Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doszły przed chwilą rocketsy zwykłe, waga 0,43g. Średnica kulek 5,93mm (7 losowych, mierzone w 3 miejscach). Raczje matowe, ale równo wypolerowane. 10 kulek waży 4,2-4,3g, waga się zdecydować nie mogła.

Z zewnątrz delikatne ryski, jakby popękane, ale w środku jednolite i bielutkie. Nie tną się w pdi i latają bardzo przyzwoicie.

Mi pasują.

Link to post
Share on other sites

Przyszły właśnie 4 paczki. Czarny i biały osad (czarny trochę jak kurz z podłogi, białego trochę, taki sam jak w pierwszych rocketsach platinum).

 

Część kulek ma widoczne rysy i pęknięcia. Zdecydowanie większy odsetek niż w Platinumach. Polerka identyczna w przypadku obu serii.

 

Póki co nie przestrzelane.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj doszły do mnie Rocketsy 0,43. Po sprawdzeniu ok. 50 sztuk jedynie 3 sztuki odrzutu były, miały lekkie kraterki. Jeśli chodzi o osad to gołym okiem widać, że są różnych odcieni, więc będę je czyścił. Jak latają sprawdzę dopiero w weekend, więc dam znać jak poszło, ale pierwsze wrażenia bardzo fajne, może w końcu będę widział gdzie strzelam :)

Aha, do opakowania kulek wsadziłem dwa dosyć spore pochłaniacze wilgoci, mam nadzieję, że zapobiegnie to tyciu tych skurczybyków.

Link to post
Share on other sites

No przeciez mu o to chodzilo, to sie nazywa Ironia....

Ale to sa te stare rocketsy przeciez i wiadomo ze one sie nie mieszcza, bylo to wałkowane w tym temacie juz wielokrotnie. Aktualnie jest mowa o rocketsach w CZERWONYM opakowaniu, nie doczytaja ludzie a pozniej sie dziwia ze sie strzelac nie da. Te z granatowym opakowaniem juz sie nie nadaja do strzelania i wszelkie proby wciskania ich nawet do stockowej lufy zakoncza sie niepowodzeniem, Tylko pierwsze serie w tym opakowaniu granatowym byly ok. Teraz mozna probowac jedynie te czerwone. Czytac ludzie, czytac....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...