Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Dotarły bbkingi 0,43g. Kolejny raz dzięki oofo.

Waga 10 kulek to 4g, średnica za to trzyma się równo na 5,95mm.

Wewnątrz ładne i jednolite, a na powierzchni sporo dołków jak w pj i dumdum. Sam materiał dosyć kruchy. Latają ładnie, ale bez szału. Jak dla mnie to są dosyć dobre 0,40g, lecz gorsze od dumdum czy guarderów 0,40g, a do kalashy czy gfc 0,43g to nie ma bardzo co porównywać.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witajcie wbiłem do grona snajperów :icon_smile: Mam pytanko co do kulek 0,36 Guardera(Zielone) Jak je oceniacie?Kupiłbym 0,43 te szare ale na GF są niedostępne a w gf mają moją klamkę, której sie nie da naprawić i moge sb za około 200zł zrobić zakupki a najcięższe i dostępne to te guarderki więc pytam czy się sprawdzą :icon_wink: M24 SW Komora airsoft pro + lufa madbull+ czerwona gumka MB i Mancraft.

 

Z gór dzięki za odp gdyż w kulkach snajperskich raczej zielony a już dość długo w temacie nie było o nich gadane w teście Mendiego też :icon_razz:

Edited by Rikardo015
Link to post
Share on other sites

Od siebie powiem że 0.4 kawa z mlekiem te takie brązowe są spoko ;)

 

w tą niedzielę mogłem sprawdzić je w boju jak i w oczekiwaniu na dalsze rozwoje rozgrywkowe ;) na 180 ASpro nie zmienionej gumie i lufie PDI Raven (tak zabijecie mnie) wykręciło około 80m lini prostej po czym opadła :)

 

i dopóki straight nie wróci to one będą moimi kulasami do takich zdań :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie na Cytadeli są dostępne roketsy 0,4 i 0,43 :)

 

Byłem dzisiaj, zgarnąłem 2 paczki i zostało jeszcze podobno z 18-20 0.43 a z kalashami niestety nadal krucho i mówią że nie prędko będą. Poza tym znając życie to jak już się pojawią to mogą nie być już takie fajne...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

:icon_biggrin: Ja już wolę zamówić na zapas... coby potem za 2-3 lata nie płakać, że nie mam dobrych kulek. Do teraz sobie pluję w brodę, że żydziłem na zakupie DS... zamówiłem paczkę a mogłem kupić 10-15 i żyć jak król snajperski. Dzisiaj za jedną paczkę DS można by zostać supermoderatorem albo oberwać w łeb na zlocie snajperskim. :icon_smile:

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...