Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie, szybkie pytanie: po strzale zamek cofa się ale tak jakby nie napina kurka - nie można oddać kolejnego strzału, trzeba znowu przeładować ręcznie. Wygląda to tak jakby listwa spustowa nie pozwalała na cofnięcie się hammer seara, jak bardzo szybko puszczę spust kurek załapuje. Jakieś rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

Witam po to 3 sezon mojego gaziaka też dużo ćwiczyłem nim na sucho.Został wymieniony jedynie na cylinder z innego glocka army.A teraz do rzeczy po strzale zamek nie rygluje się i powstaję zacinka(patrz foto) którą usuwam po dopchnięciu zamka. Czyściłem smarowałem wiele razy jednak problem jest nadal są sytuacje ,że 3,4 strzały oddam bez zacinki ale rzadko ;/

 

Moje główne pytanie czemu akurat w tym miejscu zamek się zatrzymuje? gdzie stawia opór a może to wina sprężyny powrotnej? bo swoje już przeżyła

 

foty https://postimg.org/image/ect8jq2rt/

https://postimg.org/image/yy80bmkcp/

Link to post
Share on other sites

Nie orientujecie się która z tych dwóch prowadnic pasuje do naszego glocka army?

http://azteko.pl/guarder-wzmocniona-prowadnica-sprezyny-do-g17-s-type-g-118bk-p-17850.html

http://azteko.pl/guarder-wzmocniona-prowadnica-sprezyny-do-marui-g1718c-g-17-p-17851.html

Co da wymiana tej sprężyny i czy konieczna jest wymiana sprężyny kurka która jest w zestawie?

Link to post
Share on other sites

Cześć, czy ktoś może wie co jest przyczyną tego że klocek strzela seriami albo wystrzela za jednym pociągnięciem spustu cały magazynek ?

 

Swego czasu mojemu też odwaliło i pruł tylko seriami, pomogło rozebranie i dokładne wyczyszczenie oraz nasmarowanie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Stockowy jest średni.

 

Mam używkę po lekkim tuningu:

-Army force Nozzle

-Głowica cylindra bb Silverback Airsoft

-GunsModify aluminium cnc blowback housing

-GunsModify Improved Zero Hammer Ver.3 + zero rotor

-pokrętło regulacji hop upa zmienione na maple leaf

-gumka hop up A+

-Shooters design valve knocker

-Shooters design 150% sprężyna kurkowa

-guarder reinforced airtight magazine rubber

-Dolny korpus guarder

- przyrządy celownicze ze stali.

 

Jeśli chodzi o osiągi i działanie:

- zbliżone do stocka od TM.

 

W stocku był taki se. Chociaż chyba lepszy od 1911 army, ze względu na większy magazynek... bo jednak sporo więcej gazu pomieści.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam, Zastanawiam się nad montażem do glocka dłuższej lufy (znalazłem lufe do glocka WE 240mm tak () dajcie linka do tego modelu bo nie widzę nigdzie do kupienia glocka z już zamontowanym gwintem pod tłumik)

Lufe zewnętrzną planuje kupić guardera z gwintem

Tak więc lufa 240 + tłumik + flat hop i HP, montował ktoś coś takiego kiedyś ? :) tj czy i dużo da lufa w FPSach bo u kumpla z 300 na 380 zmieniło 10cm

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Witam

Zastanawiam się nad zakupem owego glocka.

Czy nadal warto? :)

Pozdrawiam

Mój śmiga prawie rok i bez większych problemów. Jedyny to szczelność maga. Mogło to wyniknąć z faktu, że nie było w nim gazu ze 2 tygodnie. Rozłożenie i złożenie pomogło.

Moim zdaniem, za cenę <200 nadal warto :)

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście stoją po 300 :icon_eek: To zależy przy jakiej kwocie uznasz, że boli Cię kieszeń i czy koniecznie musi być nowy. Dużych awarii nie ma, części masa. Ja brałem, bo glocki były po 150 na allezło. Jakbym miał dać 300, to jednak rozglądnąłbym się w komisie za czymś ciekawszym ;)

Jeśli masz parcie na nowego glocka, to bierz- i tak taniej nic sensownego raczej nie znajdziesz :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...