Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja mam cały czas białe rocketsy na chodzie, trzymane w kotłowni nie rosną a wyciąganie są tylko na strzelanie po 50 szt. :icon_biggrin:

Moje niby takie same, trzymane pod kocem , w zamkniętym opakowaniu, kilka dni temu chciałem sprawdzić jak latają, no i zonk, spuchły niczym przyrodzenie obite podczas upadku na rowerze. Mowa o 0.43 rockets.

Link to post
Share on other sites

Pytam o te woreczki hygroskopijne, bo trzymam w nich teraz te nieszczęsne guardery białe 0,36 i nie puchną, od pół roku w słoiczku trzymam inne kulki i również nie napuchły. Rocketsy 0,3 wystrzelalem do ostatniej ( nie wiem czy te miały tendencje do puchnięcia). Nie sprawdziłem niestety ciężkich professionali czy wytrzymają w takich warunkach - jedne trzymałem bez woreczków i się powiększyły a drugie zwracałem. Z tym, że trzymam je w niewielkiej butelce z dwoma wielkimi woreczkami, których nie wepchnąłem przez szyjkę, tylko rozcinałem butelkę a potem zgrzewałem i izolowałem. Może to wydłuży ważność białych kulek. Sprawa jest tylko taka, że te, które były wyciągnięte trzymałem w pudełeczku od kliszy fotograficznej (200sztuk zapasu przy sobie), które też jest dość szczelne.

Link to post
Share on other sites

Ja trzymam 0,43 rocketsy czerwone w kotłowni a wiadomo ze tam najmniej wilgoci to nie puchną :)

 

Miałem to napisać wcześniej ale pomyślałem że będzie OT i przytrzasnąłem sobie palce szufladą ale teraz to napiszę, może lepiej wchodź do tej kotłowni z aparatem tlenowym bo masz tam mniej tlenu niż czadu i dlatego nie puchną ;) Podobno wilgoć nie jest głównym powodem a utlenianie tych choler, nie wiem kto pamięta ale kiedyś na maluchach były montowane rurowe bagażniki pokryte czarnym plastikiem i ten plastik z wiekiem ładnie się rozjaśniał, puchł i się kruszył, także niewykluczone że i te felerne kulki z czasem będzie można rozkruszyć w palcach.

Link to post
Share on other sites

Od momentu kiedy dodałem zdjęcie z napuchniętym roketsem, specjalnie wsadziłem całą paczkę na szafkę w kibelku. Będzie już ze 3 miesiące kiszenia w łazienkowych warunkach już. Jeśli to wilgoć, to powinienem zastać tam kule bilardowe, bo pod tym względem, zapewniłem najgorsze warunki składowania jakie mogłem :)

W następnym tygodniu powinienem być w domu, to mogę powiedzieć co z tego wyszło.

Link to post
Share on other sites

Od momentu kiedy dodałem zdjęcie z napuchniętym roketsem, specjalnie wsadziłem całą paczkę na szafkę w kibelku. Będzie już ze 3 miesiące kiszenia w łazienkowych warunkach już. Jeśli to wilgoć, to powinienem zastać tam kule bilardowe, bo pod tym względem, zapewniłem najgorsze warunki składowania jakie mogłem :)

W następnym tygodniu powinienem być w domu, to mogę powiedzieć co z tego wyszło.

 

Nie zdziwił bym się jak byś zastał kupki popiołu lub informację że w trakcie sprzątania ktoś szmatką zgarnął z szafki kilka gram koki ;)

Link to post
Share on other sites

To i ja się pochwalę, od czasu zakupu w airsoftarmory białych BB King 0,43g minęły 2 miesiące. Poza zwykłym workiem strunowym, do testów zjawiska puchnięcia zrobiłem kilka próbek umieszczonych w różnych warunkach.

1. Kilka sztuk luzem w łazience

2. Kilka sztuk luzem w lodówce

3. Kilka sztuk luzem w zamrażarce

4. Kilka sztuk luzem w wodzie w temp. pokojowej

5. Kilka sztuk luzem na półce w temp. pokojowej

Wnioski na dzień dzisiejszy: kulki nie zmieniają rozmiaru! :)

Link to post
Share on other sites

To i ja się pochwalę, od czasu zakupu w airsoftarmory białych BB King 0,43g minęły 2 miesiące. Poza zwykłym workiem strunowym, do testów zjawiska puchnięcia zrobiłem kilka próbek umieszczonych w różnych warunkach.

1. Kilka sztuk luzem w łazience

2. Kilka sztuk luzem w lodówce

3. Kilka sztuk luzem w zamrażarce

4. Kilka sztuk luzem w wodzie w temp. pokojowej

5. Kilka sztuk luzem na półce w temp. pokojowej

Wnioski na dzień dzisiejszy: kulki nie zmieniają rozmiaru! :icon_smile:

A jak latają?
Link to post
Share on other sites

Bo na początku były świerzo po produkcji, to popuchły dopiero ludziom w szufladach. Ty kupiłeś teraz to samo, więc nie dziw się że było już spuchnięte w opakowaniu... Produkt nie powstaje magicznie w momencie kliknięcia "kup teraz", tylko leży i czeka na klienta jakiś okres czasu od daty produkcji, a Gunfire wycofał się z dystrybucji snajperskich Rocketsów dobre kilka miesięcy temu.

Link to post
Share on other sites

Bo na początku były świerzo po produkcji, to popuchły dopiero ludziom w szufladach. Ty kupiłeś teraz to samo, więc nie dziw się że było już spuchnięte w opakowaniu... Produkt nie powstaje magicznie w momencie kliknięcia "kup teraz", tylko leży i czeka na klienta jakiś okres czasu od daty produkcji, a Gunfire wycofał się z dystrybucji snajperskich Rocketsów dobre kilka miesięcy temu.

Dokładnie ;) kupowałem na własne ryzyko i wiedziałem, że przychodziły ludziom już spuchnięte ale sprzedawca przekonywał że strzela z nich na pdi 6.01 i że mogę to zwrócić jakby co więc wziąłem :D
Link to post
Share on other sites

Trzeba przywyknąć, że na Allegro walą w kakao często. To tak jak z replikami w komisie - wszystkie nowe, max 5tys przebiegu :D Strzelać, może strzelał, ale nie z tego co sprzedawał, bo jak mógł by to robić bez otwierania worka? Dobrze, że jest opcja zwrotu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...