środku i co ja sobie wyobrażam, a poza tym to oni je mają w magazynie a tu jest sklep i oni ich na składzie nie mają.

I po takiej odpowiedzi zrezygnowałem ze współpracy z ww sklepem czego i Wam serdecznie życzę (oby bankrutowali w ciszy i spokoju jak machinegun)

Link to post
Share on other sites

@Hekatomba. WMASG nie milczy, bo każdorazowy dym jest wyjasniany. KOsztem niestety naszego, przez nikogo nie opłacanego czasu. Ale miarka się w końcu przebierze. Problem polega na tym, ż eo ile Camo, albo MG pyskowały, to Gunfire i sp. za każdym razem się kajają i obiecują poprawę. I zasadniczo w konkretnym temacie jakaś tam poprawa jest.

 

Weź też pod uwage jeden detal - oni żyją ze sprzętu podrabianego i tyle.

I akurat trudno tu się oburzać, bo cały świat jedzie na chińskich dzieciach.

Link to post
Share on other sites
Problem polega na tym, ż eo ile Camo, albo MG pyskowały, to Gunfire i sp. za każdym razem się kajają i obiecują poprawę.

 

Tylko że nie chodzi chyba o to, żeby chłopcy chowali swoje złe zabawki i mówili:

' przepraszamy, że was w ch*ja ładujemy na każdym kroku, obiecujemy poprawę '.

 

Z faktami się nie dyskutuje, a chyba nie widać zmiany w postępowaniu wyżej wymienionego sklepu.

 

Czy może poprawę widać, ale to źli ludzie/konkurencja/nicponie/dzieci neo (wpisz co chcesz) postanowiły szkalować imię tego zacnego sklepu?

Link to post
Share on other sites

Ani MG, ani Camo długo nie pociągnęły po dymie internetowym.

Dwa - choc osobiście nie kupuje w Gunfire, a nawet nie podoba mi się sposób prowadzenia ich biznesu, to Taiwangun, Customs i Gunfire maj ą swoje miejsce na rynku. Ceną za dostęp do tanich replik, są takie właśnie cuda na kiju. Wszystkie te sklepy mają nieco za uszami. Powód jest prosty - nawet handel markowymi replikami jest mało rentowny. Z czegoś te sklepy muszą żyć.

 

Także np. moje osobiste podejście jest takie, żewg mni elepiej wymuszać poprawę i pilnować, niż oberżnąć największe polskie źródło tanich (i wcale nie najgorszych) replik.

 

W skrócie - masz 1,5k? Możesz iść do Capri, ASGShopu, Specshpopu i tam Cię obsłużą z pocałowaniem reki i honorami. Kupujesz tańszą replikę - no niestety - kupujesz też tańszą obsługe klienta.

Link to post
Share on other sites
W skrócie - masz 1,5k? Możesz iść do Capri, ASGShopu, Specshpopu i tam Cię obsłużą z pocałowaniem reki i honorami. Kupujesz tańszą replikę - no niestety - kupujesz też tańszą obsługe klienta.

 

Dokladnie :) Nie rozumiem o co ten dym. Jak sami pisaliscie kupujecie normalnie/precyzyjne kulki za 60zl G&P czy G&G, a tu nagle sa kulki za 20 zl... nie wiem jak Wam ale mi wlaczylaby sie czerwona lampka i poszperalbym po necie zeby to wyjasnic.

 

Nikt nie pomyslal, ze skoro GF handluje tanimi replikami i ogolnie tanik sprzetem (niemarkowym) i pojawiaja sie nagle kulki za 1/3 ceny bez dopisku "promocja" czy cos, to moze te kulki sa rowniez podobkami :/

Ja sam kupuje u nich kulki "Gunfire" - tanie ale moim zdaniem dobre jak na moje potrzeby - i nie mam z nimi problemow. Jakos nie czulem sie nigdy zrobiony przez nich w bambuko (moze to przez to ze nie oczekiwalem zbyt wiele po tym sklepie).

 

Na calowanie w raczke od sklepu ktory (jak juz bylo pisane wyzej) zyje ze sprzedazy tanich replik i chinskich podrobek... sorry ale jestescie naiwni

 

Bardziej czulem sie zawiedziony obsluga Krakmana kiedy jakeis 2 lata temu kupowalem u niego sprzet niz Gunfire. Ale co osoba to inna opinia.

Link to post
Share on other sites
Nie rozumiem o co ten dym. Jak sami pisaliscie kupujecie normalnie/precyzyjne kulki za 60zl G&P czy G&G, a tu nagle sa kulki za 20 zl... nie wiem jak Wam ale mi wlaczylaby sie czerwona lampka i poszperalbym po necie zeby to wyjasnic.
Dym jest o wprowadzanie klienta w błąd. Wiadomo, że sprzedają chińskie repliki i jest to opisane. Kolki nie są opisane jako podrabiane, a sprzedawca ma obowiązek zamieszczać poprawny opis produktu.
Link to post
Share on other sites

No ok. Zgadzam sie ale moze oni sami nie wiedza co kupuja... z drugiej strony w tym wypadku nie powinni umieszczan nalepek G&P. Sam nie wiem, ja si ew kazdymr azie nie nacialem na kulki, bo u nich nie kupowalem "markowych". U mnie w teamie wiekszosc jedzie na kulkach GF i nie narzekaja.

