Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja dzisiaj i to calkiem przypadkiem nabylem jakis 1500 albo i wiecej kulek 0.4 guardera tych zoltych/pomaranczowych tych legendarnych i nigdzie nie dostepnych :D osoba je posiadajaca wziela je przez przypadek na strzelanke i nawet nie doceniala tego co ma. Mozliwe ze wystawie je za jakas wygórowana cene na komisie za jakis czas jak stwierdze ze nie wracam napewno do sniperstwa

Link to post
Share on other sites

Powiem wam Panowie że do tematu białych kulek chyba wrócimy za 3 miesiące , spadł snieg :) widać czarne !

 

Który leży na poziomych powierzchniach. Pionowe pnie drzew, ściany budynków itd. wciąż nie zmieniły koloru, a to one stanowią tło.

Link to post
Share on other sites

"Sitko na kulki wycięte i posklejane. Wieczorem wrzucę zdjęcia tu na forum. Czy ktoś posiada przyrząd którym jest w stanie zmierzyć dokładną średnicę otworu wielkości 5,9 i 6mm które wyciąłem laserem? Ja niestety nie posiadam takiego sprzętu a chciałbym zobaczyć ile jest straty materiału podczas wycinania. Mierzyłem zwykłą suwmiarką z wskaźnikiem elektronicznym i pokazuje mi stratę rzędu 0,1mm, więc analogicznie chcąc uzyskać otwór 6mm muszę wyciąć 5,9. Chciałbym to jednak potwierdzić i wysłać do kogoś jedno takie sito do testu. W chwili obecnej sitko wykonałem z plexi #10mm czarnego wylewanego. Materiał ładniejszy i łatwiejszy w obróbce ale ma właśnie takie straty podczas wypalania. Chcę też spróbować plexi #10mm bb extrudowanej. Jest dużo twardsza i trudniejsza w obróbce ale podobno trzyma wymiar.

Edited by Bartuce
Link to post
Share on other sites

Na filmiku mówi jedno, podobno link w opisie, a jeśli chodzi o kulki to jest tam tyle:

RIFLE & CAMO

 

Tokyo Marui G-Spec @ 485fps w/ 0.2g. Using WE Nuprol 0.43g bb's.

PDI 6.01mm 430mm inner barrel.

Laylax zero trigger & piston.

Laylax Teflon cylinder

Jack Pyke LLCS camo suit & leaf material for the rifle.

 

O tych .45 nic, a szkoda bo moim zdaniem latają fajnie.

Link to post
Share on other sites

Gość ma świetny akcent, mówi bardzo wyraźnie, fajnie się go słucha,

Cieszy mnie również podejście praktyczne gościa - w sumie mam takie samo - nie ważne jak replika strzelała by w testach laboratoryjnych, ważne co można osiągnąć w praktyce, w terenie. Widać że dosyć mocno powiewa wiaterek.

Jedyny ból to taki, że krzyż lunety jest za wysoko względem trasy kulki, hopek też nie jest dokładnie wyregulowany (ale cóż, jest mowa o nowej gumce) a dodatkowo wiadro stoi na ziemi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...