Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te madbulle zielone z alledrogo wyglądają jak zielonki 0.43 od WE. Było o WE trochę pisane parę stron temu. W lunecie je widać na jakimś jasnym/ stonowanym tle ale ogólnie w lesie ich nie dojrzysz. Z tymi madbullami pewnie będzie podobnie.

P.S Było sporo wypowiedzi i uwag o airsoftxtreme (lepiej odpuść ten sklep).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fajnie. Robiliśmy testy na przecince w lesie. Brak lunety i przyrządów celowniczych a kolega strzelał po szynie (do czego nie jest przyzwyczajony, bo strzelał z mojego karabinu).

 

Przecinka ma długość 100m, ustawiłem się na jej końcu a kumpel oddawał strzały. Wszystkie strzały mieściły się w obrębie drogi (1,5m szerokości - było by lepiej ale mówię kolega nie przyzwyczajony do takiego strzelania). Najdalej ZNALEZIONA kulka była ok. 120m.

 

Wrażenia

- kulki są baardzo podatne na HU. Są hmmm dość szorstkie i suche. O ile madbulle, BD, WE są lekko śliskie to te w dotyku przypominały mi drobne kamienie. Nie mówię, że mają złą fakturę, po prostu jest inna i wydaje się być bardziej podatna na HU. Kiedyś już takie coś widziałem... ale nie pamiętam w jakich kulkach.

Znalezione kulki były prawie bez śladu po wystrzeleniu - MB i BD (devile) miały widoczne ślady w tych samych warunkach.

 

Karabin dawał 530fps na 0.40g.

Wiał słaby/ średni boczny wiatr.

 

Żaden profesjonalny test, po prostu chcieliśmy się trochę pobawić i sprawdzić nowe kulki.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Strzelaj rano kiedy słońce wschodzi za plecami albo wieczorem kiedy za nimi zachodzi. Wtedy promienie padają na widzianą cześć kulki i na odpowiednim jednolitym tle dobrze widać.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Strzelaj rano kiedy słońce wschodzi za plecami albo wieczorem kiedy za nimi zachodzi. Wtedy promienie padają na widzianą cześć kulki i na odpowiednim jednolitym tle dobrze widać.

 

"Strzel na szarym głazie, kiedy drozd dziobem zastuka (…) a zachodzące słońce ostatnim promieniem dnia Durina wskaże ci kulkę guardera”.

 

Wystarczy, że będziesz strzelał w jasny dzień. Na tle piasku dobrze widać te kulki.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

"Strzel na szarym głazie, kiedy drozd dziobem zastuka (…) a zachodzące słońce ostatnim promieniem dnia Durina wskaże ci kulkę guardera”.

Dobre :D

A co do tematu, może też autor problemu ma kiepską lunetę?

Ja w swojej widzę w lesie nawet ciemno zielone kulki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Właśnie Blastery nie są dobre. Mam i wolę używać madbulli lub guarderów 0,40.

Chyba, że piszesz o jakichś nowych ale nikt tutaj nie wspominał o takich.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

Edited by Skilrod
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Zamówiłem tydzień temu kulki 0.43 BBwarz z USA, te z defektem, chociaż nie bardzo rozumiem na czym polega ten defekt, gdyż te kulki są idealne :icon_biggrin: http://tinypic.com/r/34rd18j/8

 

Z zewnątrz się nie różnią od G&G, w środku brak bąbelków ani jakichkolwiek innych defektów, perła. Podobno problemy są z podawaniem w magazynkach, szczególnie w AEG-ach, za to w boltach zapewniali, że nie ma problemów, także użytkownicy boltów powinni być zadowoleni. Jeżeli to są kulki z "defektem" to nie wiem czego jeszcze można się spodziewać po pełnym produkcie.

 

W następnym tygodniu przetestuje te kulki w zamkniętym pomieszczeniu.

 

Koszty kulek myślę, że są adekwatne do jakości: 11$+22$ za przesyłkę= około 100 zł za 2000 kulek.

 

Madbulle, guardery i inne kolorowe ścierwo wyrzucam do kąta :]

 

Snajperzy, wasze modlitwy po paru latach oczekiwania ciężkich, białych, jakościowo dobrych kulek zostały wysłuchane :D

Edited by hardboiled
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...