Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine (GFG03) [GFC]


Recommended Posts

Widzę że głównym celem postu jest obrażanie zdania innych więc więcej się nie wypowiem, zdania dalej nie zmieniam replika mi się podoba i skupienie jest dobre a jeśli ktoś twierdzi inaczej to jego sprawa. Ja strzelam od kilku ładnych lat tak że wiem coś na ten temat i umiejętności najbardziej wygadanych strzelców. Pozdrawiam i do "ustrzelenia" :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strzelasz Kolego z tego co wiem z wiatrówek, to Twój pierwszy AEG. Nie masz porównania z żadnym markowym gnatem, nie widziałeś jak strzela dobry AEG na dobrej precce. Tak, próbujemy obrazić Twoje zdanie. To jest Twoje prywatne zdanie, które nie ma odzwierciedlenia w doświadczeniu empirycznym.

Link to post
Share on other sites
Viamortis - nie pisalem do Ciebie. ;)

Aha :).

 

Widzę że głównym celem postu jest obrażanie zdania innych więc więcej się nie wypowiem, zdania dalej nie zmieniam replika mi się podoba

Uważasz, że post Poldcka Cię nie przekonuje? Że się Poldeck nie zna? :)

 

Ja i kilku moich kolegów używałem MP5A4 od JG przez ponad pół roku nie mialem żadnych problemów z tą repliką i nic sie nie popsuło więc gdy czytam teksty w stylu "po pół roku sie sypnie" to mi sie chce śmiać.

Zapomniałeś, że MP5 mają M110 i ok. 350 fps. Też miałem i też nie narzekałem.

 

Proponuję poczekać z osądami na temat tej repliki, szczególnie tym, którzy z niej nie strzelali.
powinni wypowiadać się właściciele i osoby zainteresowane kupnem a nie ludzie bez jakiegokolwiek kontaktu i doświadczenia z tą bronią...

Słuchaj, może nie uwierzysz. Mam na tyle doświadczenia (choć nie jakoś strasznie dużo), że jak widzę opis karabinka M130 i 390 fps, to wiem, że coś tu jest nie tak...

 

Zauważcie, że najwięcej do powiedzenia w tym temacie mają osoby, które tej repliki nawet na oczy nie widziały.

Taaak, bo jesteśmy imperialistycznym elementem sabotażowo-dywersyjnym.

 

Nikt nie chce was tu przekonywać, że chińskie jest lepsze niż markowe. Ja osobiście jestem zwolennikiem droższych ale oryginalnych itemków.

:wink: no to mnie teraz Butch powaliłeś :D.

 

do powyższego dorzucić mogę już tylko to, że jak karabin padnie po kilku miesiącach to skorzystam z czegoś co się zwie GWARANCJA.

Bo po to jest karabin, nie? Żeby korzystać z gwarancji...

 

Postrzelamy pół roku, sypną się bebechy to się je wymieni i temat będzie podsumowany.

Zapomniałeś tylko, że to nie jest już karabin za 350 złotych, a za 750. To już prawie jak porządna replika... A jednak nadal nic szczególnego. Nie wiem czy nie lepiej kupić JG za 350...

 

Pozdrawiam.

 

PS. Zauważyłem, że wszyscy bardzo zręcznie ominęli rzeczowy i nieprzychylny post Poldcka i dalej piszecie o bzdurach i że należy pisać na temat.

Link to post
Share on other sites

Poldeck wyraził po prostu swoją skromną opinię. Zgodzę się z nim co do "dokręcenia" repliki, ale nie uważam, żeby to był jakiś wielki feler.Do mojej repliki nie zaglądał, a wygląda inaczej niż w jego opisie.

 

Ludzie posty piszą nie czytając poprzednich....

 

Odpadam z tematu bo robi się gorzej niż w psiarni.

 

Pozdrawiam,

"Każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi..."

 

PS. Viamortis jak piszesz do mnie na privie to nie używaj słów, których nie rozumiesz.

Link to post
Share on other sites

Ktoś pytal czy ktoś juz to ma. Tak i to nie jedna osoba. U mnie poza problemami z włożeniem baterii , nie widze zadnych. Gumka sie dotarła i strzela dobrze. Lepiej niz SWD przerobiony przez znajomego na 550 fps (z JG zostało body). Nie jest to Systema jak niektorzy pisali ale zasięg nie wiele ustępuje. Dzwięk GB przyjemny. Jesli ktoś ma jakies pytania i sugestie to pisać.

