Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zbrojownia.com.pl


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do kolegów również i ja sie dołączam zostawiłem u nich ponad 1500 zł wszystko przyszło błyskawicznie , obsługa super , Przegląd elegancko zrobiony, wszystko super zapakowane ( ,,super zapakowane to troche słabe słowa'') I właśnie tak ma być.

Najlepszy sklep w jakim robiłem zakupy , gorąco polecam !!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest gecko123

Zamówilem parę rzeczy w niedzielę późnym wieczorem, o 10 rano w poniedziałek tlefon z potwierdzeniem zamówienia, we wtorek koło 13 kurier w domu. Miły kontatk, bardzo szybka realizacja (szybciej już nie można, chyba że by wynaleźli wehikuł czasu). Duży +, na pewno jeszcze kupię coś u nich.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Właśnie przed chwilą doszedł moduł PTT, nie pierwszy raz tam kupowałem i na pewno nie ostatni, świetny sklep, zasługują na najwyższą ocenę, szybka wysyłka, informacje dotyczące pakowania/wysyłki przedmiotu, co nie zdarza się we wszystkich sklepach, na prawdę polecam w 100%!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Kolejna przekładka gearbox'a PGC do innej skorupki. Wzorowo wykonana, lata jak marzenie. Poza tym, dokupiłem tonę sprzętu który też bez zastrzeżeń. Wzorowa obsługa - na poziomie, zresztą to też airsoftowcy więc nie ma problemów i zawsze rozumieją o co chodzi, nie ważne czy kupujesz sprzęt za 2k czy paczkę kulek za 40zł.

 

Ogółem - gorąco polecam

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Moje pierwsze zakupu w tym sklepie. Miła procedura weryfikacyjna kupującego (telefon ze sklepu; pierwszy raz się spotkałem) świadczy o rzetelności sklepu. Zakupy zrobione przez Internet na kwotę 290 zł we wtorek. W środę rano kurier przed drzwiami. Warto dodać, że Panowie ze sklepu przekazali moją uwagę do kuriera aby przed dostarczeniem przesyłki skontaktował się ze mną telefonicznie (równie to bywa u kurierów). W paczce przyszło to co zamawiałem więc jestem w 100% zadowolony z zakupów oraz ze sklepu. Oby tak dalej!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozostaje mi tylko potwierdzić poprzednie dobre opinie o sklepie. Moje zakupy przebiegły po prostu idealnie. Na początek świetny i szybki kontakt mailowy. Potem bardzo miłe zaskoczenie - replika po mały tuningu wewnętrznym wysłana jeszcze tego samego dnia, co zaksięgowanie pieniędzy na koncie sklepu! Następnego dnia miałem już ją w ręku, dostarczoną kurierem - zgodnie z moimi uwagami co do sposobu odbioru repliki.

 

Inne sklepy powinny się uczyć od Zbrojowni.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie odebrałem jednego zamówienia. ( jednego!!! Nie mogłem. ) Teraz chciałem zamówic inny szpej i co...? i chcą mi doliczyć 20,49 zł (koszt wysyłki minionego zamówienia) + 20,49 zł (zwrot minionego zamówienia) .... Szok. Pierwszy raz się spotykam z takim postępowaniem w sklepie internetowym. Tak dalej...

Link to post
Share on other sites

I się dziwisz, że ktoś chce odzyskać swoje pieniądze, które stracił przez Ciebie? Dorośnij dzieciaku, albo wiekowo albo mentalnie. To jest ogromny plus dla sklepu, że ogarnia takie rzeczy. To znaczy, że mają porządek i wiedzą co, dlaczego, kto i po co.

Link to post
Share on other sites

Mają do tego pełne prawo. Zapłącili koszt wysłania paczki i zwrotu bo jej nie odebrałeś. To nie są pieniądze dla nich tylko dla spedytora. Czemu mają dokładać do interesu?

składając zamówienie w sklepie internetowym, zawiązujesz ze sklepem umowę kupna - sprzedaży.

Klient musi się wywiązać z umowy, tak samo jak sklep. Bardzo często pisze się o jaki to sklep bieda i zły bo nie maja towaru, bo paczka przyszła 2 dni później, ale nigdy nie słyszy się jaki to klient zły, że nie odbiera zamówienia, brak kontaktu z nim całkowity...

 

Również sklep ma prawo na podstawie zamówienia, którego nie odebrałeś albo zażądać od ciebie zapłaty za wysyłkę w tę i nazat w określonym terminie i zapomina o sprawie, bądź skierowac sprawę do kancelarii adwokackiej. Od razu jesteś na straconej pozycji, sprawę w sądzie przegrasz (o ile sklep by sie tak zawział, a uwierz że ma prawo), koszty rosną o koszty sądowe i komornicze i inne.

Lepiej im zapłać te 42zł i mniej święty spokój.

 

 

A Twój post uważam za bezsensowny... Nie wiem czy to miała być krytyka sklepu, czy co, lecz raczej sam sobie wystawiasz "negatywa".

Link to post
Share on other sites

I się dziwisz, że ktoś chce odzyskać swoje pieniądze, które stracił przez Ciebie? Dorośnij dzieciaku, albo wiekowo albo mentalnie. To jest ogromny plus dla sklepu, że ogarnia takie rzeczy. To znaczy, że mają porządek i wiedzą co, dlaczego, kto i po co.

Wiesz co?? Nic !!!! Dramat. Jak za czasów ZSRR ( poczytaj w Wikipedii, ja znam z autopsji...) Za jedno zamówienie nie odebrane?? Dramat i strata klienta ( a jeszcze na zlotach odradzę chłopakom...). Proszę nie odpisuj. Nie chce mi się pisać ( gadać). PZDR

 

Koniec tematu. Peace and Love.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co?? Nic !!!! Dramat. Jak za czasów ZSRR ( poczytaj w Wikipedii, ja znam z autopsji...) Za jedno zamówienie nie odebrane?? Dramat i strata klienta ( a jeszcze na zlotach odradzę chłopakom...). Proszę nie odpisuj. Nie chce mi się pisać ( gadać). PZDR

 

Koniec tematu. Peace and Love.

 

Widać, że pamiętasz czasy ZSRR, bo przemawia przez Ciebie ówczesna mentalność. Nie jesteś przystosowany do życia w czasach obecnych, więc przestań szkalować dobre imię kogoś kto na to nie zasłużył. Jedyną osobą winą w opisanej sytuacji jesteś Ty.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kolejny wielki + dla serwisu!

W ubiegły poniedziałek wysłałem do Nich mojego czteroletniego MP5SD6 do modyfikacji m. in. wymiana lufy na 6,03 i sprężyny na M110. Replika wróciła do mnie już w piątek. Śmiga jak oszalała, średnia prędkość wylotowa z 10 pomiarów 427 fps na kulkach 0,20.

Zobaczymy jak się będzie sprawować w akcji na kulkach 0,25.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...