Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co do 0.4 to u mnie nie było problemu, wystrzeliłem około 200 sztuk natomiast wystrzeliłem 5 sztuk z czego 3 puszczone były przez promyka. Pierwsza i druga spadła niecałe 10 metrów od repliki a trzecia zakleszczyła sie w połowie lufy, kolejne dwie przeszły przez stock z czego pierwsza również nie doleciała do 10go metra a druga zacięcie i rozerwanie gumki. Tak skończyła sie moja przygoda z DD 0.43

Link to post
Share on other sites

Przeze mnie?

 

Chetnie pomacałbym te WE, cena wbrew pozorom nie jest zaporowa.

 

To weź to i zamów, 50GBP wysyłka przy koszcie butelki 25GBP, 2 paczki DS miał byś w tej cenie ;)

 

A z tym ktoś miał coś do czynienia?

http://www.airsoftatlanta.com/0-43-White-Doge-2000-BBs-p/25544.htm

O ile foty są dobrze zrobione to tak jakby Kalashe...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

 

Jak chcesz to mogę poszukać znowu ale jakoś w lutym znalazłem białą ceramikę ~0.67g 5.953mm za 38$/100sz, taniej $/bb nigdzie nie widziałem... znaczy widziałem ale wtedy trza brać po 10-100k, lub tonami na kontenery...

Poza tym te po 40szt są wypolerowane na wysokie jajco i zresztą o tym piszą że wymagają większej powierzchni docisku w hopie. Te które znalazłem były bardziej matowe i do nich wystarczyła by standardowa gumka a i na twardszych by się ładnie kręciły...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Dasz radę przestrzelić z 300 kul i sprawdzić syf w lufie w okolicach gumki HU?

 

Jak nie syfią to oznacza, że jest świetnie.

 

Już jestem po testach rocketsów te które miały syf w torebce. Przesiałem ze 150 kulek i zero syfów. Kulki myłem. Dla mnie supcio wybór.

Link to post
Share on other sites

Rocketsy - po umyciu, bez zarzutów. Ostatnio 150 kulek wyleciało bez zacinki, żadnych niechcianych odlotów w bok parę metrów od celu. Kulek nie przebierałem. Po strzelaniu guma i lufa były czyste. No i padł mój rekordowy "szczał" na 96m. Świetne kulasy, oby jakość z czasem się nie skopała... z miejsca wziąłem dwie paki ale chyba domówie jeszcze zawczasu :)

Link to post
Share on other sites

Porównałem rocketsy .43 i Kalashnikov .43 - wolę kałachy, bo:

lepiej współpracują z erhopem,

są bardziej wypolerowane - nie utykają w krótkich magach magpula.

 

promyk 6.03 - 550 mm i 600 fps.

Przy okazji przedstawię opinię strzelca z mancraftem (w ramach limitu 600), jest zachwycony kalashami .43

Edited by roos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...