Aha pytam z ciekawości, co dokręcaliście ? Bo u mnie nic nie lata, nie odkreca sie. Moze dlatego ze znajomy mi to zamawiał i robił przegląd odrazu, dlatego serwis mam na miejscu.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites
PS. Viamortis jak piszesz do mnie na privie to nie używaj słów, których nie rozumiesz.

To że nie rozumiesz jakiegoś słowa, to nie znaczy, że ja też go nie rozumiem. Wszystkie dwa PMy starałem się pisać w miarę prostym językiem.

 

Odpadam z tematu bo robi się gorzej niż w psiarni.

Nie chcę się czepiać, ale jesteś jednym z jej inicjatorów. Zresztą odpadnij, bo widzę, że jesteś człowiekiem o ciasnym rozumku czepiającym się osoby, a nie argumentu. Średnie IQ w topicu pójdzie w górę...

 

Poldeck wyraził po prostu swoją skromną opinię.

Przy jego "skromnej opinii", Twojej to się nawet nazwać nie da.

 

"Każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi..."

I co? Wkurza Cię że Ci ktoś konkurencję robi??? :P

 

Pozdrawiam.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

Ktoś tu powinien oczyścić ten wątek... bo żal czytać. Więcej smrodu tu niż konkretów.

Mnie tam wali lansowanie się, przechwalanie sprzętem. Wątek ten służy do tego aby ktoś kto chce kupić powyższy karabinek wiedział co na jego temat sądzą użytkownicy. Wypowiedzi takowych tutaj jak na lekarstwo, więc dajcie se ludzie na wstrzymanie.

Jak narazie z moją Mką (100% zadowolenia - pominąwszy drobne niedociągnięcia czyt. mój post wcześniej)

Ktokolwiek strzelał z niej na samych strzelankach ? opinia : :strach: :ok:

 

Kultura pracy :ok: , skupienie :ok: ,zasięg :ok: , wygląd po spasowaniu (patent) :ok: , fps :ok: (420 równiutkie)

 

Po co pisać setki postów nie na temat ? :wink:

 

Niepamiętam kto pisał o tej komorze HU, dzięki, rozkręce i złoże swoją, mam nadzieje że również pomoże. Wsadzę również inny dystanser, napiszę co i jak po.

 

P.s. Pozdrowienia dla Kreta :luzik: , heh pamiętam jak wbiłeś do mnie do chaty z tą plastikową siekierką pewnej zimy :wink: , ciekawe czy to pamietasz :-F

Link to post
Share on other sites

mierzone ok. 395 fps... przed przestrzelaniem sprawdzałem sprężynę jest miększa ale ma gęstsze zwoje od m120 SYSTEMY wydaje mi się, że to przekłamanie albo błąd producenta co do mocy sprężyny... (czyt. tam jest m120 a nie m130...)

 

pytanie do posiadaczy: czy wam też po strzale na pojedynczym dysza zostaje z tyłu (tzn. nie widać jej w komorze?) zmienię sprężynę i wtedy coś jeszcze napiszę na razie wymieniłem lufę na dłuższą, gumkę i cylinder co do braku szczelności układu- brak jego braku strzykawka jak nic!

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Ja nie mam żadnych problemów ze spasowaniem elementów. Po dokręceniu prowadnicy kolby jedynie przeziernik rusza się ok 1-2mm ale tylko pod naciskiem, więc nie klekocze podczas użytku. Górna i dolna część body jest tak spasowana, że nie sposób wsadzić końcówkę śrubokrętu pomiędzy te części nie wspominając o sztuce rozłożenia body (jedna cześć w drugiej siedzi bardzo ciasno, podobnie jest z przednim chwytem).

GB nie rozbieram do czasu aż mi coś padnie.

 

Po strzale dysza zostaje z tyłu i absolutnie je nie widać, ale z tego co wyczytałem na forum to tak ma chyba być, inaczej powoduje problemy np. z podawaniem kulek.

