Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hah, bardzo śmieszne.

Do G36K pod szynę możesz podpiąć M203. Wygląda całkiem znośnie. Ale widziałem niedawno na komisie ktoś sprzedawał AG36 za 500 złotych bodaj. Tylko do tego będziesz musiał zaopatrzyć się w baterię stick. I kupę kasy na granaty. Nieekonomiczne i niepraktyczne moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites

heh czyli jak dla mnie bedzie lepszy CV ;) zależy mi na długości ze względów transportu

 

A co do granatnika , jakby się sprawdził madbull (ta krótka rurka taka ) xm203 czy jakos tak... na szynie by nie zawadzał ;)

Edited by hasfa
Link to post
Share on other sites

Teoretycznie są wielokrotnego użytku ;) Ja się z Tobą HellCat zgodzę, dla mnie też granatnik mało opłacalny i mało efektywny. W rzeczywistości fajna sprawa, w airsofcie... no moim zdaniem nie ma to sensu.

Link to post
Share on other sites

Wiecie może gdzie znaleźć jakąś instrukcję (plan itp.) jak zrobic RIS'a nad lunetką w chwycie ?? Przeszukałem google.pl itp. ale nic nie ma ;/

 

PS wiem że trzeba cos wiercić - ale nie wiem czy tą płytkę z chwytu można bez problemu zedrzeć i nic nie zniszczyć. (chodzi o ten kawałek plastiku który zakrywa lunetę). Sry za chaos w moim poście ^^

Link to post
Share on other sites

albo wiercisz dwa otwory i przykręcasz ris śrubami albo jak kolega mój ( inteligentny inaczej:P ) piłował tworzywo aż wyrzeźbił ris'a. zajeło mu to kilka godzin :P lepiej i szybciej jest wywiercić otworki i śruby dac.

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem tak: Pierwotnym pomysłem było wywiercenie dwóch dziór i przykręcenie risa. Rozebrałem lunetę, wymierzałem gdzie mają się znajdować dziury i je wywiertałem. Po przykręceniu risa okazało się że ris jest krzywo przykręcony(to się nazywa precyzja :mrgreen: ) i ma dosyć duże luzy. Wszystko znowu rozebrałem i przetrzepałem dom w poszukiwaniu nowego patentu. Znalazłem jakiś hamerykański klej, uciąłem nowego risa i po prostu go przykleiłem. Ku memu zdumieniu klej trzyma znakomicie.

Link to post
Share on other sites

A dlaczego miałby bolec ? Pas przeplatasz tak samo jak dwupunktowy i obciazenie jest takie samo.

 

Mi zawieszenie sluzy tylko i wylacznie jako asekuracja aby giwere na ziemie nie upadla, dlatego 1-punktowe jest najlepsze dla mnie

Link to post
Share on other sites

Witajcie mam problem z G36 chodzi o to, że bateria jest naładowana i mag pełen a kulki nie chcą lecieć :wink: . W GB słychać pracę taki terkot i nic więcej, przedtem kulka mi się zacięła ale wyszła sama po pewnym czasie. Więc co mam robić odesłać go na gwarancji?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...