Link to post
Share on other sites

Sam sobie przeczysz.

Zgadzam sie ale moze oni sami nie wiedza co kupuja...
nie wiem jak Wam ale mi wlaczylaby sie czerwona lampka i poszperalbym po necie zeby to wyjasnic.
Chyba nie sądzisz, że sklep, który kupuje na kontenery mniej zwraca uwagę na to co kupuje niż użytkownik kupujący kilka paczek?
Link to post
Share on other sites

A czy ktoś wziął pod uwagę, że była niedziela i nie tyle ja mogłem nie mieć czasu, ile w sklepie też nikt nie pracował, żeby cokolwiek wyjaśnić? :F

 

Tak jak już Jack i Foka napisali. Proszę o nie wietrzenie spisku i szukania afer. Na "nie polecamy" sklepy długo pracowały i mimo, że kilku osobom bardzo zależy na tej metce dla GF, to w opinii redakcji (tak, temat był poddawany dyskusji) nie zasłużyli oni na nią. Wspomniane wcześniej sklepy długo pracowały i wykazywały się olewczym/bezczelnym stosunkiem do klienta i nas. GF się potyka, ale nie pozostaje głuchym na sygnały od nas.

 

To Wy wystawiacie największą opinię sklepowi. Za niedługo (mam nadzieję) będziecie mogli w sposób bardziej widoczny wyrażać swoje zdanie o danym sklepie. My pozostaniemy tylko przy polecaniu super sklepu i zrezygnujemy z nie polecania jako redakcja. Zbyt dużo zamieszania wokoło tego się robi i czasem niektórzy sobie zbyt dużo wyobrażają.

 

Również czekam na odpowiedź GF w temacie.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

1) strzelałem wczoraj z kulek G&P z Gunfirea, i bardzo dobrze mi się strzelało, ale i moi koledzy strzelali, i nikt nie narzekał zwłaszcza biorąc cenę pod uwagę. Jak sie komus cos nie podoba, niech sobie droższe kulki kupi.

2) Współpracuję z Gunfajerowcami ponad rok juz, i bardzo sobie tę współpracę chwalę. Polecam innym ten sklep również. A ASG shop bardziej mi zaszedł za skórkę, ale nikogo nie neguje, po prostu sam wybieram sobie partnerów handlowych.

3) Rozejrzyjcie się wszyscy ile towarów z chin macie pod ręka :P

4) Biedny ten temat straszliwie :P

 

Pozdrawiam wszystkich.

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

1) strzelałem wczoraj z kulek G&P z Gunfirea, i bardzo dobrze mi się strzelało, ale i moi koledzy strzelali, i nikt nie narzekał zwłaszcza biorąc cenę pod uwagę. Jak sie komus cos nie podoba, niech sobie droższe kulki kupi.

2) Współpracuję z Gunfajerowcami ponad rok juz, i bardzo sobie tę współpracę chwalę. Polecam innym ten sklep również. A ASG shop bardziej mi zaszedł za skórkę, ale nikogo nie neguje, po prostu sam wybieram sobie partnerów handlowych.

3) Rozejrzyjcie się wszyscy ile towarów z chin macie pod ręka :P

4) Biedny ten temat straszliwie :P

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

Ech, Schmeihel, nie chodzi o to, czy się dobrze, czy źle strzelało, tylko, że sprzedali chiński towar pod renomowaną marką.....jakbyś kupił np. CA, które okazało się Cymą, to nie byłoby chyba fajnie, co?

Link to post
Share on other sites

Było parę postów wcześniej, chinole to loteria. Osobiście odnoszę wrażenie że niektórzy tutaj przestają rozumieć o co chodzi w tym temacie i zbaczają na temat "czego to chińskiego pod ręką nie mamy" - pytam się po co, skoro nie w tym rzecz ?

 

Sklep może i żyje z chińskich replik. Może i sprzedaje chińskie hełmy, kamizelki i setki innych rzeczy, produkowanych w Chinach. Niech nawet sprzedają kulki, i niech nawet będą dobre, albo badziewne - jakie to ma znaczenie? żadne, bo chodzi o fakt że kulki "marki" Made in China, są sprzedawane jako produkty znane jako świetnej jakości - G&P. Czy jest to w porządku - moim zdaniem nie.

 

Poczekajmy do końca weekendu majowego - GF odpowie pewnie, bo wątpie żeby siedzieli cicho w takiej sprawie. Osobiście uważam , że sprawa zostanie szybko wyjaśniona, a obsługa jakoś tam pewnie będzie chciała za to przeprosić, no i poprawić tą "pomyłkę".

Link to post
Share on other sites

Hmmm....ale my nie jesteśmy jeszcze w Chinach chyba, że coś przespałem...

Tak, ale to Chińczycy naklejają naklejki "G&P", my to tylko (świadomie bądź nieświadomie) kupujemy.

 

Cieszy mnie tylko fakt, że łatwo rozpoznać markowe od podróbek, bo równie dobrze mogli zrobić taką samą naklejkę i ilość kulek..

Edited by Crusher
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...