Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak w ramach ciekawostki - ostatnio zamówiony Glock z Taiwangun'a ma metalową lufę zewnętrzną i lepsze przyrządy celownicze (zielone kropki). Oczywiście nadal jest komplet oznaczeń jak na ostrej.

 

A ma na magazynku logo G z numerem seryjnym? bo jeżeli tak, to by znaczyło, że Army i Bell mają teraz Glocki z tej samej fabryki.

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą wiecie może jakie zawory CO2 pasują do magów Army? Planuje przerobić armijca na CO2 (oczywiście z wymianą części klamki na wzmocnione). Uszczelka prawdopodobnie będzie musiała być zrobiona na zamówienie.

 

Biorąc pod uwagę, że magi ARMY przeciekają nawet na GG, to chyba nie jest to najlepszy pomysł :icon_mrgreen: Nie prościej kupić gotowego maga na kapsuły?

Link to post
Share on other sites

 

Biorąc pod uwagę, że magi ARMY przeciekają nawet na GG, to chyba nie jest to najlepszy pomysł :icon_mrgreen: Nie prościej kupić gotowego maga na kapsuły?

Wiem, już kilka armijcowych doszczelniałem :D Generalnie mod polegałby na zrobieniu miejsca na kapsułe w środku i wsadzeniu zaworu/przebijaka, zaworu/zbijaka na CO2 i górnej uszczelki. Przy cenach magów Army i ewentualnych zaworów (licze na 60/70zł jeden mag wychodzi 140/150zł, dalej jest to taniej niż magi CO2 od WE (które podobno jako jedyne z dwutlenkowych pasują) gdzie sztuka stoi 200zł na AA. Starki nie wejdą niestety.

 

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ale co ma 39 stron do porównania replik, o których ciężko info znaleźć. A przynajmniej o HFC. Nie spinaj się.

Sęk w tym, że to jest temat o konkretnej replice. Jeśli chcesz porównania, to przeczytaj tematy o 3 replikach które Cię interesują i sam wyciągnij wnioski. To się nazywa dedukcja. Nikt nie zna Twoich oczekiwań i preferencji, więc doradzanie jest w sumie bezcelowe.

Link to post
Share on other sites

Napisałeś bardzo podobny post w 12-stronnicowym wątku dotyczącym KJW i mówisz że nic nie możesz znaleźć?

 

Czy tego Glocka warto kupić? Chodzi mi o tę plasticzaną wersję z BB. Czy lepiej dołożyć i kupić Glocka od Army?

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się na Glocka od Army. Widziałem, że Gunfire ma na Allegro kilka sztuk, ale wolałem zamówić tę ostatnią ze Zbrojowni i taniej. Mam nadzieję, że to będzie dobry zakup.

Pytanko - od razu replikę trochę przesmarować silikonem?

Link to post
Share on other sites

Producent jest chytry i zawsze trzeba nową replikę przeczyścić i samemu nasmarować. Sątematy na forum jak, czym i gdzie smarować klamki gbb. Poszukaj.

 

To raz. A dwa - nie zdziw się jeśli replika prosto z pudła będzie wadliwa, imho to jest swoisty standard Army. Miałem w łapkach 4 nowe repliki tej firmy i tylko 1 była 100% sprawna. Uszkodzone zawory magazynka, źle odlane części czy złamana sprężynka kurka, takie rzeczy się tam zdarzają.

Link to post
Share on other sites

No i przyszła. Która to generacja? Brak jakichkolwiek oznaczeń na replice - dosłownie - żadnych. Plamki celownicze zielone, a nie, jak widziałem na recenzji białe "U" i plamka na muszce. Poza tym, nasmarowana przez Zbrojownię, więc mam to z głowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...