Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

Hmm zbrojownia to miejsce cudów przychodzisz z replika w stanie masakrycznym a wychodzisz z cudeńkiem dla serwisanta nie ma rzeczy niemożliwych.Jestem w 100% zadowolony z obsługi.Moja replika została szybciej naprawiona niż kula wylatująca z lufy polecam ten sklep wszystkim :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na miłość boską... zgodziliśmy się na zwrócenie Ci 100% wartości repliki. Formularz jest nam potrzebny tylko do udokumentowania tego dla naszych potrzeb, to co tam było napisane nie ma w tym wypadku najmniejszego znaczenia.

I dlaczego piszesz o tym zanim doszło do zakończenia sprawy? Czy mamy przez to rozumieć, że nie chcesz zwrotu pieniędzy?

 

Spokojnie 0L0, nie ma się co denerwować.

Nie dostaliśmy od Was żadnej odpowiedzi po wysłaniu Wam informacji, że nie podpiszemy tego zgłoszenia. Żadnego odzewu, prócz info, że dokument wysłaliście. Ani na gg, ani na maila. O telefonie nie wspominam, bo i tak nie idzie się nań dodzwonić. Wasze milczenie się przedłużało, więc zareagować jakoś musiałem.

Wybacz, ale nie znamy się, więc raczej na słowo nie jestem w stanie Wam uwierzyć. A jak podpiszę ten dokument, to sam sobie zwiąże ręce. Bo przecież podpisując zgodziłem się na warunki w nim zawarte, nieprawdaż? Troszkę już firmę prowadzę i z różnymi sytuacjami miałem do czynienia. I niestety to co na papierze się liczy, a nie to, co ktoś gdzieś powiedział.

Ale może nie przerzucajmy się postami na forum. Ja dam znać, jak się z Wami udało dogadać finalnie, a Wy ewentualnie na to odpowiecie, dobrze. Przepychanka nie ma sensu moim zdaniem. W końcu każdemu się błędy zdarzyć mogą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Super sklep!

Co prawda pierwszy raz kupowałem replikę przez internet i nie mam porównania ale towar doszedł dobrze zapakowany i w pełni kompletny.

Edytuje tego posta jak tylko sprawdzę karabinek bo na razie ładuje się bateria ale jestem dobrej myśli :lol:

Puki co polecam zbrojownie z czystym sumieniem i na pewno następne zakupy tez zrobię u nich!

 

 

Opinie wystawia się po pełnym sprawdzeniu produktu... Następne tego typu posty będą kasowane, najpierw pomyśl - później pisz. Szmer

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatnio korzystałem ze sklepu i serwisu Zbrojowni:

 

Sklep - Jak to sklep, wszystko tak jak być powinno, a sama paczka dobrze zapakowana.

Serwis - Naprawa trwała około tygodnia od momentu gdy się na nią zdecydowałem. Tani i dobry serwis.

 

Ogólnie POLECAM

Link to post
Share on other sites

Nie polecam bynajmiej jak dla mnie nie zrobił wrazenia. Dokladnie nie wiedza co maja na skladzie. Przyklad; zamowilem ladowarke do bateri. Dopiero po wplacoe na ich konto okazalo sie ze nie maja na skladzie. Beda za jakies 3 tygodnie. Z tego co wiem to oni sami nie wiedza co maja.

 

NIE POLECAM :-F

Edited by O L O
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich mp5 JG

+wymiana gumki na silikonową

+wymiana kabli (polecam ta usługę kable naprawdę dobrej jakości reakcja na naciśnięcie spustu i szybkostrzelność lepsza niż na zwykłych kablach JG)

 

Replika działa tak jak powinna wszystko przykręcone posprawdzane nie ma się do czego przyczepić. Pozdrawiam Ekipę ZBROJOWNI !!

 

Prosiłem żeby replika była u mnie w piątek przyjechała w czwartek ;)

Szybko konkretnie POLECAM +

Edited by nastuk
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Sprawa wyglądała tak:

 

Zamówienie złożyłem w środę na pół godziny przed zamknięciem sklepu. Mieliśmy mieć strzelankę w sobotę, więc zagadałem na gg do chłopaków ze Zbrojowni, czy da radę żeby wymienili mi sprężynę w zamawianej replice (CM.041B) i wysłali tak, aby doszła na piątek.

Powiedzieli, że dadzą radę, więc zamówiłem. I co?

I w piątek przed południem kurier zapukał do mych drzwi z repliką w rękach :) Sprężyna zmnieniona, wszystko ładnie poskręcane bez żadnych luzów - nic nie musiałem na dzień dobry dokręcać, dodatkowo zamiast stockowej baterii no-name w zestawie dostałem Firefox'a w dodatku o większej pojemności (o 100mA, ale zawsze ;-) ) . Replika była na 3 strzelankach, działa bezproblemowo.

 

Na największy plus sklepu zaliczam INDYWIDUALNE podejście do klienta. Wiele rzeczy w wielu sklepach internetowych kupowałem, ale nigdzie nie spotkałem się z tak świetnym kontaktem "klient-sklep". Obietnica, że paczką dojdzie na dany dzień została spełniona, a nie potraktowana na zasadzie "powiedz mu że dojdzie żeby złożył zamówienie a potem to już nie nasza brocha ;-) ".

 

Plusem jest także to, że jeżeli chcemy coś od razu zmienić w kupowanej replice nie musimy przelewać na konto sklepu zaliczki - w przeciwieństwie do Taiwangun, gdzie panowie zażyczyli sobie 100 zł zaliczkę na poczet wymiany sprężyny na inną niż stockowa.

 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim zakupy w Zbrojowni :)

Edited by beerman_x
Link to post
Share on other sites

No to jak na razie muszę pochwalić sklep. Wczoraj wiecorem zlecenie dzisiaj już w drodze u kuriera. Zobaczymy ale na pewno napisze następny plus jak dostane przesyłkę!!!!!! nie to co na www.Airsoftxtreme.pl prez których tracę teraz czas na policji walcząc o moje pieniądze.

Edited by Acidviper
Link to post
Share on other sites

Z pół roku temu kupiłem w Zbrojowni eMkę ICSa. Wszystko było zrealizowane w jak najlepszym porządku. Szybko, sprawnie. Odpowiadali na pytania wysyłana na maila. No i cena eMki.. :-F Różnica między normalną ceną na MO, a ceną na Zbrojowni w promocji - 500zł :mrgreen:

Supcio :-F

Edited by Stalker69
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...