Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ale sie wpieniłęm.... ciekawe czy mi przyjma zwrot na deltashopie tych bbkingów skoro jeszcze ich nawet nie dostałęm i nie otworzylem. Kalashe juz zakupione :)

 

Jeśli nie noszą śladów używania to muszą, tylko że ty pokrywasz koszty zwrotu ;)

Ale zanim je zwrócisz wrzuć je na wagę bo jestem ciekaw czy faktycznie wychodzi po te 0.45 na kulkę, jak masz jakieś stare opakowanie strunowe po innych kulasach to je zwarz i odejmij od wagi bbk.

Link to post
Share on other sites

Pytałem Deltashopu o zwrot i wagę opakowania ich odpowiedz:

 

Po zważeniu całego opakowania brutto 923g opakowanie foliowe to około 20-25g

 

Zatem 2000szt kulek wazy około 900g co daje 0,45g na kulkę.

 

Oczywiście ma Pan prawo do zwrotu lecz nie w przypadku gdy towar jest używany bądź otwarty.

 

Więc może sobie zostawie. Nie chcę ktoś 2 paczek rocketsow 0.43? wysyłka na mój koszt :D za dużo tych kulek już mam...

Link to post
Share on other sites

CHomikuj, bo przyjdzie znów susza.

Ja mam 3 słoiki guarderów 0,4g; 2 słoje Kalashy, słoik WE zielonych i jakies 800 DS (słoje po 2 tys. kulek). Jeść nie chcą, a może być kiedyś ciężko z dostępnością. Pozostaje teraz tylko strzelać. A jakby się udało pdik zamontować, to zużycie kulek raczej wzrośnie.

 

Shamoth to ma dopiero dużo kulek, ba, ma nawet przeprowadzony spis i wszystko posegregowane... ale on nie strzela - kolekcjonuje.

Link to post
Share on other sites

Ok wyslucham rady proroka mistrza sniperstwa :D

 

Lepiej daj znać jak te bbk 0.45 wypadają w porównaniu z rocketsami czy kałaszami.

Jak Mendi słusznie zauważył, chomikuję na bardzo czarną godzinę lub na bardzo szczególne okazje(może kiedyś znajdę czas żeby zacząć jeżdzić po polce na imprezy ;)) Nie chce chomikować badziewia bo już trochę tego mam i używam w pierwszej kolejności do strzelania do butelek/puszek...

Link to post
Share on other sites

CHomikuj, bo przyjdzie znów susza.

Ja mam 3 słoiki guarderów 0,4g; 2 słoje Kalashy, słoik WE zielonych i jakies 800 DS (słoje po 2 tys. kulek). Jeść nie chcą, a może być kiedyś ciężko z dostępnością. Pozostaje teraz tylko strzelać. A jakby się udało pdik zamontować, to zużycie kulek raczej wzrośnie.

 

Shamoth to ma dopiero dużo kulek, ba, ma nawet przeprowadzony spis i wszystko posegregowane... ale on nie strzela - kolekcjonuje.

 

 

2-3k guarderów 0,4g (beton) 1k staruśkich dobrych madbulli 0,4g z ok. 2007-8r., 3k rocketsów 0,43g, 2k kałaszy, 1k devili kawowych 0,4g, 3k DD 0,4g.

 

No i jedna kulka ceramiczna.

 

Ogólnie to mam kulki podzielone na

A) Niedzielna strzelanki (blaster/ guarder)

B) Większe niedzielne manewry (guarder/DD 0,4g przebrane)

C) Wypady w dalsze rejony ( stary madbull, rockets 0,43g)

D) Święta (Kałasze 0,43g)

 

No i ceramika, która leży obok kilku starych monet... boję się wystrzelić, bo nie znajdę.

Link to post
Share on other sites

No dobra, niech wam będzie... i tak zaraz ktoś usunie ;)

Lista i tak chyba nie pełna bo wiem że gdzieś jeszcze miałem trochę skitranych lżejszych kulek 0.2-0.28 ale nie mogę się doszukać :)

Ilości nie podaję, ale zazwyczaj te lepsze są przynajmniej w ilości 2 opakowań...

 

WWW.TAIWANGUN.COM 0.25 BIAŁE

EXCEL 0.20 BIAŁE

ICS 0.25 BIAŁE

BLASTER NIE DEVIL 0.25 BIAŁE

BLASTER NIE DEVIL 0.28 BIAŁE

BLASTER DEVIL 0.40 SZARE/GRAFITOWE

GUARDER 0.40 JASNO POMARAŃCZOWE/ZŁOTE

GUARDER 0.40 SZARE

GUARDER 0.43 CZARNE

G&G 0.20 BIAŁE

G&G 0.28 BIAŁE

G&G 0.30 BIAŁE

BIOVAL BBB 0.25 BIAŁE

BIOVAL BBB 0.30 BIAŁE

MADBULL 0.36 ZIELONE

MADBULL 0.40 MLEKO Z KAWĄ

MADBULL 0.43 CZARNE

DIGICON STRAIGHT 0.36 SZARE/GRAFITOWE

DIGICON STRAIGHT 0.43 SZARE/GRAFITOWE

KING ARMS 0.40 SZARE

KALASHNIKOV 0.43 KOŚĆ SŁONIOWA

ROCKETS PLATINUM 0.43 BIAŁE

 

I 8 referencyjnych kulek ceramicznych po 2 z ZrO2 i Al2O3 w 2 wymiarach 5,953 i 6,000

 

Cały czas chodzi mi po głowie żeby jeszcze gdzieś upchnąć przynajmniej jedną paczkę bbk 0.45, tylko pytanie czy warto ;)

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Przyszly juz komus kalashe 0.43? Mi tak. Wydaje mi sie ze ta seria troche sie rozni napewno kolorem. Mam zastrzezenia co do srednicy ma wiecej niz 5.95 jakies 5.98

 

A coś mi tak po głowie chodziło że będzie przechera, fabrycznie nie ma kołnierza do zerwania pod nakrętką ani sreberka które się perforuje łyżeczką jak w kawie rozpuszczalnej, ktoś wypełnił puste słoiczki rocketsami czy czymś innym ;)

Trzeba będzie porównać bo opcje są dwie, 1 seria poszła na och ach a kolejne będą do dupy, lub teraz wypuścili jeszcze lepszą poprawioną wersję co jest mało prawdopodobne...

 

Mendi, też zamawiałeś?

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...