Jedyny "problem" jaki mam to gumka. Jak karabin poleży z 3-4dni to zmniejsza się szybkość kulek i zwiększa rozrzut albo wylatują po 2. Jak zapodam "kapkę" oleju silikonowego i przestrzelę 20-30 kulek to bez jakichkolwiek regulacji szybkość kulek, rozrzut i "mięsisty" dźwięk po prostu rzuca na kolana :twisted: Taki rezultat utrzymuje się przez 1-2dni, tak jakby później gumka zasychała, czy parciała, nie wiem. Zmiana gumki wiadomo - podstawa (czarna Systema?), ale przed zmianą chcę dokładnie stocka wyczuć.

Co do rozrzutu to pierwsze strzały były tragiczne, ale okazało się, że kupiłem jakieś lewe eXtremki. Po zmianie na P&J - poezja.

Im dłużej strzelam z GFG03 tym więcej mam z tego przyjemności (ok. 4K BB). Rewelacyjnie podrywa podczas strzału :)

 

Wojdatuz jaki cylinder wsadziłeś? Możesz dać link?

Link to post
Share on other sites

chromowany SRC typ 0 tak na szybkości bo nic lepszego nie było a lufę wymieniłem...

 

taki o:

http://taiwangun.com/?str=product&prId=151

nie posiedzi tam długo bo kupuje bor ap systemy i to wypadnie tak samo jak spring...

 

osobiście radzę przesmarować GB zwłaszcza cylinder i głowicę tłoka...

tam jest jakiś syfny smar grafitowy który trze niemiłosiernie w chromowany cylinder i teraz tyle tam jest chromu co na kawałku drewna...

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA :wink: ,na pewno. Chyba właśnie wylatywał z roboty albo coś. Dzięki za powód do śmiechu. Skopiuj maila albo zescreenuj.

 

A ty sam co masz cwaniaku?? Od paru stron jest dyskusja co lepsze i ty nagle się mądrzysz???

Edited by Borol
Link to post
Share on other sites

Angus: nie bierz podejrzanych kolorowych tabletek od nieznajomych bo później ludzie na forum się z ciebie śmieją.

 

ja nie uważam, że ta eMka jest lepsza od taiwan/japan-made uważam tylko że wybija się na tle chińczyków...

 

pzdr

 

jutro ktoś napisze; 'a pan w telewizji sam osobiście powiedział, że twoje m4 jest beee' :D

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Wybija się na tle innych chińskich produktów?

Bo kosztuje 300PLN więcej, może dlatego.

 

Kupić chińczyka za 400 i za 250 dołożyc precke/komore i gumke. +/- pare złotych. I sprzęt będzie lepszy od tego GFC.

 

Jak do tej pory nikt nie napisał, czym konkretnie różni się ten sprzęt od wersji bazowej JG - co konkretnego on ma, żeby dokładać ponad 300 złotówek panom z gf.

Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA :wink: ,na pewno. Chyba właśnie wylatywał z roboty albo coś. Dzięki za powód do śmiechu. Skopiuj maila albo zescreenuj.

 

A ty sam co masz cwaniaku?? Od paru stron jest dyskusja co lepsze i ty nagle się mądrzysz???

Nie mądrzę się tylko mówię co słyszałem. Może i ten człowiek wylatywał z pracy, nie wiem:D A sam strzelam augiem od TM. Poza tym jestem od niedawna na forum a teraz dopiero zauważyłem temat, więc postanowiłem się wypowiedzieć. Czy tego już nie można robić?

Link to post
Share on other sites

Oki Angus,sorki poniosło mnie. A jak ze screenem?:P

Screena nie dostaniesz, ale pojedź do gunfire i zapytaj, ja rozmawiałem z facetem na żywo. Może i miał on wylecieć tak jak ktoś wcześniej powiedział więc gadał różne rzeczy. Ja tylko mówię co słyszałem.

 

No właśnie w tym temacie nie bardzo, bo o ile nie wychwalasz tej repliki, to narażasz się na uderzenie osób, które ową replikę zakupiły. Czasami po prostu nie ma sensu wyprowadzać kogoś z błędu.

 

Pozdrawiam.

No dobrze, ale każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ja uważam, że za te pieniądze można kupić coś lepszego i takie jest moje zdanie.

 

Już offtop'ował nie będę;D

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...