Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 870
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak dokładnie naprawiłeś przeciekający zawór?

Edit: A mogę do zaworu kapnąć odrobinę silikonu zamiast uszczelki?

 

 

Z tego co pamiętam to poprzekładałem wkłady z zaworów, silikonem możesz kapnąć na uszczelkę na wkładzie i na tą co uszczelnia zawór od zewnątrz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Panowie dodaje info.jeśli ktoś ma problem z magazynkiem R 17 mam na mysli góry zawór, to pasi KJW M9/P226/Glock średnica oki ważna inormacja troszeczke dremelką musiałem spiłowac grzybek który uwalnia gaz przy wciśnięciu( na równo z poziomem otworu gdzie znajduje się zawór aby nic nie wychodziło ).

 

miler

Edited by miler9
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, mam pytanie.

 

Czy seria z nowej dostawy posiada wybite oznaczenia na zamku, tak jak w poprzedniej?

 

A nawiasem mówiąc, w moim glocku zakupionym w tym roku, parę miesięcy temu, po lekkim pacnięciu, bo nawet nie było to uderzenie- ukruszył się ten METALOWY zamek z przodu i kawałek odpadł...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja dzisiaj dostałem tego Glocka od karakmanów. Na pierwsze wrażenie bardzo fajnie. Posiada oznaczenia na zamku i na szkielecie, dobrze leży w ręku. Jedyny minus z tego co zauważyłem na razie to że nie za każdym razem po zwolnieniu blokady zamek nie schodzi do końca do stanu wyjściowego. Ale wcześniej Paint pisał bo ktoś też zgłaszał taki problem

Kiedy zdejmiesz zamek, przyjrzyj się okolicy tego plastikowego cylindra z otworem, gdzie wlatuje gaz z magazynka. Po prawej i lewej stronie tego cylindra masz metalowe ścianki. Ta po prawej stronie jest lekko wyprofilowana ku górze, wznosi się z jednej strony i pewnie jest już nieźle starta. To właśnie wina tego elementu, że zamek nie wraca do końca, albo zacina się pośrodku. Z tego, co czytałem o tej replice, to jest to celowy zabieg, imitujący opór, jaki stawia pocisk powracającemu zamkowi. Podobna sytuacja ma miejsce, kiedy chce się przeładować broń ostrą przed pierwszym strzałem. Jeśli zrobisz to za wolno, zamek zatrzyma się w połowie, bo nie będzie miał siły, żeby wepchnąć pocisk z magazynka do komory.

U mnie pomimo że jest to nowy egzemplarz to po kilkunastu ruchach zamka ta widać tą blaszkę. Wydaje mi się że na chwilę obecną za 230 zł PLN jak ta replika tyle stoi u krakmanów to nie znajdzie się chyba nic lepszego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak chcesz wymienić kiedyś flaki na Guardera/TM, to tak.

A ile kosztuje wymiana tych awaryjnych rzeczy na guardera/tm?

I ile około mogę cieszyć się bezawaryjną pracą bo też myślę czy sobie nie kupić.

Mógł bym się ktoś wypowiedzieć co ma go już dłużej?

Czy może zamiast glocka lepiej kupić [link usunięty]

 

Temat opisowy nie służy do dyskusji "co lepiej kupić".

/Otto

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Wymiana kosztuje tyle, ile części Guardera/TM + robocizna serwisanta.

Bezawaryjną pracą możesz cieszyć się w przedziale od pierwszego dnia zakupu do pierwszej awarii.

Z pewnością w 38 stronicowym wątku nie wypowiedział się nikt na temat tej klamki, a Ty jesteś pierwszym który takie pytanie zadał.

CZYTAJ, wyciągaj wnioski z lektury, lenistwo nie jest tu tolerowane.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...